Nie wiem czy kogoś tu interesuje Ekstraklasa, ale szkoda, że dzisiaj w Gliwicach była taka fatalna pogoda. Myślę, że gdyby były lepsze warunki i lepszy stan murawy mecz byłby wiele ciekawszy, a tak to 0:0 i mało ładnych akcji
Nazwał swojego trenera ciotą, powiedział, że "ssie jaja Ibrahimovicia", o Sirigu powiedział, że jest skończony i jeszcze tam parę piłkarzy z klubu obraził. Taki tam typ co chyba zamiast mózgu ma powietrze i tyle ;)
Bardzo dobra decyzja. Zespół odpowiednio przygotuje się do sezonu nie marnując przy tym tyle sił. Tak naprawdę takie wyjazdy dodają tylko "zielonych" do portfela, a nie za bardzo pomagają w dobrych przygotowaniach. Zarząd podjął bardzo dobrą decyzję
Czego by mu tu życzyć? Hmm... może utrzymania się na stanowisku trenera Valencii. Chociaż to zaszkodzi klubowi, a więc dużo zdrowia, radości, panie Gary! :))
7
Jakby ktoś był zainteresowany, to była to miss Las Palmas ;)
Tutaj zdj: http://sevilla.abc.es/estilo/bulevarsur/wp-content/uploads/2015/07/miss-espana-2010-carlagarcia-articulo.jpg
0
El Pistolero!
0
Co to za BIAŁA królewna? :D
0
Atletico na 9 :D
0
Ta brzydka pogoda na stadionie Las Palmas to tylko jakieś plotki chyba były :D
0
Komentarz usunięty
0
https://pbs.twimg.com/media/CbqcGpUWwAErUhF.jpg:large
Stadion Las Palmas, nie widać, żeby była jakaś brzydka pogoda ;)
17
Dzisiaj urodziny obchodzi Artur Boruc!
Przede wszystkim wielu zwycięstw i utrzymania w Premier League :))
1
Nie wiem czy kogoś tu interesuje Ekstraklasa, ale szkoda, że dzisiaj w Gliwicach była taka fatalna pogoda. Myślę, że gdyby były lepsze warunki i lepszy stan murawy mecz byłby wiele ciekawszy, a tak to 0:0 i mało ładnych akcji
2
W takiej pogodzie to pozdro :D
0
"Luis Suárez rozegrał już 50 spotkań w lidze hiszpańskiej. W meczach tych strzelił 40 bramek i zanotował 20 asyst"
El Pistolero znakomite statystyki ;)
A można sobie przypomnieć jego początki w Barcelonie, kiedy dużo kibiców w niego wątpiło.
0
Szczerze myślę, że po prostu nie pasuje do koncepcji Lucho. Po Bartrze bym się nie spodziewał, że podpadł, chociaż kto wie :D
0
No właśnie :D
Już sobie pewnie w PSG nie pogra
3
Nazwał swojego trenera ciotą, powiedział, że "ssie jaja Ibrahimovicia", o Sirigu powiedział, że jest skończony i jeszcze tam parę piłkarzy z klubu obraził. Taki tam typ co chyba zamiast mózgu ma powietrze i tyle ;)
4
https://pbs.twimg.com/media/Cbl8zstUAAABZku.jpg
Chociaż to oczywiste, że oni są zawsze w humorze, jednak jak widzę ich śmiejących się to mi się poprawia humor :))
1
Lucho na konferencji: "Mam nadzieję, że murawa będzie jutro w dobrym stanie, nie mam możliwości dowiedzenia się tego zanim tam przyjedziemy"
0
Bardzo dobra decyzja. Zespół odpowiednio przygotuje się do sezonu nie marnując przy tym tyle sił. Tak naprawdę takie wyjazdy dodają tylko "zielonych" do portfela, a nie za bardzo pomagają w dobrych przygotowaniach. Zarząd podjął bardzo dobrą decyzję
0
https://pbs.twimg.com/media/Cbj32EVUEAAD2XC.jpg:large - Jak Messi strzelił te 301 goli ;)
0
Co ta Valencia, chyba w lidze nie strzelali, bo wszystkie gole zostawili na LE :D
0
Nie wiem :/
4
Statystyki Messiego w całej karierze :))
Mecze: 617
Gole: 488
Asysty: 237
Trofea: 28
Złote Piłki: 5
0
https://pbs.twimg.com/media/Cbhn2OYUsAQ59vT.jpg:large Jest moc! :)
3
Możliwe, że nie. Z tym trenerem to wszystko możliwe :D
0
Strzelił ładną, zwycięską bramkę z wolnego :)
3
Z tym trenerem to nie wiem... Słusznie nie wierzysz :D
0
Jakim cudem ten Van Gaal jest jeszcze trenerem MU? :D
0
To co on wyprawia to jest niesamowite, a na początku dużo osób myślało, że sobie tu nie poradzi ;)
I ta jego cieszynka tak pasuje do niego :D
0
Borussia - Porto i Marsylia - Athletic
3
Dzisiaj Gary Neville obchodzi urodziny! ;)
Czego by mu tu życzyć? Hmm... może utrzymania się na stanowisku trenera Valencii. Chociaż to zaszkodzi klubowi, a więc dużo zdrowia, radości, panie Gary! :))
5
Cieszmy się dzisiaj z tego
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-0/s480x480/12705398_1083272068383492_6598472190447820736_n.jpg?oh=c645067c7f8c26093db19fb53984ddd3&oe=5761E566
A nie ubolewacie nad zwycięstwem Realu... Nasza kochana Barcelona wygrała i lideruje z 6 punkcikami przewagi :))