Zdecydowanie Suarez. Jest wiele lepszy od Pedrito, a jednak ten mecz nie będzie łatwy, a jest kolejnym krokiem do wywalczenia wymarzonego trypletu. Postawienie na Pedro nie byłoby dobrą decyzją.
Raczej to wygramy, ale nie na pewno. Trzeba zagrać na 100% i nie odpuszczać/zlekceważyć przeciwnika. Tryplet byłby wspaniałą rzeczą, a dzisiejsze zwycięstwo to kolejny krok do celu.
0
69% - posiadanie piłki przez Barcelonę
2
http://www.fcbarca.com/57253-co-sie-dzieje-z-leo-messim.html Pamiętacie? :D Porównajcie sobie jego formę z wtedy i teraz :D
1
#Swagger
0
Alves chyba zgolił się po zwycięstwie w La Liga i zostawił symboliczny skrawek włosów, który zgoli po dwóch zwycięskich finałach :)
0
Alves zgolił się po zwycięstwie w La Liga i zostawił symboliczny skrawek włosów, który zgoli po dwóch zwycięskich finałach :)
1
Po kolejny krok do wymarzonego trypletu!
Vamos!
0
Nie wiem na pewno, ale tak podejrzewam, nie wierzę, aby to napisał z pamięci teraz. Dużo ludzi to wkleja/wklejało.
0
Gdyby z pamięci spróbował napisać to jeszcze coś :d
0
Ale nie płyną :D
0
Hymn Barcelony nie jest nudny, ale wklejanie go cały czas przed meczami już tak...
0
Znam słowa hymnu i myślę, że większość (wszyscy) osób tutaj zna. Nie musisz się męczyć i wklejać ;)
1
Ja tak nie mówię.
0
A może hajs się u niego zgadza i chce sobie chłopak zaszaleć? #KtoBogatemuZabroni?
0
No w końcu jest to najlepsza strona o Barcelonie w Polsce :)
0
Już to pisałem pod tym postem, ale redakcja chyba tam w tej Barcelonie zasnęła :_:
0
Wiem, poza tym mam dystans do takich spraw :D
Również pozdrawiam :)
0
Super :)
5
Nie będzie. Canal+ nie transmituje nigdy Pucharu Króla
6
Zdecydowanie Suarez. Jest wiele lepszy od Pedrito, a jednak ten mecz nie będzie łatwy, a jest kolejnym krokiem do wywalczenia wymarzonego trypletu. Postawienie na Pedro nie byłoby dobrą decyzją.
2
Szanowna redakcjo,
poprawcie błąd. Mecz zostanie rozegrany na Camp Nou, nie na San Mames ;)
0
Raczej to wygramy, ale nie na pewno. Trzeba zagrać na 100% i nie odpuszczać/zlekceważyć przeciwnika. Tryplet byłby wspaniałą rzeczą, a dzisiejsze zwycięstwo to kolejny krok do celu.
Vamos!
0
Strój nie najważniejszy! Musimy to wygrać i tyle
0
Błąd. Miejsce meczu to Camp Nou, nie San Mames.
0
Najlepszy skład! Wygramy to :)
0
Hehe :d A w ogóle widziałem ten faul (na żywo) i uważam, że kartka zasłużona
0
Jestem za
1
Bez przesady :)
0
Wyjazdowe są genialne! A co do domowych to nie za bardzo mi się podobały, ale na piłkarzach prezentują się nawet nawet :)
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10460106_928357287211624_1519766626697523616_n.jpg?oh=256fe79311d17bca139faeae4fc8e9dc&oe=5608421A&__gda__=1443036051_6bc56acd1a34684712fcbf073eb8a414
1
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1526865_928007793913240_2496711458735260533_n.jpg?oh=793e09ffde328a2accf545c7039252c9&oe=55C7A6B6