No właśnie. Kibicuję Barcelonie od ponad 4 lat (może nawet mało, ale jestem młody :D) i jestem z klubem na dobre i złe. Pamiętam jak nie raz płakałem po bolesnych porażkach, ale mimo to jestem z moim ukochanym klubem na dobre i na złe :)
A sezonowcy, którzy są, wtedy kiedy są puchary też mnie denerwują.
Szkoda, że nie dograł tego 550. meczu do końca. Według mnie Lucho popełnił błąd zdejmując go z boiska. Gra przestała się "kleić", nie trzymała się kupy.
Gratulacje Andres, życzę Ci jeszcze więcej meczów i trofeum w barwach Barcelony
Martwię się o linię pomocy. Iniesta i Rakitić - wszystko ok, ale kto może być zmiennikiem. Fakt, jest Rafinha, ale brakuje jeszcze kogoś. Sergi Roberto nie radzi sobie. Wielka szkoda, że Arda jeszcze nie może grać...
Pisało już o tym dużo osób, jednak pozwolę sobie przeanalizować wczorajsze szanse ter Stegena przy golach Sevilli:
Pierwsza bramka: Był to rzut wolny, Banega uderzył bardzo dobrze, Marc nie zdążył się rzucić. Według mnie nie miał szans po prostu.
Druga bramka: Zdecydowanie wina obrońców. Ter Stegen nie miał szans przy strzale z tak bliskiej odległości, obrońcy nie powinni dopuścić do takiej sytuacji.
Trzecia bramka: Rzut karny, czyli rzut karny. Jak to mawiają "Nie ma dobrze obronionych rzutów karnych, są tylko źle strzelone" lub "Jeśli dobrze wykona się rzut karny, bramkarz nie ma szans"
Czwarta bramka: Wina obrońców; dokładniej Marca Bartry
Z tego wynika, że młody Niemiec nie miał dużo do powiedzenia, nie on winien straconych goli. Wniosek taki, że obrońcy powinni popracować i udoskonalić swą grę.
Ale ten Krychowiak dzisiaj faulował... Powinien wylecieć z boiska... Już pomijając fakt, że pod koniec meczu był poobijany, nie miał siły, ale wcześniej faulował jak miał już żółtą kartkę,,,
0
Przynajmniej możemy być spokojni o stałe fragmenty gry; rzuty rożne i wolne. Mamy wysokich: Bartrę, Vermaelena i MAtS-a :)
0
A tymczasem Manchester United prowadzi 1:0 z Aston Villą
0
No to nas Lucho zaskoczył :D Ciekawe jak spisze się duet Bartra - Verminator
3
Ja uważam, że nikt nie zagrozi Bayernowi. Wolfsburg może trochę postraszyć Bawarczyków, jednak nie sądzę, aby zabrał im tytuł mistrza ;)
0
Na to wychodzi
0
18 powołanych na mecz z Athletic: Ter Stegen, Claudio Bravo, Piqué, Iván Rakitic, Sergio, Dani Alves, Pedro, Iniesta, Suárez, Messi, Rafinha, Mascherano, Bartra, Sandro, Munir, S. Roberto, Adriano & Vermaelen
0
Będzie, będzie :)
0
To będziesz miał dwa spotkania w jednym dniu, bo wieczorkiem Athletic - Barcelona ;)
0
Aha, spoko. To sorki, że pytam, nie wiedziałem ;) :/
0
No cóż... każdy przeżywa porażki na swój sposób ;)
0
Dokładnie o to chodzi - o miłość przez duże "M" do tego klubu, do tej gry ;)
0
Serio? Nawet we wtorek ci nie były potrzebne? :D
0
No właśnie. Kibicuję Barcelonie od ponad 4 lat (może nawet mało, ale jestem młody :D) i jestem z klubem na dobre i złe. Pamiętam jak nie raz płakałem po bolesnych porażkach, ale mimo to jestem z moim ukochanym klubem na dobre i na złe :)
A sezonowcy, którzy są, wtedy kiedy są puchary też mnie denerwują.
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/631833431660433408/photo/1
0
Kto według was powinien bronić u nas w lidze, a kto w pucharach?
15
Podobno powiedział: "Dalej, chłopaki, świętujmy! Niech się pie**olą ci z Madrytu, niech widzą naszą rundę z pucharem!”
4
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150813/201227629154/messi-neymar-luis-suarez.html Hehe :D
2
Szkoda, że nie dograł tego 550. meczu do końca. Według mnie Lucho popełnił błąd zdejmując go z boiska. Gra przestała się "kleić", nie trzymała się kupy.
Gratulacje Andres, życzę Ci jeszcze więcej meczów i trofeum w barwach Barcelony
0
0
Ja nie mówię, że teraz jest w dobrej formie, ale ogólnie, kiedyś, w całym swoim pobycie w tym klubie zrobił tyle dla niego...
0
Martwię się o linię pomocy. Iniesta i Rakitić - wszystko ok, ale kto może być zmiennikiem. Fakt, jest Rafinha, ale brakuje jeszcze kogoś. Sergi Roberto nie radzi sobie. Wielka szkoda, że Arda jeszcze nie może grać...
0
Pedro... zrobił tyle dla tego klubu, a teraz go tak traktują... straszne
2
"Zobczymy jak Ci będą siate zakładać co chwile na El Clásico cieniasie"
- komentarz z fioletowej pod artykułem o Pique
2
Widzieliście Neymara? :D https://x.com/aejaz_barca/status/631723977879097344/photo/1
5
Pisało już o tym dużo osób, jednak pozwolę sobie przeanalizować wczorajsze szanse ter Stegena przy golach Sevilli:
Pierwsza bramka: Był to rzut wolny, Banega uderzył bardzo dobrze, Marc nie zdążył się rzucić. Według mnie nie miał szans po prostu.
Druga bramka: Zdecydowanie wina obrońców. Ter Stegen nie miał szans przy strzale z tak bliskiej odległości, obrońcy nie powinni dopuścić do takiej sytuacji.
Trzecia bramka: Rzut karny, czyli rzut karny. Jak to mawiają "Nie ma dobrze obronionych rzutów karnych, są tylko źle strzelone" lub "Jeśli dobrze wykona się rzut karny, bramkarz nie ma szans"
Czwarta bramka: Wina obrońców; dokładniej Marca Bartry
Z tego wynika, że młody Niemiec nie miał dużo do powiedzenia, nie on winien straconych goli. Wniosek taki, że obrońcy powinni popracować i udoskonalić swą grę.
0
Dawać go do nas i tyle mam do powiedzenia :))
10
Idealna pora, a nie jakaś sobota 16:00 :D
0
"Leo, weź już przestań strzelać"
8
Ale ten Krychowiak dzisiaj faulował... Powinien wylecieć z boiska... Już pomijając fakt, że pod koniec meczu był poobijany, nie miał siły, ale wcześniej faulował jak miał już żółtą kartkę,,,
2
Przy pierwszym wolnym Messiego coś czułem, że wpadnie, a przy drugim to mi szczęka opadła ;)