Jakie polecacie portale na necie do czytania informacji o piłce nożnej? Bo takie sport.pl daje takie nagłówki i tak ostatnio mnie zdenerwowali tym nagłówkiem o Messim...
Wiadomo, FCBarca.com, ale żeby też coś o innych klubach, ogólnie o futbolu? :D
1. Taki mecz musiał się zdarzyć, nie możemy zawsze wygrywać, a trafił się z bardzo dobrą ekipą na trudnym terenie
2. Nie możemy teraz wyzywać naszych piłkarzy (niektórzy tutaj tak robią), w tym sezonie odwalają kawał dobrej roboty. Przewaga 9 pkt. nad drugim Atleti, finał PK, ćwierćfinał LM
3. Dobrze, że trochę "kiepski" mecz zdarzył się przed El Clasico, a nie właśnie w meczu z Realem. Za dwa tygodnie trzeba po prostu zrobić swoje i pokonać biało-fioletowych.
4. Dobrze, że Suarez dzisiaj uniknął żółtej, a martwiłem się o to, bo arbiter szastał kartonikami (12 kartek)
Riyad Mahrez w tym sezonie: Gole: 16 Asysty: 11
Jamie Vardy w tym sezonie: Gole: 19 Asysty: 6
Ten duet jest po prostu genialny ;) Teraz Leicester wygrywa, oby grali tak do końca sezonu i zostali mistrzami. Pokazali by takim szejkom z Manchesteru City, że bez pieniędzy też się da wygrywać :))
0
http://www.90min.com/posts/3056266-javier-mascherano-wants-to-leave-barcelona-for-premier-league?a_aid=35507
Tylko nie to...
0
Nie przeżyłbym bez tego info :P
0
Polecam dwa bardzo fajne filmiki (nie moje oczywiście :D) o Messim i Neymarze. Polecam, a na dodatek fajne muzyczki w tle :) #Geniusze
•
•
7
https://pbs.twimg.com/media/CeGPnXMUMAA6Tn1.jpg
To zdjęcie genialnie obrazuje prawdę o hiszpańskich arbitrach ;)
1
Jakie polecacie portale na necie do czytania informacji o piłce nożnej? Bo takie sport.pl daje takie nagłówki i tak ostatnio mnie zdenerwowali tym nagłówkiem o Messim...
Wiadomo, FCBarca.com, ale żeby też coś o innych klubach, ogólnie o futbolu? :D
18
Dybala: Ostatni raz, gdy grałem dla reprezentacji, Messi był akurat kontuzjowany, więc nie widziałem go. Mam nadzieję, że teraz go spotkam"
0
za dwa*
21
"W tym sezonie ligi hiszpańskiej tylko Leo Messi (4) przestrzelił więcej karnych od Cristiano Ronaldo (3)"
Widać CR próbuje w czymś dorównać Leo. Myślę, że tylko w tym może mu się udać ;p
11
1. Taki mecz musiał się zdarzyć, nie możemy zawsze wygrywać, a trafił się z bardzo dobrą ekipą na trudnym terenie
2. Nie możemy teraz wyzywać naszych piłkarzy (niektórzy tutaj tak robią), w tym sezonie odwalają kawał dobrej roboty. Przewaga 9 pkt. nad drugim Atleti, finał PK, ćwierćfinał LM
3. Dobrze, że trochę "kiepski" mecz zdarzył się przed El Clasico, a nie właśnie w meczu z Realem. Za dwa tygodnie trzeba po prostu zrobić swoje i pokonać biało-fioletowych.
4. Dobrze, że Suarez dzisiaj uniknął żółtej, a martwiłem się o to, bo arbiter szastał kartonikami (12 kartek)
2
Tak ;)
0
Ten arbiter po prostu nie ogarnia meczu. Presja z każdej strony, a on nie umie sobie z nią poradzić..
0
Neymar, weź rozbieg!
0
O nie, karny :p boję się
5
A może symuluje, żeby dostać koszulkę? o.O #TeoriaSpiskowa
0
A tymczasem (tak, wiem, pewnie nikogo to nie obchodzi :D) w meczu Southampton - Liverpool 3:2 dla gospodarzy, a było przecież 0:2
2
Często narzekacie tutaj na doping, a tu proszę, gramy na wyjeździe i nasz hymn słychać :)))
0
Haha :D nie no tak jakoś mi się skojarzyły
0
Też wam te pasy na murawie przypominają takie tory kolejowe? :D
3
Pogba strzela z wolnego w derbach Turynu!
1
https://pbs.twimg.com/media/Cd7x_SnUEAEtsDZ.jpg
Same Kielce by się powstydziły :v
7
Tak jest Legia (L)!
Tak gra najlepsza drużyna w Polsce, tylko w tym sezonie trzeba to udokumentować zdobywając mistrzostwo ;)
0
Ja tak samo :D
6
I trzeba też pamiętać, że Leo też miał kontuzje 2 miechy :D
6
Riyad Mahrez w tym sezonie: Gole: 16 Asysty: 11
Jamie Vardy w tym sezonie: Gole: 19 Asysty: 6
Ten duet jest po prostu genialny ;) Teraz Leicester wygrywa, oby grali tak do końca sezonu i zostali mistrzami. Pokazali by takim szejkom z Manchesteru City, że bez pieniędzy też się da wygrywać :))
0
Luis Enrique: Jeśli wyeliminujemy Atléti, wiem na kogo trafimy w półfinale
Jeszcze mógł dodać "ale nie powiem" :P
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10154228838484305/
Tak Ney strzela Atletico ;)
8
https://pbs.twimg.com/media/Cd6NAXfUUAAISdm.jpg:large
2
Kontuzję ma ;)
1
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-0/s526x395/2781_1742913552415520_1404893091332689079_n.jpg?oh=6e08d9b7e47e8965207d39bc22cdd78a&oe=575693F6
1
https://www.facebook.com/typowyPE/videos/483668811825547/
A tymczasem w Ekstraklasie! Nigdzie tak ładnie nie wrzucają z różnych. Ah, a wystarczyło tylko głowę dołożyć!