1

Zabrakło "a", ale w domyśle był to Alaba :D

1

Już się nie mogę doczekać meczu w Monachium. Alaba zapowiada, że wygrają 4:0, ale ja uważam, że to prędzej my wygramy 4:0. W Bayernie brak motywacji, zjednoczenia, ducha walki i siły na tą chwilę. Niemcy obecnie z całym szacunkiem, ale nie mają żadnych szans z Barceloną.



A Celta 1:1 Sevilla, 60. minuta :)

8

Jutro ma być wiadomo

0

Ale nie mogę się doczekać tych dwóch najbliższych meczów :)

0

No właśnie :P

2

- Pedro Pedrito, Pedro Pedrito, Pedro Pedrito, Pedro Pedrito, Pedro!!!! Gol del Barça! Gol del Pedrito!

0

"Wygramy w rewanżu z Barceloną 4:0"

David Alaba

0

Ok :D

0

A w ogóle dlaczego na CR11 mówimy Grzmot? :D

0

No tak :D

0

Ale i tak jeśli Real zremisuje, a my zremisujemy z Atleti, a drugi mecz wygramy to mamy mistrza :D

0

To ja już nie chcę Isco u nas :(

0

Ma ktoś link do tych dwóch goli Barcelony? Niestety nie mogłem oglądać meczu...

1

Grzmot grzmotnął w bramkarza :D :P

1

TAK< TAk, Valencia dalej w 11 i nie ma gola :DDD

0

I jak z ta ligą? W poniedziałek będzie wiadomo? bo martwi mnie to, że rozgrywki mogą się nie skończyć (chyba, że mistrzem zostaje Barcelona) :D

36

Jeszcze jedna ciekawostka... Podobno Boateng jeszcze leży na murawie :v

9

3

Nie, Vermaelen :v

2

Tak ^^

0

Czyli Barcelona mistrzem Hiszpanii czy jak?

4

"Real jest 5 razy lepszy od Bayernu,co widzieliśmy niedawno.A dziś Barcelona miała furę szczęścia z osłabionym Bayernem. Spokojnie Panowie,relaks."

Tracę wiarą w ludzkość...

Żartowałem, bo to z rm.pl :D

5

Chodzą pogłoski, że Boateng jeszcze na murawie leży.

52

"Szanuję Leo Messiego, ale na boisku pokażę mu, kto jest szefem. Tak samo, jak zrobiłem to w finale Mistrzostw Świata w Brazylii"

Manuel Neuer przed meczem.

1

Wszyscy się śmieją ze Szpaka, że cały czas mówił, że Dani ma dzisiaj urodziny i w ogóle, a ja na Canal+ oglądałem :/

2

Boateng - R.I.P. (oczywiście po piłkarsku)

0

KOCHAM BARCELONĘ, TO MOJE ŻYCIE

0

MESSI I love you

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?