0

69% - posiadanie piłki przez Barcelonę

2

http://www.fcbarca.com/57253-co-sie-dzieje-z-leo-messim.html Pamiętacie? :D Porównajcie sobie jego formę z wtedy i teraz :D

1

#Swagger

0

Alves chyba zgolił się po zwycięstwie w La Liga i zostawił symboliczny skrawek włosów, który zgoli po dwóch zwycięskich finałach :)

0

Alves zgolił się po zwycięstwie w La Liga i zostawił symboliczny skrawek włosów, który zgoli po dwóch zwycięskich finałach :)

1

Po kolejny krok do wymarzonego trypletu!

Vamos!

0

Nie wiem na pewno, ale tak podejrzewam, nie wierzę, aby to napisał z pamięci teraz. Dużo ludzi to wkleja/wklejało.

0

Gdyby z pamięci spróbował napisać to jeszcze coś :d

0

Ale nie płyną :D

0

Hymn Barcelony nie jest nudny, ale wklejanie go cały czas przed meczami już tak...

0

Znam słowa hymnu i myślę, że większość (wszyscy) osób tutaj zna. Nie musisz się męczyć i wklejać ;)

1

Ja tak nie mówię.

0

A może hajs się u niego zgadza i chce sobie chłopak zaszaleć? #KtoBogatemuZabroni?

0

No w końcu jest to najlepsza strona o Barcelonie w Polsce :)

0

Już to pisałem pod tym postem, ale redakcja chyba tam w tej Barcelonie zasnęła :_:

0

Wiem, poza tym mam dystans do takich spraw :D

Również pozdrawiam :)

0

Super :)

5

Nie będzie. Canal+ nie transmituje nigdy Pucharu Króla

6

Zdecydowanie Suarez. Jest wiele lepszy od Pedrito, a jednak ten mecz nie będzie łatwy, a jest kolejnym krokiem do wywalczenia wymarzonego trypletu. Postawienie na Pedro nie byłoby dobrą decyzją.

2

Szanowna redakcjo,
poprawcie błąd. Mecz zostanie rozegrany na Camp Nou, nie na San Mames ;)

0

Raczej to wygramy, ale nie na pewno. Trzeba zagrać na 100% i nie odpuszczać/zlekceważyć przeciwnika. Tryplet byłby wspaniałą rzeczą, a dzisiejsze zwycięstwo to kolejny krok do celu.

Vamos!

0

Strój nie najważniejszy! Musimy to wygrać i tyle

0

Błąd. Miejsce meczu to Camp Nou, nie San Mames.

0

Najlepszy skład! Wygramy to :)

0

Hehe :d A w ogóle widziałem ten faul (na żywo) i uważam, że kartka zasłużona

0

Jestem za

1

Bez przesady :)

0

Wyjazdowe są genialne! A co do domowych to nie za bardzo mi się podobały, ale na piłkarzach prezentują się nawet nawet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?