Dybala: "Jestem dumny, że mój idol Messi powiedział, że byłbym jego dobrym następcą, ponieważ to znaczy, że dobrze pracuję"
Ja zgadzam się z Leo. Dybala jest genialny jak na swój młody wiek, to kolejna gwiazda argentyńskiego futbolu, kolejny znakomity napastnik. Oby tylko Argentyna wykorzystała, że ma tyle super zawodników i wygrała Copa America ;)
Jesteście może w temacie zlotu Footroll na najbliższy klasyk?
Chciałbym się dowiedzieć, czy niepełnoletni też mogą wejść (oczywiście pod opieką dorosłego). Pisałem do Dissa, ale niestety nie odpisał ;) Z góry dzięki za odp.
Wiem, to raczej oczywiste, że nie będzie stał za ladą, taki żarcik ;)
Ale z drugiej strony to właśnie ciekawe, czy będzie można się tam z nim zobaczyć czy coś
0
Grosik gol i asysta :))
3
Bardzo fajny mecz, warto było zarwać noc ;)
Tylko pozostaje jedno pytanie: co z hamburgerem? :D
2
Mecz jest wyrównany. Były momenty przeważania Brazylii, ale były też Urugwaju ;)
Urugwaj przegrywał 0:2, ale doprowadził do remisu (jeden gol Suareza)
2
Suarez! Ależ emocje! To jest prawdziwe El Partidazo :))
9
To jest mecz i to są komentatorzy! Nie zanudzają, z emocjami i fajnie mówią :))
0
Cavani!! 2:1 ;))
0
2:0 dla Brazylii!
0
Typowa wrzuta Daniego :D
0
Szybko poszło :D
1:0 dla Brazylii
4
Dybala: "Jestem dumny, że mój idol Messi powiedział, że byłbym jego dobrym następcą, ponieważ to znaczy, że dobrze pracuję"
Ja zgadzam się z Leo. Dybala jest genialny jak na swój młody wiek, to kolejna gwiazda argentyńskiego futbolu, kolejny znakomity napastnik. Oby tylko Argentyna wykorzystała, że ma tyle super zawodników i wygrała Copa America ;)
23
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-0/s552x414/11416221_486790174846744_8640755080314361743_n.png?oh=dfc058c7407a2e9e13f018ba24e0a869&oe=57935373
Widzieliście? Diego Costa dorabia w przerwie na reprezentacje :v
6
Najgorsza jest przerwa w meczu w nocy. Nie wiesz czym się zająć, a na dodatek musisz się pilnować, żeby nie zasnąć
3
Pauzuje za kartki ;)
0
GOOL!! Chile 1:2 Argentyna:))
2
Di Maria! Chile 1:1 Argentyna ;)
1
Ale Leo poszedł :)
14
Potraktowałeś to bardzo dosłownie ;D
9
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12494766_972069572885091_2303857588057563360_n.jpg?oh=f0a9762e63f5bcf5c2fab18430ae799d&oe=574FC285
Znajdź 3 różnice. ;)
0
https://pbs.twimg.com/media/CeVwzmZUsAABBRT.jpg
Neymar ✈
15
"Kolejna legenda opuściła nas dzisiaj"
~Leo
9
Rakitić: "Legenda futbolu opuszcza nas. Dziękuję za wszystko, co nam dałeś. Spoczywaj w pokoju"
0
Jesteście może w temacie zlotu Footroll na najbliższy klasyk?
Chciałbym się dowiedzieć, czy niepełnoletni też mogą wejść (oczywiście pod opieką dorosłego). Pisałem do Dissa, ale niestety nie odpisał ;) Z góry dzięki za odp.
3
El. MŚ 2018 ;)
8
Halilović: "Jest szansa, że będę mógł zostać w Sportingu na następny sezon, ale osobiście widzę siebie gdzie indziej"
0
https://pbs.twimg.com/media/CePvccTUAAAGV-C.jpg
Neymar na treningu ;))
0
I wygrać życie :D
Takie coś to spełnienie marzeń ^^
0
Pewnie tak ;)
Ale ciekawe czy przy takim otwarciu, jak wspomniałeś. Tak jednorazowo, żeby spotkać się z fanami :D
0
Wiem, to raczej oczywiste, że nie będzie stał za ladą, taki żarcik ;)
Ale z drugiej strony to właśnie ciekawe, czy będzie można się tam z nim zobaczyć czy coś
0
A Messi tam też będzie stał za ladą czy coś? xD
Jak tak to chętnie tam wpadnę :D
11
Nowe stroje Holandii na Eur... Oh, wait :D
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10371718_832564516870570_8903801383937022925_n.jpg?oh=c521e02126526d95a1b1b2db6f114507&oe=574C9B6C