0

Pewnie tak, ale zawsze można wygłosić swoje zdanie i poprosić, żeby nikt nie pisał, może trochę zadziała i akurat jak będę czytał komentarze podczas meczu to nikt nie wlepi wyniku Juve-Bayern :D

6

Apeluję do wszystkich użytkowników FCBarca.com,

prosiłbym o niepisanie wyniku meczu Juve - Bayern pod tym postem. Dlatego, że jest to post o meczu Barcelony, od innych meczów jest La Rambla, a ja i myślę, że inni też wolimy potem obejrzeć skrót meczu nie znając wcześniej wyniku

To tyle z mojej strony, pozdrawiam i życzę wielu emocji dzisiaj :))

0

0

O Albę to ja się boję patrząc na ostatni mecz...

1

Takie żartobliwe zdjęcie z Twittera ;)
Sensu nie ma, bo i tak ich MSN w inny sposób ogra :D

1

Wenger widać też ma swoją taktykę na dzisiejszy mecz
https://pbs.twimg.com/media/Cb62zMpW8AEPkWn.jpg

27

Tak będzie? :D

18

Henry: "Barça jest nie z tego świata. Dlatego trudno jest mi oglądać dwa zespoły, które kocham, grające na przeciw siebie"

35

https://pbs.twimg.com/media/Cb5GMnwXIAEvVRv.jpg:large

Lucho: "Mówię abrakadabra i magia się zaczyna"

0

Tak, jest losowanie. Ja brałem udział na finał LE i wygrałem, ale na LM jest pewnie trudniej wygrać ;)

59

Lucho: Finał CdR na Calderon? A są tam bramki i trybuny dla kibiców? Więc świetnie

@DawidDulian

3

Było już dużo razy. Pozdrawiam :)

3

Thiago Silva: "W przyszłym lub jeszcze następnym roku Neymar zdobędzie Złotą Piłkę"

0

W tej rozpisce bramek Barcelony w fazie pucharowej Ligi Mistrzów sezonu 2014/2015 jest pomylona data. Finał był w 2015, chociaż oby i w 2016 Barcelona wygrała :)

10

Haha wiem, że to już było wklejane, bo sam o tym pisałem, ale podsumuję wczorajszy futbolowy dzień. 3 dosyć zabawne, dziwne, nietypowe sytuacje ;)

1. Sędzia dostał czerwoną kartkę...
https://www.facebook.com/1632383187038660/videos/1698574320419546/

2. Sędzia, który obraził się i zdecydował się zakończyć mecz 25 minut przed końcem
https://www.facebook.com/1632383187038660/videos/1698511397092505/?video_source=pages_finch_thumbnail_video

3. Dzeko nie trafia z dwóch metrów do pustej bramki
http://www.sport.pl/pilka/10,65082,19659763,roma-palermo-5-0-fatalne-pudlo-dzeko-jak-mozna-nie-trafic.html#MT_3Zdjecia

12

Czytam sobie właśnie książkę "Messi. Biografia" Guillema Balague i chciałem się z wami podzielić cytatem, który mnie bardzo rozbawił.

Leo w wieku 14 lat chodził razem z kolegami z drużyny do szkoły przy La Masii. Często opuszczali jednak lekcje, bo nudziła ich nauka.

Victor Vazquez: "Gdy już poszliśmy na lekcje, słuchaliśmy muzyki, rozmawialiśmy, bawiliśmy się komórkami, czasami żartowaliśmy z dziewczynami. [...] Rzucaliśmy kulkami z papieru, pisaliśmy śmieszne wiadomości. [...] Graliśmy też w kółko i krzyżyk albo inne gry, podczas gdy nauczyciele starali się nas czegoś nauczyć. Gdy nauczyciel zobaczył, co robimy, mówił: >>Wy! Wy dwaj! Usiądźcie z dala od reszty i zajmijcie się, czym tam chcecie, ale przestańcie sobie robić jaja!biały protest>Wypad, wypad

9

I oddala Real od 2. miejsca :))

18

Witam, z tej strony zdzidek2.
Dzisiaj przedstawię prognozę pogody na terenie Hiszpanii.

W stolicy coraz zimniej. Temperatura od -8°BBVA do -9 w zależności od stadionu.
Coraz cieplej za to w Barcelonie. Osiem stopni°BBVA na Camp Nou.
Polecamy wycieczki do Barcelony w weekend za tydzień, kiedy temperatura może dojść nawet do 11 stopni.

3

-Bale to najlepsza opcja. Remis sprawi, że i Atletico, i Real stracą punkty ;)

0

Chyba każdy poza Dzeko by to trafił :D

2

https://www.facebook.com/1632383187038660/videos/1698574320419546/

Haha, widzieliście? Sędzia dostał czerwoną kartkę xD

6

Był Ronaldo, teraz czas na Benzemę! Czy po kolejnym meczu będzie Bale?

http://oi66.tinypic.com/noa68w.jpg

0

Oby dzisiaj nie było tak jak zwykle, czyli Malaga ma tyle setek, ale zaraz wychodzi Real i strzela gola :D

0

Teraz można co mecz, jeśli utrzymamy passę, pisać taki artykuł :D

63

Nie wiem czy wiecie, ale tym meczem zapewniliśmy już sobie utrzymanie w lidze! ;))

1

Tak jak pewnie większość, czekam teraz z niecierpliwością na mecz z Kanonierami!
Obyśmy zagrali bardzo ładny mecz i oby Leo pokazał, że dzisiejszy mecz to tylko wypadek przy pracy ;)

0

W dzisiejszym meczu zagraliśmy dosyć słabo. Suarez nie wykorzystał paru setek, co w jego przypadku może trochę dziwić. Neymar też marnował okazje np. w końcówce meczu, ale Brazylijczyk jak wiadomo już od paru meczów ma z tym problem. Messi nie przypominał mi Messiego. Za długo holował piłkę zamiast podać do wybiegających kolegów. Nie było w nim widać bezgranicznego zaangażowania, co normalnie pokazuje. Obrona też popełniała wiele błędów, szczególnie w pierwszej połowie.

Mimo to uważam, że takie mecze się czasem zdarzają, a graliśmy z Las Palmas. Z drużyną, która potrzebuje punktów jak tlenu. Myślę, że nasi piłkarze mieli też już w głowie mecz z Arsenalem. Kolejnym czynnikiem, który mógł lekko zaważyć na słabej grze, była pora meczu. Nie od dziś wiadomo, że Barcelonie trudno gra się o 16. Wiadomo, nie usprawiedliwia to mistrzów Hiszpanii, jednak uważam, że nie powinniśmy popadać w niepokój przed najbliższymi meczami.

Podsumowując uważam, że z Arsenalem zagramy zupełnie inaczej. Do składu powrócą wypoczęci Busi i Pique, a oprócz tego - jak wiadomo - takie mecze rządzą się innymi prawami.
To tyle z mojej strony o tym meczu, najważniejsze, że zdobyliśmy 3 pkt i konsekwentnie dążymy po mistrzostwo, VeB!

5

1. Piłkarze to nie roboty i słabszy mecz zawsze się zdarzy
2. Nie martwcie się, z Arsenalem na pewno tak nie zagramy ;)

3

Jestem pod wrażeniem, jak tam Suarez zatańczył z obrońcami :D

12

Już się zaczyna, że "z taką grą to my LM nie obronimy", a zaraz strzelimy to znów będzie "znakomite MSN, tryplet jest nasz"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?