Co za kompromitacja ze strony NC+... Mieli ligę włoską, ligę francuską, ligę hiszpańską i wszystko to stracili,.. Ligę Europy też nie wiadomo czy będą puszczać... Taka dobra stacja, a teraz się tam kompromituje. Mam NC+ głównie ze względu na LM I LL i pewnie dużo fanów Barcelony ma tak samo.
Z Mathieu się z Tobą zgodzę. Ja wierzę w niego i uważam, że jest lepszy od Adriano. Wiele ludzi na tej stronie uważa inaczej... Cóż, każdy może mieć swoją opinię.
Jutro oczywiście dopingujemy i nie ma, że 3:0, tylko manita :D
Jak się Canal+ rozpadnie to po prostu fatalnie... Oprócz tego, że mieli wszystkie najważniejsze ligi (oprócz Bundesligi, ale jest na Eurosporcie), to jeszcze fajni ludzie, super programy, super skróty z meczów i bramki... ogólnie super stacja... a teraz :(
Nie no... To już totalna kompromitacja... Co z tym NC+, w tamtym sezonie wszystko co trzeba - La Liga, Premier League, włoska, francuska, LE, LM, a teraz....
Miło widzieć takie wpisy :) To na pewno motywuje też innych piłkarzy, a niektórym kibicom może dodaje trochę wiary :) Jutro wszyscy kibice Blaugrany dopingujemy nasz ukochany klub. Remontada jest możliwa! VeB
Ja wierzę bardzo mocno w remontadę. Nie byłbym kibicem Barcelony, gdybym nie wierzył. Prawdziwy kibic wierzy do konca. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, nie sezononowców! Visca el Barca!
2
Co za kompromitacja ze strony NC+... Mieli ligę włoską, ligę francuską, ligę hiszpańską i wszystko to stracili,.. Ligę Europy też nie wiadomo czy będą puszczać... Taka dobra stacja, a teraz się tam kompromituje. Mam NC+ głównie ze względu na LM I LL i pewnie dużo fanów Barcelony ma tak samo.
0
Adriano nie zaakceptował przedłużenia kontraktu z Barcą. Piłkarz obecnie chce odejść w styczniu, bądź latem przyszłego roku. [Calcio]
0
Przewidywane składy według Sportu: http://www.sport.es/es/noticias/barca/barca-con-toda-artilleria-disponible-para-remontar-ante-athletic-4434581
0
No właśnie... :/
0
Ja też zmykam. Dobranoc, do jutra Cules, jutro dopingujemy! :) I mam nadzieję, że mi się przyśni remontada ;)
1
Z Mathieu się z Tobą zgodzę. Ja wierzę w niego i uważam, że jest lepszy od Adriano. Wiele ludzi na tej stronie uważa inaczej... Cóż, każdy może mieć swoją opinię.
Jutro oczywiście dopingujemy i nie ma, że 3:0, tylko manita :D
5
Dobranoc, jutro dopingujemy! :)
3
Jak się Canal+ rozpadnie to po prostu fatalnie... Oprócz tego, że mieli wszystkie najważniejsze ligi (oprócz Bundesligi, ale jest na Eurosporcie), to jeszcze fajni ludzie, super programy, super skróty z meczów i bramki... ogólnie super stacja... a teraz :(
3
Nie no... To już totalna kompromitacja... Co z tym NC+, w tamtym sezonie wszystko co trzeba - La Liga, Premier League, włoska, francuska, LE, LM, a teraz....
0
Będzie tylko Ekstraklasa, LM i LE (mam nadzieję, że przynajmniej one zostaną)...
12
Co za kompromitacja ze strony NC+. Liga włoska, francuska, hiszpańska - to wszystko stracone...
1
Chodzi o Chelsea? Jeśli tak to nie masz racji, bo w tym autobusie koła nie kręcą się, lecz stoją w miejscu ;) W swoim polu karnym :D
3
Miło widzieć takie wpisy :) To na pewno motywuje też innych piłkarzy, a niektórym kibicom może dodaje trochę wiary :) Jutro wszyscy kibice Blaugrany dopingujemy nasz ukochany klub. Remontada jest możliwa! VeB
0
Ok, dzięki :)
0
Wiem, że dużo ludzi pytało, ale nie widziałem odpowiedzi. Kiedy wraca Jordi Alba i czy Neymar będzie gotowy na mecz 1. kolejki La Liga?
6
Ja wierzę bardzo mocno w remontadę. Nie byłbym kibicem Barcelony, gdybym nie wierzył. Prawdziwy kibic wierzy do konca. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, nie sezononowców! Visca el Barca!
0
Bravo - Alves, Pique, Vermaelen, Mathieu - Busi, Iniesta, Rakitić - Messi, Luisito i Pedrito. Taki skład widzę :)
2
Barcelona trzy razy próbowała wygrać dwumecz, przegrywając pierwszy mecz różnicą 4 bramek. Nie udało się ani raz. [@pedritonumeros] #BObox
1
Mascherano:
- Musimy wyjść na boisko z wiarą, że uda nam się odwrócić losy pierwszego meczu. Wiemy, że będzie to trudne.
- Jutrzejszy mecz będzie ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich.
- Uważam, że nie zasłużyliśmy na wynik z San Mames
- Cały czas koncentrujemy się na jutrzejszym meczu. Mamy powody, aby odwrócić losy dwumeczu.
- Luis Enrique jest z nami. On jest liderem tej grupy. Wierzy w nas.
- Barcelona jest potężnym klubem. Każda nasza porażka jest krytykowana, zdajemy sobie z tego sprawę.
-Musimy poprawić błędy w obronie. Chcemy, aby ta formacja wyglądała, jak w zeszłym sezonie.
- Jesteśmy przygotowani na jutrzejszy mecz. Kluczem będzie skuteczność przy stworzonych sytuacjach.
- Remontada jest możliwa, ale będzie to naprawdę bardzo trudne. Mamy tego pełną świadomość.
- Piłka nożna to gra błędów. Nasz trener musi nam je wyolbrzymić, a my je musimy poprawić.
@D_Demnicki
0
Ja też mam taką nadzieję. Bo co taki Munir czy Sandro jako zmiennik :/ ...
1
Bartomeu postanowił, że w przypadku odejścia Pedro, klub nie kupi nikogo w jego miejsce, a zastąpi go Munir bądź Sandro. [MD]
@D_Demnicki
0
No własnie, lepiej Mathieu za Masche
0
Też pamiętam mecz z Milanem i liczę na powtórkę :)
1
Ale i tak nie rozpaczają aż tak bardzo, wczoraj mieli większe święto niż my tu po tryplecie ;) :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Wierzyłem w końcówce, że Barcelona jeszcze strzeli przynajmniej jedną bramkę, ale się nie udało. Mimo to wierzę w magiczną remontadę na Camp Nou :)
2
I to jest idealny artykuł dla tych niewierzących ;)
0
Widoczny był brak Iniesty... Gra nie kleiła się, nie trzymała się kupy. W rewanżu obowiązkowo musi wyjść w 1. składzie!
16
Nie, ale to wina Lucho, że Roberto wyszedł w ogóle na boisko...