0

Nie przeżyłbym bez tego info :P

0

Polecam dwa bardzo fajne filmiki (nie moje oczywiście :D) o Messim i Neymarze. Polecam, a na dodatek fajne muzyczki w tle :) #Geniusze



7

https://pbs.twimg.com/media/CeGPnXMUMAA6Tn1.jpg

To zdjęcie genialnie obrazuje prawdę o hiszpańskich arbitrach ;)

1

Jakie polecacie portale na necie do czytania informacji o piłce nożnej? Bo takie sport.pl daje takie nagłówki i tak ostatnio mnie zdenerwowali tym nagłówkiem o Messim...

Wiadomo, FCBarca.com, ale żeby też coś o innych klubach, ogólnie o futbolu? :D

18

Dybala: Ostatni raz, gdy grałem dla reprezentacji, Messi był akurat kontuzjowany, więc nie widziałem go. Mam nadzieję, że teraz go spotkam"

0

za dwa*

21

"W tym sezonie ligi hiszpańskiej tylko Leo Messi (4) przestrzelił więcej karnych od Cristiano Ronaldo (3)"

Widać CR próbuje w czymś dorównać Leo. Myślę, że tylko w tym może mu się udać ;p

11

1. Taki mecz musiał się zdarzyć, nie możemy zawsze wygrywać, a trafił się z bardzo dobrą ekipą na trudnym terenie
2. Nie możemy teraz wyzywać naszych piłkarzy (niektórzy tutaj tak robią), w tym sezonie odwalają kawał dobrej roboty. Przewaga 9 pkt. nad drugim Atleti, finał PK, ćwierćfinał LM
3. Dobrze, że trochę "kiepski" mecz zdarzył się przed El Clasico, a nie właśnie w meczu z Realem. Za dwa tygodnie trzeba po prostu zrobić swoje i pokonać biało-fioletowych.
4. Dobrze, że Suarez dzisiaj uniknął żółtej, a martwiłem się o to, bo arbiter szastał kartonikami (12 kartek)

2

Tak ;)

0

Ten arbiter po prostu nie ogarnia meczu. Presja z każdej strony, a on nie umie sobie z nią poradzić..

0

Neymar, weź rozbieg!

0

O nie, karny :p boję się

5

A może symuluje, żeby dostać koszulkę? o.O #TeoriaSpiskowa

0

A tymczasem (tak, wiem, pewnie nikogo to nie obchodzi :D) w meczu Southampton - Liverpool 3:2 dla gospodarzy, a było przecież 0:2

2

Często narzekacie tutaj na doping, a tu proszę, gramy na wyjeździe i nasz hymn słychać :)))

0

Haha :D nie no tak jakoś mi się skojarzyły

0

Też wam te pasy na murawie przypominają takie tory kolejowe? :D

3

Pogba strzela z wolnego w derbach Turynu!

1

https://pbs.twimg.com/media/Cd7x_SnUEAEtsDZ.jpg

Same Kielce by się powstydziły :v

7

Tak jest Legia (L)!
Tak gra najlepsza drużyna w Polsce, tylko w tym sezonie trzeba to udokumentować zdobywając mistrzostwo ;)

0

Ja tak samo :D

6

I trzeba też pamiętać, że Leo też miał kontuzje 2 miechy :D

6

Riyad Mahrez w tym sezonie: Gole: 16 Asysty: 11
Jamie Vardy w tym sezonie: Gole: 19 Asysty: 6

Ten duet jest po prostu genialny ;) Teraz Leicester wygrywa, oby grali tak do końca sezonu i zostali mistrzami. Pokazali by takim szejkom z Manchesteru City, że bez pieniędzy też się da wygrywać :))

0

Luis Enrique: Jeśli wyeliminujemy Atléti, wiem na kogo trafimy w półfinale

Jeszcze mógł dodać "ale nie powiem" :P

0

2

Kontuzję ma ;)

1

https://www.facebook.com/typowyPE/videos/483668811825547/

A tymczasem w Ekstraklasie! Nigdzie tak ładnie nie wrzucają z różnych. Ah, a wystarczyło tylko głowę dołożyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?