0

Ok dzięki

0

Ja dostałem tą najnowszą biografię Messiego (autor: Guillem Balague) i oczywiście słodycze :))

0

Czy finał KMŚ będzie transmitowany na TVP1 lub TVP2?

0

Jeśli Valencia zaprezentuje podobny poziom jak dzisiaj ;)

0

Można było się spodziewać, że to będzie trudny wyjazd, ale zdecydowanie powinniśmy zagrać lepiej. Tyle setek zmarnowanych... Ale trudno. Teraz najważniejsze w następnych meczach pokazać, że to tylko jednorazowa wpadka i że w dalszym ciągu zasługujemy na pierwsze miejsce w lidze, na którym teraz jesteśmy.

1

Ale huknął, nie no musimy teraz strzelić!

0

Jak on to zmieścił między bramkarzem, a słupkiem!!!!

1

Kurcze :( Włączam mecz Realu, patrze karny, Ronaldo strzela to wyłączam mecz :( A myślałem, że sobie trochę obejrzę :(

10

Te asysty Alvesa można oglądać w nieskończoność :)))

0

https://pbs.twimg.com/media/CU6H9ZBXIAEOiCj.jpg Oby dzisiaj coś ustrzelił dla synka :)))

5

1

Albo jeszcze lepsze ;)

7

Przesadzasz...

0

Ależ on jest genialny!! Jestem pod wielkim wrażeniem oglądając to co on robi. Z jaką łatwością, precyzją :)

0

Spoko skład :) Oby Messi uczcił swój jubileusz hat-trickiem.

0

Chciałbym bardzo, żeby każdy z naszego trio dołożył coś dzisiaj od siebie :)

0

No to dzisiaj Multiligę oglądam i będę przełączał na Juve vs City, a Wy?

0

#Najlepsi

Złota Piłka dla każdego z nich z osobna

0

0

Czyli mam rozumieć, że w sobotę z Sociedad znów trening zamiast meczu mamy? :/

0

Już się z liczeniem pogubiłem :D

1

Hehe a FC Barcelona nie miała przygotowanej grafiki z Pique i jak strzelił gola to wstawili na Facebooka zdjęcie drużyny :D

2

Nie no nie mam słów na Suareza.. #Geniusz

0

Stroje po prostu mega. Mam nadzieję, że mają rację i od nowego sezonu będziemy grać w takich strojach :)

0

Tylko nie Munira :'D On ewentualnie na mecze z rywalami typu Bate

1

Aż miło czytać takie oceny :)

0

Neymar rozgrywa mecze na wspaniałym poziomie. Po sobocie nie masz wrażenie, że znajduje się on już tylko za Messim?

- Ja zawsze uważam, że moi piłkarze są najlepsi.

Uwielbiam tego pana :)

12

"Nie strzelamy dopóki wszyscy nie dotkną piłki" :D

0

Uff, bardzo dobra wiadomość :)

0

Po prostu go uwielbiam, co tu więcej pisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?