Odpowiedź jest taka, że ci ludzie nie mają logiki. Naprawdę nie radzę ci czytać komentarzy na tej stronie (chyba, że masz do tego taki dystans, że cię to bawi). Fakt, u nas też jest trochę osób można powiedzieć bez rozumu, ale na fioletowej jest ich znacznie więcej. Wchodzenie na tą stronę nie ma sensu.
Nie w wakacje, trochę później. W sumie może nie za kilka, chociaż 10 to nie wiem czy kilka czy już kilkanaście, bo będę prawdopodobnie leciał/jechał w styczniu (ewentualnie trochę wcześniej lub później). Na meczu raz byłem (2012 rok, Barcelona 3:1 Zaragoza) i teraz oczywiście też będę na meczu jak będę w Barcelonie :)
Kolejny cytat z książki "Messi. Biografia" Guillema Balague, który mi się spodobał :D
Sytuacja dzieje się na zgrupowaniu kadry Argentyny U-20.
"Wspomina Leo: "Na dole w hotelu znajdował się automat ze słodyczami i przekąskami. Było tam wszystko: guma do żucia, cukierki, chipsy. Mieliśmy zakaz kupowania czegokolwiek z tego automatu, a o dziewiątej wieczorem wszyscy mieli być już w swoich pokojach. [...] Poszliśmy tam razem, a wtedy Kun rzucił: >>Może kupimy coś z automatu?Profesora
Mimo wypowiedzi Javiera, że nie chce strzelić z karnego, ja bardzo chciałbym aby podszedł do jedenastki. Gra tak długo w tym klubie, zrobił dla niego tak wiele, że na pewno zasługuje na jakieś trafienie. Jest środkowym obrońcom, a ci zwykle strzelają z główek po stałym fragmencie gry (pomijając Pique :p), a Masche jest przecież niski, więc sprawi mu to trudność ;)
2
HeHe. Nie.
0
No i dobrze, bo Copa America ma wygrać w tym roku Messi z Argentyną ;)
0
Karne? Fajnie by było ;)
6
Haha pokazują Simeone na grillu z kaszanką. Pewnie to element przygotowania do LM :D "Kaszankaaaaaa"! :D
0
Odpowiedź jest taka, że ci ludzie nie mają logiki. Naprawdę nie radzę ci czytać komentarzy na tej stronie (chyba, że masz do tego taki dystans, że cię to bawi). Fakt, u nas też jest trochę osób można powiedzieć bez rozumu, ale na fioletowej jest ich znacznie więcej. Wchodzenie na tą stronę nie ma sensu.
0
Dokładnie ;) Czekam z niecierpliwością na terminarz i na kupowanie biletów :D Wtedy już tylko odliczanie co do dnia ^^
1
Jeszcze dodatkowo byłem na Lechia - Barcelona ;) Także Neymara też widziałem :D
1
Nie w wakacje, trochę później. W sumie może nie za kilka, chociaż 10 to nie wiem czy kilka czy już kilkanaście, bo będę prawdopodobnie leciał/jechał w styczniu (ewentualnie trochę wcześniej lub później). Na meczu raz byłem (2012 rok, Barcelona 3:1 Zaragoza) i teraz oczywiście też będę na meczu jak będę w Barcelonie :)
1
Z jednej strony zazdro, ale z drugiej też będę, ale dopiero za kilka miesięcy :D
0
Alves: "Zawsze mówiłem, że gra w Anglii to coś, co chciałem. Nie wiem kiedy, ale na pewno będę chciał tam zagrać"
0
Komentowali dzisiaj Sevilla - Villarreal ;))
0
Do usunięcia, coś się popsuło
0
Ćwiąkała na TT ;)
34
Zlatan: "Jeżeli zamiast Wieży Eiffla postawią mój pomnik, to obiecuję, że zostanę w PSG"
@cwiakala
0
Zależy w jakiej sytuacji ;)
0
4-2 PO MECZU!
6
Kolejny cytat z książki "Messi. Biografia" Guillema Balague, który mi się spodobał :D
Sytuacja dzieje się na zgrupowaniu kadry Argentyny U-20.
"Wspomina Leo: "Na dole w hotelu znajdował się automat ze słodyczami i przekąskami. Było tam wszystko: guma do żucia, cukierki, chipsy. Mieliśmy zakaz kupowania czegokolwiek z tego automatu, a o dziewiątej wieczorem wszyscy mieli być już w swoich pokojach. [...] Poszliśmy tam razem, a wtedy Kun rzucił: >>Może kupimy coś z automatu?Profesora
3
Trochę statystyki:
Barcelona w tym sezonie
- 48 meczów,
- 37 wygranych,
- 8 remisów,
- 3 porażki,
- gole: 132-40.
Robi wrażenie. Czas dzisiaj podtrzymać dobrą passę w meczu z Getafe, trzeba przyczynić się do ich spadku do Segunda ;) #Vaamos
2
10
Ronaldinho: "Neymar ma potencjał do zostania najlepszym brazylijskim piłkarzem w historii"
0
Mimo wypowiedzi Javiera, że nie chce strzelić z karnego, ja bardzo chciałbym aby podszedł do jedenastki. Gra tak długo w tym klubie, zrobił dla niego tak wiele, że na pewno zasługuje na jakieś trafienie. Jest środkowym obrońcom, a ci zwykle strzelają z główek po stałym fragmencie gry (pomijając Pique :p), a Masche jest przecież niski, więc sprawi mu to trudność ;)
1
Ja używam zwykłej. Polecam :D
16
Komentarz usunięty
0
Po meczu :( A liczyłem na ciekawe widowisko
0
Jeszcze Neymar był wcześniej :D
0
https://pbs.twimg.com/media/CdM_eccW4AAQhPA.jpg :)))
2
Bardzo fajny meczyk dla neutralnego kibica, oby takich więcej!
0
Ale ładny zwód, ogólnie ładna akcja ;)
0
To na kogo Real trafia, Wolfsburg czy Benfica? ;))
0
Super filmik, godny obejrzenia ;p :D