1

Przynajmniej, żeby Betis jakimś cudem ten remisik zaliczył :D Może jakoś uda się przełamać i urwać punkty?

1

Bo w Hiszpanii w przypadku tylu samo punktów wyżej jest ten, który lepiej wypadł w bezpośrednim starciu, tak?

0

"Wreszcie w 32. minucie goście dopięli swego i strzelili w pełni zasłużoną bramkę"

Poprawka: gospodarze

2

Uff wreszcie koniec :) Są 3 punkty z niewygodnym rywalem? Są. I to najważniejsze, Fakt, w pierwszej połowie graliśmy słabo, ale liczy się końcowy wynik i tym samym nie pozwalamy odskoczyć Atletico i dogonić się Realowi

0

Pięknie :) Ułożył się do strzału podobnie jak Suarez w jednym z meczów :)))

1

#J***ćHejterów XDDDD

0

Jak już się odblokował chłopak to na całego :D

3

Jak Wy bierzecie remis z Malagą w ciemno, to co powiecie jak będziemy grać z takim Atletico?
Ludzie, jesteśmy najlepszą drużyną świata, a poza tym nie możemy znów stracić punktów na wyjeździe... Taki Real zaraz to wykorzysta, grają z Betisem

0

Dobra już wiem :D

0

Ten cały GG mnie już irytuje.. no ile można? Powinni mu zafundować urlop albo w ogóle wywalić czy coś...

8

Czas podtrzymać passę...

2

Dobry mecz ter Stegena i środkowych obrońców, pary Pique-Masche. Szkoda straconej bramki przez głupotę Alvesa, ale najważniejsze zwycięstwo 2:1, a graliśmy przecież bez Leo i Luisito :) Podsumowując jest OK, tylko trzeba być w pełni skoncentrowanym w środę za tydzień, VEB!

1

Hehe Neymar! ^^

0

Już byłem pewny, że nie dojdzie to podanie, ale jednak! :) Munir na 1:0 :)

0

Oby był w pełni zdrowia na rewanż z Athletikiem i mecz z Atletico ;)

57

Według mnie to zupełnie coś normalnego, że Neymar robi sztuczki... to jest piękno futbolu, element piłkarskiej magii Brazylijczyka

0

Piękny spektakl, Visca el Barca

3

https://pbs.twimg.com/media/CY8uJfyWcAApAqG.jpg ten uśmiech mówi wszystko ;)

18

0

Czerwona zasłużona :))

1

#MESSI5

2

Albo reklama :D

0

Co za... ok thx za info

0

Co zrobił Ronaldo, bo nie oglądam?

5

Lucho: Mamy okienko transferowe i zawsze ktoś może odejść. Ale jeśli nikt do nas nie przyjdzie, to nie chce aby ktoś odchodził.

Lucho: Brak Aduriza i Raula Garcii to na pewno strata dla naszych rywali. Ale i bez nich będą niezwykle groźni. @DawidDulian

0

u mnie też nie działa

1

Trzeba zgnoić tych niepiłkarzy z Espanyolu, ale najlepiej piłkarsko ;)

2

Teraz będzie specjalna edycja CA z okazji 100-letniej rocznicy ;)

0

Messi po prostu jest skromny i taki już będzie :) Między innymi za to go uwielbiam :)

0

M-E-S-S-I !!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?