2

Co za kompromitacja ze strony NC+... Mieli ligę włoską, ligę francuską, ligę hiszpańską i wszystko to stracili,.. Ligę Europy też nie wiadomo czy będą puszczać... Taka dobra stacja, a teraz się tam kompromituje. Mam NC+ głównie ze względu na LM I LL i pewnie dużo fanów Barcelony ma tak samo.

0

Adriano nie zaakceptował przedłużenia kontraktu z Barcą. Piłkarz obecnie chce odejść w styczniu, bądź latem przyszłego roku. [Calcio]

0

No właśnie... :/

0

Ja też zmykam. Dobranoc, do jutra Cules, jutro dopingujemy! :) I mam nadzieję, że mi się przyśni remontada ;)

1

Z Mathieu się z Tobą zgodzę. Ja wierzę w niego i uważam, że jest lepszy od Adriano. Wiele ludzi na tej stronie uważa inaczej... Cóż, każdy może mieć swoją opinię.

Jutro oczywiście dopingujemy i nie ma, że 3:0, tylko manita :D

5

Dobranoc, jutro dopingujemy! :)

3

Jak się Canal+ rozpadnie to po prostu fatalnie... Oprócz tego, że mieli wszystkie najważniejsze ligi (oprócz Bundesligi, ale jest na Eurosporcie), to jeszcze fajni ludzie, super programy, super skróty z meczów i bramki... ogólnie super stacja... a teraz :(

3

Nie no... To już totalna kompromitacja... Co z tym NC+, w tamtym sezonie wszystko co trzeba - La Liga, Premier League, włoska, francuska, LE, LM, a teraz....

0

Będzie tylko Ekstraklasa, LM i LE (mam nadzieję, że przynajmniej one zostaną)...

12

Co za kompromitacja ze strony NC+. Liga włoska, francuska, hiszpańska - to wszystko stracone...

1

Chodzi o Chelsea? Jeśli tak to nie masz racji, bo w tym autobusie koła nie kręcą się, lecz stoją w miejscu ;) W swoim polu karnym :D

3



Miło widzieć takie wpisy :) To na pewno motywuje też innych piłkarzy, a niektórym kibicom może dodaje trochę wiary :) Jutro wszyscy kibice Blaugrany dopingujemy nasz ukochany klub. Remontada jest możliwa! VeB

0

Ok, dzięki :)

0

Wiem, że dużo ludzi pytało, ale nie widziałem odpowiedzi. Kiedy wraca Jordi Alba i czy Neymar będzie gotowy na mecz 1. kolejki La Liga?

6

Ja wierzę bardzo mocno w remontadę. Nie byłbym kibicem Barcelony, gdybym nie wierzył. Prawdziwy kibic wierzy do konca. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, nie sezononowców! Visca el Barca!

0

Bravo - Alves, Pique, Vermaelen, Mathieu - Busi, Iniesta, Rakitić - Messi, Luisito i Pedrito. Taki skład widzę :)

2

Barcelona trzy razy próbowała wygrać dwumecz, przegrywając pierwszy mecz różnicą 4 bramek. Nie udało się ani raz. [@pedritonumeros] #BObox

1

Mascherano:

- Musimy wyjść na boisko z wiarą, że uda nam się odwrócić losy pierwszego meczu. Wiemy, że będzie to trudne.

- Jutrzejszy mecz będzie ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich.

- Uważam, że nie zasłużyliśmy na wynik z San Mames

- Cały czas koncentrujemy się na jutrzejszym meczu. Mamy powody, aby odwrócić losy dwumeczu.

- Luis Enrique jest z nami. On jest liderem tej grupy. Wierzy w nas.

- Barcelona jest potężnym klubem. Każda nasza porażka jest krytykowana, zdajemy sobie z tego sprawę.

-Musimy poprawić błędy w obronie. Chcemy, aby ta formacja wyglądała, jak w zeszłym sezonie.

- Jesteśmy przygotowani na jutrzejszy mecz. Kluczem będzie skuteczność przy stworzonych sytuacjach.

- Remontada jest możliwa, ale będzie to naprawdę bardzo trudne. Mamy tego pełną świadomość.

- Piłka nożna to gra błędów. Nasz trener musi nam je wyolbrzymić, a my je musimy poprawić.

@D_Demnicki

0

Ja też mam taką nadzieję. Bo co taki Munir czy Sandro jako zmiennik :/ ...

1

Bartomeu postanowił, że w przypadku odejścia Pedro, klub nie kupi nikogo w jego miejsce, a zastąpi go Munir bądź Sandro. [MD]

@D_Demnicki

0

No własnie, lepiej Mathieu za Masche

0

Też pamiętam mecz z Milanem i liczę na powtórkę :)

1

Ale i tak nie rozpaczają aż tak bardzo, wczoraj mieli większe święto niż my tu po tryplecie ;) :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Wierzyłem w końcówce, że Barcelona jeszcze strzeli przynajmniej jedną bramkę, ale się nie udało. Mimo to wierzę w magiczną remontadę na Camp Nou :)

2

I to jest idealny artykuł dla tych niewierzących ;)

0

Widoczny był brak Iniesty... Gra nie kleiła się, nie trzymała się kupy. W rewanżu obowiązkowo musi wyjść w 1. składzie!

16

Nie, ale to wina Lucho, że Roberto wyszedł w ogóle na boisko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?