0

Grosik gol i asysta :))

3

Bardzo fajny mecz, warto było zarwać noc ;)
Tylko pozostaje jedno pytanie: co z hamburgerem? :D

2

Mecz jest wyrównany. Były momenty przeważania Brazylii, ale były też Urugwaju ;)
Urugwaj przegrywał 0:2, ale doprowadził do remisu (jeden gol Suareza)

2

Suarez! Ależ emocje! To jest prawdziwe El Partidazo :))

9

To jest mecz i to są komentatorzy! Nie zanudzają, z emocjami i fajnie mówią :))

0

Cavani!! 2:1 ;))

0

2:0 dla Brazylii!

0

Typowa wrzuta Daniego :D

0

Szybko poszło :D
1:0 dla Brazylii

4

Dybala: "Jestem dumny, że mój idol Messi powiedział, że byłbym jego dobrym następcą, ponieważ to znaczy, że dobrze pracuję"

Ja zgadzam się z Leo. Dybala jest genialny jak na swój młody wiek, to kolejna gwiazda argentyńskiego futbolu, kolejny znakomity napastnik. Oby tylko Argentyna wykorzystała, że ma tyle super zawodników i wygrała Copa America ;)

6

Najgorsza jest przerwa w meczu w nocy. Nie wiesz czym się zająć, a na dodatek musisz się pilnować, żeby nie zasnąć

3

Pauzuje za kartki ;)

0

GOOL!! Chile 1:2 Argentyna:))

2

Di Maria! Chile 1:1 Argentyna ;)

1

Ale Leo poszedł :)

14

Potraktowałeś to bardzo dosłownie ;D

0

15

"Kolejna legenda opuściła nas dzisiaj"

~Leo

9

Rakitić: "Legenda futbolu opuszcza nas. Dziękuję za wszystko, co nam dałeś. Spoczywaj w pokoju"

0

Jesteście może w temacie zlotu Footroll na najbliższy klasyk?

Chciałbym się dowiedzieć, czy niepełnoletni też mogą wejść (oczywiście pod opieką dorosłego). Pisałem do Dissa, ale niestety nie odpisał ;) Z góry dzięki za odp.

3

El. MŚ 2018 ;)

8

Halilović: "Jest szansa, że będę mógł zostać w Sportingu na następny sezon, ale osobiście widzę siebie gdzie indziej"

0

0

I wygrać życie :D
Takie coś to spełnienie marzeń ^^

0

Pewnie tak ;)
Ale ciekawe czy przy takim otwarciu, jak wspomniałeś. Tak jednorazowo, żeby spotkać się z fanami :D

0

Wiem, to raczej oczywiste, że nie będzie stał za ladą, taki żarcik ;)
Ale z drugiej strony to właśnie ciekawe, czy będzie można się tam z nim zobaczyć czy coś

0

A Messi tam też będzie stał za ladą czy coś? xD
Jak tak to chętnie tam wpadnę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?