10

Przypomniało mi się, jak kiedyś dziennikarze Sportu robili po meczu kolor zielony, pomarańczowy i czerwony nawiązując do sygnalizacji świetlnej. Postanowiłem też takie coś dzisiaj zrobić po meczu w Gijon ;)

Kolor zielony:
- Passa 31 meczów bez porażki
Barcelona Luisa Enrique idzie jak burza. To już 31. mecz z rzędu bez porażki.
- Dobra postawa Messiego i Suareza
Argentyńczyk strzelił dzisiaj dwa gole i brał udział w wielu akcjach, a Suarez zaliczył dwie asysty i też strzelił bramkę, która zamknęła wynik spotkania
- Zwycięstwo małym nakładem sił i zwiększenie przewagi nad rywalami
Barcelona nie męczyła się za bardzo. Wystarczył jej spokojny wynik 3:1. Jest to słuszne biorąc pod uwagę, że podopieczni Lucho muszą grać co trzy dni. Katalończycy mają już 6 punktów przewagi nad drugim Atletico i 7 oczek nad trzecim Realem

Kolor pomarańczowy:
- Średni występ Neymara
Brazylijczyk nie pokazał nic specjalnego w dzisiejszym spotkaniu, był najsłabszym ogniwem w ataku.

Kolor czerwony:
- Kolejny niewykorzystany karny
Piłkarze drużyny ze stolicy Katalonii marnują w ostatnim czasie bardzo dużo jedenastek (pomijając genialny karny autorstwa Messi-Suarez). Dzisiaj to El Pistolero nie trafił z 11 metrów. Aż strach pomyśleć co będzie przy ewentualnym konkursie jedenastek w Lidze Mistrzów lub Pucharze Króla.

75

I od razu hejty na Ardę... norma na tej stronie

1

Myślę, że tylko Ronaldo wie czemu my tych karnych nie możemy trafiać, ale pewnie nam nie powie :(

1

Vidal asysta, ładnie, ładnie :))

0

El Pistolero! GOOL!

0

Mógł podać Luisito

0

Neymar, Messi, a teraz też Suarez... Ach... Mascherano by trafił

1

Dawaj Masche! :D

9

"Warszawa domaga się zmian" :D

10

Haha sędzia propsy :D

0

Neymar! :O
A Suarez zawsze znajdzie Messiego :D Nawet w gąszczu przeciwników

0

El Pistolero ma asystę :)

0

NIE WIERZĘ :O :o :O

0

Trochę się spóźniłeś z komentarzem...

0

300

0

MESSi!

58

Ta ostatnia odpowiedź to było w 100% w stylu Lucho :D

0

Wolałbym, żeby zagrał Arda. Chciałbym, aby strzelił swojego pierwszego gola w koszulce Barcelony ;)

0

Nie, w telewizji oglądam

0

Studio do meczu PSG - Chelsea, a gadają o Barcelonie, prawidłowo :D

48

Wiem, że cały czas o tym karnym :D
Ale to zdjęcie mi się bardzo spodobało https://pbs.twimg.com/media/CbV7UINVAAAA8Hn.png

1

Nie wiem jak wy, ale ja chcę, żeby Chelsea awansowała, żebyśmy na nich trafili ;)
Cały czas mam w myślach półfinał z 2012 roku... Musimy się za to odegrać ;)

22

Najwięcej w La Liga 15/16:
Gole: Suárez 23
Asysty: Neymar 10
Stworzone sytuację: Neymar 70
Dryblingi: Neymar 96

@D_Demnicki

108

Henry: "Mówią, że karny Messi-Suarez to brak szacunku? Och, proszę... Po pierwsze jest to dozwolone, po drugie fani płacą, żeby oglądać taki geniusz"

10

Nasze Tridente w dobrych humorach - to najważniejsze :)

0

I tak MSN wiele lepsze, zobaczymy statystyki na koniec sezonu :)

2

Ja nie rozumiem jak w ogóle niektórzy kibice innych drużyn mówią, że sztuczki Neymara to brak szacunku. To jest według mnie totalny idiotyzm. Przecież to jest element magii piłkarskiej, coś pięknego, to urozmaica piłkę nożną. Jak ktoś umie to niech to robi, jego wina, że inni nie potrafią? To co, ktoś wysoki ma nie strzelać gola głową, bo ktoś niższy powie, że to brak szacunku albo ktoś szybki nie może tej szybkości pokazać, bo inni powiedzą, że nie mają szans go dogonić?

0

Redaktorzy FCBarca.com po prostu jeszcze nie dodali do terminarza daty, a tak na prawdę już wiadomo dokładnie o której godzinie będzie - 18:30

0

Sporting Gijon - Barcelona
17 lutego, godz. 18:30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?