Uff wreszcie koniec :) Są 3 punkty z niewygodnym rywalem? Są. I to najważniejsze, Fakt, w pierwszej połowie graliśmy słabo, ale liczy się końcowy wynik i tym samym nie pozwalamy odskoczyć Atletico i dogonić się Realowi
Jak Wy bierzecie remis z Malagą w ciemno, to co powiecie jak będziemy grać z takim Atletico?
Ludzie, jesteśmy najlepszą drużyną świata, a poza tym nie możemy znów stracić punktów na wyjeździe... Taki Real zaraz to wykorzysta, grają z Betisem
Dobry mecz ter Stegena i środkowych obrońców, pary Pique-Masche. Szkoda straconej bramki przez głupotę Alvesa, ale najważniejsze zwycięstwo 2:1, a graliśmy przecież bez Leo i Luisito :) Podsumowując jest OK, tylko trzeba być w pełni skoncentrowanym w środę za tydzień, VEB!
1
Przynajmniej, żeby Betis jakimś cudem ten remisik zaliczył :D Może jakoś uda się przełamać i urwać punkty?
1
Bo w Hiszpanii w przypadku tylu samo punktów wyżej jest ten, który lepiej wypadł w bezpośrednim starciu, tak?
0
"Wreszcie w 32. minucie goście dopięli swego i strzelili w pełni zasłużoną bramkę"
Poprawka: gospodarze
2
Uff wreszcie koniec :) Są 3 punkty z niewygodnym rywalem? Są. I to najważniejsze, Fakt, w pierwszej połowie graliśmy słabo, ale liczy się końcowy wynik i tym samym nie pozwalamy odskoczyć Atletico i dogonić się Realowi
0
Pięknie :) Ułożył się do strzału podobnie jak Suarez w jednym z meczów :)))
1
#J***ćHejterów XDDDD
0
Jak już się odblokował chłopak to na całego :D
3
Jak Wy bierzecie remis z Malagą w ciemno, to co powiecie jak będziemy grać z takim Atletico?
Ludzie, jesteśmy najlepszą drużyną świata, a poza tym nie możemy znów stracić punktów na wyjeździe... Taki Real zaraz to wykorzysta, grają z Betisem
0
Dobra już wiem :D
0
Ten cały GG mnie już irytuje.. no ile można? Powinni mu zafundować urlop albo w ogóle wywalić czy coś...
8
Czas podtrzymać passę...
2
Dobry mecz ter Stegena i środkowych obrońców, pary Pique-Masche. Szkoda straconej bramki przez głupotę Alvesa, ale najważniejsze zwycięstwo 2:1, a graliśmy przecież bez Leo i Luisito :) Podsumowując jest OK, tylko trzeba być w pełni skoncentrowanym w środę za tydzień, VEB!
1
Hehe Neymar! ^^
0
Już byłem pewny, że nie dojdzie to podanie, ale jednak! :) Munir na 1:0 :)
0
Oby był w pełni zdrowia na rewanż z Athletikiem i mecz z Atletico ;)
57
Według mnie to zupełnie coś normalnego, że Neymar robi sztuczki... to jest piękno futbolu, element piłkarskiej magii Brazylijczyka
0
Piękny spektakl, Visca el Barca
3
https://pbs.twimg.com/media/CY8uJfyWcAApAqG.jpg ten uśmiech mówi wszystko ;)
18
https://pbs.twimg.com/media/CY8hfT7WYAA0-G-.jpg coś pięknego..
0
Czerwona zasłużona :))
1
#MESSI5
2
Albo reklama :D
0
Co za... ok thx za info
0
Co zrobił Ronaldo, bo nie oglądam?
5
Lucho: Mamy okienko transferowe i zawsze ktoś może odejść. Ale jeśli nikt do nas nie przyjdzie, to nie chce aby ktoś odchodził.
Lucho: Brak Aduriza i Raula Garcii to na pewno strata dla naszych rywali. Ale i bez nich będą niezwykle groźni. @DawidDulian
0
u mnie też nie działa
1
Trzeba zgnoić tych niepiłkarzy z Espanyolu, ale najlepiej piłkarsko ;)
2
Teraz będzie specjalna edycja CA z okazji 100-letniej rocznicy ;)
0
Messi po prostu jest skromny i taki już będzie :) Między innymi za to go uwielbiam :)
0
M-E-S-S-I !!!!!!!!!!!!!