8 czerwca 2015, 15:04
0
Wiem, ale zrobiłem uśmieszek ze względu na jego uśmiech i że jest radosny. A koszulki to... szkoda gadać...
8 czerwca 2015, 14:45
10
A jest godzien?
8 czerwca 2015, 14:44
https://pbs.twimg.com/media/CG-oXqeXAAAcXtv.jpg :)
7 czerwca 2015, 23:08
4
Pokłon
7 czerwca 2015, 23:05
2
Vermaelen i nagle cisza :D
7 czerwca 2015, 23:04
Ha. mówiłem, że Dani zatańczy :D
7 czerwca 2015, 23:03
3
Bo jest jednym z kapitanów...
7 czerwca 2015, 23:02
6
Kapitanowie na koniec chyba
7 czerwca 2015, 23:00
7
A Mascherano się wywróci podczas drogi :D
1
Alves zatańczy :D
7 czerwca 2015, 22:57
Idą te dzieci do łózek zagonić...
7 czerwca 2015, 22:55
Ja pier....!!!! CUDO!
7 czerwca 2015, 22:48
Aaaaaa to po to te duże "coś" tam stało :D
7 czerwca 2015, 22:47
Chyba Benzema !!!
7 czerwca 2015, 22:46
Jakieś dzieci opanowują Camp Nou ✔
7 czerwca 2015, 22:43
http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
7 czerwca 2015, 22:28
Genialny transfer!
7 czerwca 2015, 22:24
Mam tak samo :(
7 czerwca 2015, 22:23
Co ci ludzie?! :( Ja tam bym poszedł, gdybym mieszkał blisko D:
7 czerwca 2015, 22:16
No dobra, ale jak? Będzie trenował tylko? Czy dojdzie w 2016?
7 czerwca 2015, 22:14
13
Dobra, bo chyba nikt jeszcze nie napisał: Aleix Vidal w Barcelonie!
7 czerwca 2015, 22:10
https://pbs.twimg.com/media/CG69FQSUYAAqgtM.jpg - Patrz, tam chyba Ronaldo z Pichichi baluje :D
7 czerwca 2015, 22:08
https://pbs.twimg.com/media/CG7Bx-YWwAAQeSa.jpg
7 czerwca 2015, 22:07
https://pbs.twimg.com/media/CG7ExlAUgAACaBT.jpg Muszkieter :D
7 czerwca 2015, 22:06
Ja też :D
7 czerwca 2015, 22:03
Madryckie świnie kłaniajcie się przed mistrzem (czy coś takiego).
7 czerwca 2015, 22:02
Ronaldo z Pichichi :D
7 czerwca 2015, 22:00
Heh :D Masche już nie wytrzyma i padnie wcześniej :D
7 czerwca 2015, 21:59
Do której będzie trwała szampańska zabawa na CN?
7 czerwca 2015, 20:49
5
I trofea przewróci :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wiem, ale zrobiłem uśmieszek ze względu na jego uśmiech i że jest radosny. A koszulki to... szkoda gadać...
10
A jest godzien?
0
https://pbs.twimg.com/media/CG-oXqeXAAAcXtv.jpg :)
4
Pokłon
2
Vermaelen i nagle cisza :D
4
Ha. mówiłem, że Dani zatańczy :D
3
Bo jest jednym z kapitanów...
6
Kapitanowie na koniec chyba
7
A Mascherano się wywróci podczas drogi :D
1
Alves zatańczy :D
0
Idą te dzieci do łózek zagonić...
2
Ja pier....!!!! CUDO!
0
Aaaaaa to po to te duże "coś" tam stało :D
0
Chyba Benzema !!!
1
Jakieś dzieci opanowują Camp Nou ✔
0
http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
Genialny transfer!
0
Mam tak samo :(
0
Co ci ludzie?! :( Ja tam bym poszedł, gdybym mieszkał blisko D:
2
No dobra, ale jak? Będzie trenował tylko? Czy dojdzie w 2016?
13
Dobra, bo chyba nikt jeszcze nie napisał: Aleix Vidal w Barcelonie!
10
https://pbs.twimg.com/media/CG69FQSUYAAqgtM.jpg - Patrz, tam chyba Ronaldo z Pichichi baluje :D
0
https://pbs.twimg.com/media/CG7Bx-YWwAAQeSa.jpg
0
https://pbs.twimg.com/media/CG7ExlAUgAACaBT.jpg Muszkieter :D
1
Ja też :D
3
Madryckie świnie kłaniajcie się przed mistrzem (czy coś takiego).
1
Ronaldo z Pichichi :D
0
Heh :D Masche już nie wytrzyma i padnie wcześniej :D
0
Do której będzie trwała szampańska zabawa na CN?
5
I trofea przewróci :D