Można było się spodziewać, że to będzie trudny wyjazd, ale zdecydowanie powinniśmy zagrać lepiej. Tyle setek zmarnowanych... Ale trudno. Teraz najważniejsze w następnych meczach pokazać, że to tylko jednorazowa wpadka i że w dalszym ciągu zasługujemy na pierwsze miejsce w lidze, na którym teraz jesteśmy.
0
Ok dzięki
0
Ja dostałem tą najnowszą biografię Messiego (autor: Guillem Balague) i oczywiście słodycze :))
0
Czy finał KMŚ będzie transmitowany na TVP1 lub TVP2?
0
Jeśli Valencia zaprezentuje podobny poziom jak dzisiaj ;)
0
Można było się spodziewać, że to będzie trudny wyjazd, ale zdecydowanie powinniśmy zagrać lepiej. Tyle setek zmarnowanych... Ale trudno. Teraz najważniejsze w następnych meczach pokazać, że to tylko jednorazowa wpadka i że w dalszym ciągu zasługujemy na pierwsze miejsce w lidze, na którym teraz jesteśmy.
1
Ale huknął, nie no musimy teraz strzelić!
0
Jak on to zmieścił między bramkarzem, a słupkiem!!!!
1
Kurcze :( Włączam mecz Realu, patrze karny, Ronaldo strzela to wyłączam mecz :( A myślałem, że sobie trochę obejrzę :(
10
Te asysty Alvesa można oglądać w nieskończoność :)))
0
https://pbs.twimg.com/media/CU6H9ZBXIAEOiCj.jpg Oby dzisiaj coś ustrzelił dla synka :)))
5
https://pbs.twimg.com/media/CU6QHwDWwAAICg4.jpg :)
1
Albo jeszcze lepsze ;)
7
Przesadzasz...
0
Ależ on jest genialny!! Jestem pod wielkim wrażeniem oglądając to co on robi. Z jaką łatwością, precyzją :)
0
Spoko skład :) Oby Messi uczcił swój jubileusz hat-trickiem.
0
Chciałbym bardzo, żeby każdy z naszego trio dołożył coś dzisiaj od siebie :)
0
No to dzisiaj Multiligę oglądam i będę przełączał na Juve vs City, a Wy?
0
#Najlepsi
Złota Piłka dla każdego z nich z osobna
0
0
Czyli mam rozumieć, że w sobotę z Sociedad znów trening zamiast meczu mamy? :/
0
Już się z liczeniem pogubiłem :D
1
Hehe a FC Barcelona nie miała przygotowanej grafiki z Pique i jak strzelił gola to wstawili na Facebooka zdjęcie drużyny :D
2
Nie no nie mam słów na Suareza.. #Geniusz
0
Stroje po prostu mega. Mam nadzieję, że mają rację i od nowego sezonu będziemy grać w takich strojach :)
0
Tylko nie Munira :'D On ewentualnie na mecze z rywalami typu Bate
1
Aż miło czytać takie oceny :)
0
Neymar rozgrywa mecze na wspaniałym poziomie. Po sobocie nie masz wrażenie, że znajduje się on już tylko za Messim?
- Ja zawsze uważam, że moi piłkarze są najlepsi.
Uwielbiam tego pana :)
12
"Nie strzelamy dopóki wszyscy nie dotkną piłki" :D
0
Uff, bardzo dobra wiadomość :)
0
Po prostu go uwielbiam, co tu więcej pisać