Już się nie mogę doczekać meczu w Monachium. Alaba zapowiada, że wygrają 4:0, ale ja uważam, że to prędzej my wygramy 4:0. W Bayernie brak motywacji, zjednoczenia, ducha walki i siły na tą chwilę. Niemcy obecnie z całym szacunkiem, ale nie mają żadnych szans z Barceloną.
1
Zabrakło "a", ale w domyśle był to Alaba :D
1
Już się nie mogę doczekać meczu w Monachium. Alaba zapowiada, że wygrają 4:0, ale ja uważam, że to prędzej my wygramy 4:0. W Bayernie brak motywacji, zjednoczenia, ducha walki i siły na tą chwilę. Niemcy obecnie z całym szacunkiem, ale nie mają żadnych szans z Barceloną.
A Celta 1:1 Sevilla, 60. minuta :)
8
Jutro ma być wiadomo
0
Ale nie mogę się doczekać tych dwóch najbliższych meczów :)
0
No właśnie :P
2
0
"Wygramy w rewanżu z Barceloną 4:0"
David Alaba
0
Ok :D
0
A w ogóle dlaczego na CR11 mówimy Grzmot? :D
0
No tak :D
0
Ale i tak jeśli Real zremisuje, a my zremisujemy z Atleti, a drugi mecz wygramy to mamy mistrza :D
0
To ja już nie chcę Isco u nas :(
0
Ma ktoś link do tych dwóch goli Barcelony? Niestety nie mogłem oglądać meczu...
1
Grzmot grzmotnął w bramkarza :D :P
1
TAK< TAk, Valencia dalej w 11 i nie ma gola :DDD
0
I jak z ta ligą? W poniedziałek będzie wiadomo? bo martwi mnie to, że rozgrywki mogą się nie skończyć (chyba, że mistrzem zostaje Barcelona) :D
36
Jeszcze jedna ciekawostka... Podobno Boateng jeszcze leży na murawie :v
9
8
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11181814_683596155100741_1470231843346083665_n.jpg?oh=d7544759c62cc7ace74b80d8c58c3301&oe=55C1F758
3
Nie, Vermaelen :v
2
Tak ^^
0
Czyli Barcelona mistrzem Hiszpanii czy jak?
4
"Real jest 5 razy lepszy od Bayernu,co widzieliśmy niedawno.A dziś Barcelona miała furę szczęścia z osłabionym Bayernem. Spokojnie Panowie,relaks."
Tracę wiarą w ludzkość...
Żartowałem, bo to z rm.pl :D
5
Chodzą pogłoski, że Boateng jeszcze na murawie leży.
52
"Szanuję Leo Messiego, ale na boisku pokażę mu, kto jest szefem. Tak samo, jak zrobiłem to w finale Mistrzostw Świata w Brazylii"
Manuel Neuer przed meczem.
1
Wszyscy się śmieją ze Szpaka, że cały czas mówił, że Dani ma dzisiaj urodziny i w ogóle, a ja na Canal+ oglądałem :/
6
- Jak udało ci się tak dobrze zagrać?
- A jakoś tak, a co? https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10846166_757243507726248_2392530468469028702_n.jpg?oh=4bedbcc2c09b72f877eb0817c8cd4d6a&oe=55DD241B
2
Boateng - R.I.P. (oczywiście po piłkarsku)
0
KOCHAM BARCELONĘ, TO MOJE ŻYCIE
0
MESSI I love you