2

1

Sambague (agent Dembele): Barça? Nie ma absolutnie nic. Choć należy dodać, że jeśli Barça zadzwoni, nie możesz odpowiedzieć "nie"

0

Tego to już nie wiem :D

1

Tak. Marnuje setki ;)

0

Ból dupska o niewykorzystane sytuacje Romy... moja babcia by to wykorzystała ;')

2

I to jest Real Madryt ^^
Rywale mają kilkadziesiąt akcji, ci wychodzą z kontrą i gol :')

2

Salah to powinien zostać biegaczem.. przecież on poza szybkością nic nie ma

0

Oni chyba nie chcą tego wygrać xD

0

JA PIER.. Czwarta setka Romy dzisiaj!!!! KUR..

1

Haha trzecia setka zmarnowana...

0

I mniej kontrowersyjnych upadków CR w polu karnym do rozstrzygnięcia ;)

0

Są genialni i zasługują oczywiście na podstawowy skład, jednak są też ludźmi i muszą czasem odpocząć w meczach ze słabszymi rywalami ;)

0

Kogo według Was powinniśmy kupić latem?
Według mnie oprócz oczywiście jakiegoś porządnego stopera, bardzo fajnym transferem byłby Riyad Mahrez. Oglądam sobie jego poczynania na YT i muszę przyznać bardzo dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, do tego bramkostrzelny. Byłby doskonałym zmiennikiem MSN ;)

4

Ja się uczę 3. rok ;)
Według mnie nie taki trudny i przede wszystkim bardzo ładny i fajny. A trudność to jest na pewno łatwiejszy niż taki niemiecki :D

0

Mam takie pytanie odnośnie powtórek video w futbolu. W jakich sytuacjach będzie można ich używać? Czy będzie można w faulach i spalonych?

Bo załóżmy jest sytuacja, że piłkarz ma przed sobą samego bramkarza, ale jeszcze kilkanaście metrów do przebiegnięcia i sędzia odgwizduje spalonego. Powtórka video pokazuje jednak, że spalonego nie było, to co mają zrobić? Wszyscy stanąć w tym samym miejscu i dalej iść z akcją? Tak się nie da :D Bez sensu

Tak samo z faulami, sędzia odgwizduje faul, kiedy drużyna idzie z kontrą, a na powtórkach okazuje się , że przewinienia nie było, czyli kontra zmarnowana.

0

Rozgrzewka naszych
Zobacz tweety od @Vida_Blaugrana:

79

"Żółta kartka się należy, ale faulu nie było"

Tomasz Hajto, 5 marca 2016 roku

0

:( dobra, przynajmniej obejrzę Borussia - Bayern, tez beda ;)

0

Tego meczu niestety nie mogę dzisiaj obejrzeć :/

0

Moje piłkarskie po południe i wieczór jutro:
16:00 - Real vs Celta
18:30 - Borussia vs Bayern
20:30 - Legia - Górnik

2

Ale to, że Sergi Roberto by lepiej bronił od Carlosa mnie akurat rozbawiło :D

0

Na początku szybka myśl "O nie, co się stało, kontuzja?", ale po chwili ogarnąłem, że przecież 5. żółta ;)

0

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12688180_1032583916799419_2581635992536773827_n.png?oh=ee58e864ba97f42a1dcd7e0792720657&oe=5753C0FF
Leo z kolejną piłeczką. Tylko kwestia czasu, jak będzie musiał założyć oddzielny pokój na same piłki, jeśli już tego nie zrobił :)

0

Chciałeś - masz.

0

Super, to już wiesz :)

4

"Aż się ktoś zapadł widząc gola Turana"
"A ja myślę, że to kibice Rayo przełączają antenę, żeby nie oglądać końcówki tego meczu" :D

0

Haha Mirosławski najlepszy :D

0

sędzia strollował kibiców Rayo xD

5

Messi kolejna piłeczka do kolekcji, niedługo mu na chacie się nie będą mieścić :D

0

Na szczęście teraz możemy się śmiać z tych karnych, ale mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której w ważnym meczu nie trafimy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?