2

HeHe. Nie.

0

No i dobrze, bo Copa America ma wygrać w tym roku Messi z Argentyną ;)

0

Karne? Fajnie by było ;)

6

Haha pokazują Simeone na grillu z kaszanką. Pewnie to element przygotowania do LM :D "Kaszankaaaaaa"! :D

0

Odpowiedź jest taka, że ci ludzie nie mają logiki. Naprawdę nie radzę ci czytać komentarzy na tej stronie (chyba, że masz do tego taki dystans, że cię to bawi). Fakt, u nas też jest trochę osób można powiedzieć bez rozumu, ale na fioletowej jest ich znacznie więcej. Wchodzenie na tą stronę nie ma sensu.

0

Dokładnie ;) Czekam z niecierpliwością na terminarz i na kupowanie biletów :D Wtedy już tylko odliczanie co do dnia ^^

1

Jeszcze dodatkowo byłem na Lechia - Barcelona ;) Także Neymara też widziałem :D

1

Nie w wakacje, trochę później. W sumie może nie za kilka, chociaż 10 to nie wiem czy kilka czy już kilkanaście, bo będę prawdopodobnie leciał/jechał w styczniu (ewentualnie trochę wcześniej lub później). Na meczu raz byłem (2012 rok, Barcelona 3:1 Zaragoza) i teraz oczywiście też będę na meczu jak będę w Barcelonie :)

1

Z jednej strony zazdro, ale z drugiej też będę, ale dopiero za kilka miesięcy :D

0

Alves: "Zawsze mówiłem, że gra w Anglii to coś, co chciałem. Nie wiem kiedy, ale na pewno będę chciał tam zagrać"

0

Komentowali dzisiaj Sevilla - Villarreal ;))

0

Do usunięcia, coś się popsuło

0

Ćwiąkała na TT ;)

34

Zlatan: "Jeżeli zamiast Wieży Eiffla postawią mój pomnik, to obiecuję, że zostanę w PSG"

@cwiakala

0

Zależy w jakiej sytuacji ;)

0

4-2 PO MECZU!

6

Kolejny cytat z książki "Messi. Biografia" Guillema Balague, który mi się spodobał :D

Sytuacja dzieje się na zgrupowaniu kadry Argentyny U-20.

"Wspomina Leo: "Na dole w hotelu znajdował się automat ze słodyczami i przekąskami. Było tam wszystko: guma do żucia, cukierki, chipsy. Mieliśmy zakaz kupowania czegokolwiek z tego automatu, a o dziewiątej wieczorem wszyscy mieli być już w swoich pokojach. [...] Poszliśmy tam razem, a wtedy Kun rzucił: >>Może kupimy coś z automatu?Profesora

3

Trochę statystyki:

Barcelona w tym sezonie
- 48 meczów,
- 37 wygranych,
- 8 remisów,
- 3 porażki,
- gole: 132-40.

Robi wrażenie. Czas dzisiaj podtrzymać dobrą passę w meczu z Getafe, trzeba przyczynić się do ich spadku do Segunda ;) #Vaamos

2

10

Ronaldinho: "Neymar ma potencjał do zostania najlepszym brazylijskim piłkarzem w historii"

0

Mimo wypowiedzi Javiera, że nie chce strzelić z karnego, ja bardzo chciałbym aby podszedł do jedenastki. Gra tak długo w tym klubie, zrobił dla niego tak wiele, że na pewno zasługuje na jakieś trafienie. Jest środkowym obrońcom, a ci zwykle strzelają z główek po stałym fragmencie gry (pomijając Pique :p), a Masche jest przecież niski, więc sprawi mu to trudność ;)

1

Ja używam zwykłej. Polecam :D

16

Komentarz usunięty

0

Po meczu :( A liczyłem na ciekawe widowisko

0

Jeszcze Neymar był wcześniej :D

2

Bardzo fajny meczyk dla neutralnego kibica, oby takich więcej!

0

Ale ładny zwód, ogólnie ładna akcja ;)

0

To na kogo Real trafia, Wolfsburg czy Benfica? ;))

0


Super filmik, godny obejrzenia ;p :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?