Ciekawie jest zbudowany ten stadion, taki inny trochę niż inne. Nie wiem czy mi się wydaję tylko, ale czasem jak pokazują to tak widać te trybuny, one chyba są takie bardziej strome, a na dodatek te bloki za stadionem z balkonami :D
Nie wiem kto, ale polityka w polskich klubach jest po prostu śmieszna ;)
Jak można zwalniać trenera po 3 meczach? Gdyby tak robili w Hiszpanii to Lucho nie zdobyłby z Barceloną trypletu. Pamiętne wyzwiska "ten wuefista nic nie zdobędzie z Barceloną"...
Wracając do wczorajszej dyskusji o słabym poziomie komentarzy na tej stronie, powiem tyle: "gdyby każdy pisał komentarze na takim poziomie jak jak, bylibyśmy najlepszą stroną"
Guti po meczu: "Cóż, trochę nie trafiłem z tym wynikiem, ale i tak w Atletico nie ma nikogo dobrego, kto mógłby u nas zagrać, i tak to my wygramy ligę"
0
Oni chyba zawsze powinni podawać z tych karnych.. inaczej nie wychodzi.. :/
0
Leo, daj Mascherano strzelić!
1
Pomijając spalony Neymara przy akcji bramkowej ;)
5
Albo sarkazm albo bez obrazy, ale jesteś głupi :v
8
https://pbs.twimg.com/media/CcpkK-eUsAAW9F0.jpg
Piękny obrazek :)
2
Tutaj zarzucam linkiem, jakby kto nie mógł zobaczyć gola https://x.com/barcastuff/status/705489386968911877
2
A jednak taki spalony to spalony ;/
2
Neymar ładnie wycofał zamiast strzelać, brawo!
0
LEO
1
Ciekawie jest zbudowany ten stadion, taki inny trochę niż inne. Nie wiem czy mi się wydaję tylko, ale czasem jak pokazują to tak widać te trybuny, one chyba są takie bardziej strome, a na dodatek te bloki za stadionem z balkonami :D
0
Ja uważam, że będzie 0:3
2
super.
1
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/822063114587377/
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/821856314608057/
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie wiem kto, ale polityka w polskich klubach jest po prostu śmieszna ;)
Jak można zwalniać trenera po 3 meczach? Gdyby tak robili w Hiszpanii to Lucho nie zdobyłby z Barceloną trypletu. Pamiętne wyzwiska "ten wuefista nic nie zdobędzie z Barceloną"...
6
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim*, nie tylko o futbolu!"
*jeśli wiesz co oznacza to słowo, to nie powinieneś mieć bólu zadka o to co piszą inni ;)
6
Padłem ;D https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/videos/631826720314731/
1
Wracając do wczorajszej dyskusji o słabym poziomie komentarzy na tej stronie, powiem tyle: "gdyby każdy pisał komentarze na takim poziomie jak jak, bylibyśmy najlepszą stroną"
79
Hehe pytanie w La Zabawa "Co by było, gdyby w Realu było 11 Ronaldów" XDDD Płaczę :D
0
JAK ON TO :D
0
Co ten wuefista wystawił za skład :/
13
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12794416_10153502782672684_8082992057641097644_n.jpg?oh=34201ab9155670ffd6f2d749811bf50c&oe=5753DF28 ;))
1
Idealny materiał dla stron typu "Troll Footbaall" :D
0
"Pije po to, by zapomnieć" - LvG
55
Dam Dam Dam...
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12801679_1718112241562318_303235228697743699_n.jpg?oh=c669fd053c8cbb55915ae85e7ec370bf&oe=5753A56E
It's true :D
14
Ciekawa jaka będzie kolejna perełka z ust CR :D
0
A jak jutro Villarreal wygra to będzie tracił do Realu już tylko 2 punkciki ;)
2
Nie.
5
Guti po meczu: "Cóż, trochę nie trafiłem z tym wynikiem, ale i tak w Atletico nie ma nikogo dobrego, kto mógłby u nas zagrać, i tak to my wygramy ligę"
1
Kończ pan, panie Turek!