Powiem tak: dzisiaj przede wszystkim liczę na to, że młodzi pokażą się z dobrej strony. Fajnie by było wygrać i podtrzymać passę bez porażki, ale ważniejszy jest odpoczynek kluczowych graczy w tym jakże ciężkim maratonie meczowym. Dzisiaj dla niektórych może być to pierwszy mecz w pierwszej drużynie (np. Aleñá, jeśli wejdzie) i oby nie zjadła ich trema
Busi to chyba jeden z najmniej docenianych piłkarzy Barcelony jeśli chodzi o tych najlepszych ;)
Gość odwala kawał porządnej roboty, ale niestety niektórzy nie zwracają na to uwagi. Bardziej patrzy się na graczy ofensywnych. Sergio jest niesamowity i mam nadzieję, że zostanie u nas do końca kariery
I wreszcie prawidłowo napisany artykuł.
A pomijając fakt, że obrońcy nie są dobrze zmotywowani, skoncentrowani, gdy wychodzą na boisko ze słabym rywalem, to przecież nie możemy zawsze wygrywać po 3:0, czy 4:0. Co innego Real, który ma tydzień odpoczynku, ale my gramy dwa razy w tygoniu
0
*w dwumeczu 2-5
0
No to teraz Celta musi strzelić cztery bramki :D
0
Celta strzela! 2:0! Mają jeszcze szansę odrobić
0
Aj Celta blisko drugiego gola, ale Iago Aspas nie trafił.
Ciekawe czy coś jeszcze strzelą ;)
0
To w latach 2002-2008 nie było w ogóle możliwości komentowania czy nikomu po prostu nie chciało się pisać komentarzy?
24
A po pierwszym golu Valencii "Brawo, młodzi, zepsuliście rekord" :D
1
Douglas asysta drugiego stopnia :))
0
Mamy wyrównanie! Seria bez porażek prawdopobnie zostanie przedłużona!
32
https://pbs.twimg.com/media/Ca4L_FxUsAAHQB2.jpg:large
"Mestalla wierzy w remontadę" :D :D
0
Powiem tak: dzisiaj przede wszystkim liczę na to, że młodzi pokażą się z dobrej strony. Fajnie by było wygrać i podtrzymać passę bez porażki, ale ważniejszy jest odpoczynek kluczowych graczy w tym jakże ciężkim maratonie meczowym. Dzisiaj dla niektórych może być to pierwszy mecz w pierwszej drużynie (np. Aleñá, jeśli wejdzie) i oby nie zjadła ich trema
2
Douglas nawet w takim meczu nie zmieścił się w podstawowej jedenastce...
0
Po co miałby odchodzić jak czekał pół roku na grę tutaj?
6
Wreszcie wraca LM, nie mogę się doczekać meczu z Kanonierami!
0
Z Bartrą to będzie ciężko biorąc pod uwagę jego częstotliwość występów ;)
21
Busi to chyba jeden z najmniej docenianych piłkarzy Barcelony jeśli chodzi o tych najlepszych ;)
Gość odwala kawał porządnej roboty, ale niestety niektórzy nie zwracają na to uwagi. Bardziej patrzy się na graczy ofensywnych. Sergio jest niesamowity i mam nadzieję, że zostanie u nas do końca kariery
9
Garść statystyk Luisa Enrique po 100 meczach na ławce trenerskiej Barcelony:
Zwycięstwa: 80
Remisy: 11
Porażki: 9
Primera Division:
Zwycięstwa: 47
Remisy: 7
Porażki: 5
Liga Mistrzów
Z: 15
R: 2
P: 2
Puchar Króla
Z: 15
R: 1
P: 0
Superpuchar Hiszpanii:
Z: 0
R: 1
P: 1
Superpuchar Europy:
Z: 1
R: 0
P: 0
Klubowe MŚ:
Z: 2
R: 0
P: 0
Najlepsi strzelcy u Enrique:
1. Leo Messi (82)
2. Luis Suarez (61)
3. Neymar (60)
4. Pedro (12)
5. Ivan Rakitić (11)
Najwięcej grali u Enique (liczba meczów):
1. Ivan Rakitić (87)
2. Leo Messi (85)
3. Sergio Busquets (81)
4. Neymar (80)
5. Javier Mascherano (79)
Debiut:
24.08.2014
Barcelona - Elche (3:0)
0
Ok, jak odpiszą to dam znać, chociaż wątpię. Pisałem też tydzień temu do głównego admina strony, ale dotychczas też nie odpisał ;)
2
I wreszcie prawidłowo napisany artykuł.
A pomijając fakt, że obrońcy nie są dobrze zmotywowani, skoncentrowani, gdy wychodzą na boisko ze słabym rywalem, to przecież nie możemy zawsze wygrywać po 3:0, czy 4:0. Co innego Real, który ma tydzień odpoczynku, ale my gramy dwa razy w tygoniu
0
Pisałem do nich w sprawie dostania się jako tłumacz postów, bo jest informacja, że szukają, ale nie odpisują od dwóch tygodni :/
0
"Kłamliwe zwycięstwo Barcelony"
Real też się męczył i do 85. minuty remisowal tez z druzyna z dolu tabeli
35
Najlepszy będzie remis :p
27
La Rambla to stan umysłu :D
Tu znajdziesz wszystko. Od komentowania meczów Realu po oferty sprzedaży zaślepek do łóżka..
0
Dosyć dobrze się prezentuję, zawsze jakaś szansa jest :)
3
Haha czyli ogólnie tak jakby porównywać MSN do BBC :D
0
Ciekawe czy kiedyś wreszcie strzeli gola :D
0
Tak samo Leicester vs City, tez było pod koniec grudnia i teraz
3
No proszę, Celta strzela
4
Pamiętaj, że mówisz o jednym z najlepszych strzelców zespołu, o trzecim (choć według mnie drugim) najlepszym piłkarzem na świecie
1
Oficjalnie: 28 meczów bez porażki!
0
TAK!