7

Jakby ktoś był zainteresowany, to była to miss Las Palmas ;)
Tutaj zdj: http://sevilla.abc.es/estilo/bulevarsur/wp-content/uploads/2015/07/miss-espana-2010-carlagarcia-articulo.jpg

0

El Pistolero!

0

Co to za BIAŁA królewna? :D

0

Atletico na 9 :D

0

Ta brzydka pogoda na stadionie Las Palmas to tylko jakieś plotki chyba były :D

0

Komentarz usunięty

0

https://pbs.twimg.com/media/CbqcGpUWwAErUhF.jpg:large
Stadion Las Palmas, nie widać, żeby była jakaś brzydka pogoda ;)

17

Dzisiaj urodziny obchodzi Artur Boruc!
Przede wszystkim wielu zwycięstw i utrzymania w Premier League :))

1

Nie wiem czy kogoś tu interesuje Ekstraklasa, ale szkoda, że dzisiaj w Gliwicach była taka fatalna pogoda. Myślę, że gdyby były lepsze warunki i lepszy stan murawy mecz byłby wiele ciekawszy, a tak to 0:0 i mało ładnych akcji

2

W takiej pogodzie to pozdro :D

0

"Luis Suárez rozegrał już 50 spotkań w lidze hiszpańskiej. W meczach tych strzelił 40 bramek i zanotował 20 asyst"

El Pistolero znakomite statystyki ;)
A można sobie przypomnieć jego początki w Barcelonie, kiedy dużo kibiców w niego wątpiło.

0

Szczerze myślę, że po prostu nie pasuje do koncepcji Lucho. Po Bartrze bym się nie spodziewał, że podpadł, chociaż kto wie :D

0

No właśnie :D
Już sobie pewnie w PSG nie pogra

3

Nazwał swojego trenera ciotą, powiedział, że "ssie jaja Ibrahimovicia", o Sirigu powiedział, że jest skończony i jeszcze tam parę piłkarzy z klubu obraził. Taki tam typ co chyba zamiast mózgu ma powietrze i tyle ;)

4

https://pbs.twimg.com/media/Cbl8zstUAAABZku.jpg
Chociaż to oczywiste, że oni są zawsze w humorze, jednak jak widzę ich śmiejących się to mi się poprawia humor :))

1

Lucho na konferencji: "Mam nadzieję, że murawa będzie jutro w dobrym stanie, nie mam możliwości dowiedzenia się tego zanim tam przyjedziemy"

0

Bardzo dobra decyzja. Zespół odpowiednio przygotuje się do sezonu nie marnując przy tym tyle sił. Tak naprawdę takie wyjazdy dodają tylko "zielonych" do portfela, a nie za bardzo pomagają w dobrych przygotowaniach. Zarząd podjął bardzo dobrą decyzję

0

https://pbs.twimg.com/media/Cbj32EVUEAAD2XC.jpg:large - Jak Messi strzelił te 301 goli ;)

0

Co ta Valencia, chyba w lidze nie strzelali, bo wszystkie gole zostawili na LE :D

0

Nie wiem :/

4

Statystyki Messiego w całej karierze :))
Mecze: 617
Gole: 488
Asysty: 237
Trofea: 28
Złote Piłki: 5

0

3

Możliwe, że nie. Z tym trenerem to wszystko możliwe :D

0

Strzelił ładną, zwycięską bramkę z wolnego :)

3

Z tym trenerem to nie wiem... Słusznie nie wierzysz :D

0

Jakim cudem ten Van Gaal jest jeszcze trenerem MU? :D

0

To co on wyprawia to jest niesamowite, a na początku dużo osób myślało, że sobie tu nie poradzi ;)
I ta jego cieszynka tak pasuje do niego :D

0

Borussia - Porto i Marsylia - Athletic

3

Dzisiaj Gary Neville obchodzi urodziny! ;)

Czego by mu tu życzyć? Hmm... może utrzymania się na stanowisku trenera Valencii. Chociaż to zaszkodzi klubowi, a więc dużo zdrowia, radości, panie Gary! :))

5

Cieszmy się dzisiaj z tego
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-0/s480x480/12705398_1083272068383492_6598472190447820736_n.jpg?oh=c645067c7f8c26093db19fb53984ddd3&oe=5761E566

A nie ubolewacie nad zwycięstwem Realu... Nasza kochana Barcelona wygrała i lideruje z 6 punkcikami przewagi :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?