0

Zobacz zawsze jacy rywale: Lyon, Apoel, CSKA, Galatasaray, Schalke, Schalke, Roma, Wolfsburg i porównaj sobie takie zespoły do np. Arsenalu, Atletico, z którymi mierzy się Barcelona lub Juve, na które trafił Bayern.
Chodzi o to, że Realowi się zwykle farci i trafia na łatwych przeciwników

0

Na pewno nie ksiądz ;p

0

Haha "Athletico" (by komentator Eurosportu)

0

Już to dawno powiedział i wspomniał też, że nigdy nie zagra w innym europejskim klubie niż Barcelona :)

3

Bilans meczów Barcelony na Camp Nou w tym sezonie: 24 mecze, 22 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek. Gole: 89-17.

@D_Demnicki

0

https://pbs.twimg.com/media/Cdw0DMpXIAEe4f9.jpg:large

Teraz losowanie będzie przeprowadzał Siwy z UEFA!
To już nie to samo co Łysy z UEFA :( #smutek #ŁysyWracaj

0

Statystyki Leo (Barça i Argentyna):
624 mecze
498 gole
241 asysty
38 hat-tricki

500 goli już tak blisko! Czy strzeli jubileuszową bramkę przeciwko Realowi czy uda się już w najbliższym meczu z Villarrealem?

6

2

Trochę statystyki.
Messi ustanowił rekord Ligi Mistrzów strzelając więcej goli jednemu przeciwnikowi niż ktokolwiek inny (9 vs Arsenal)

Leo vs Arsenal
Mecze: 6
Gole: 9

0

Bardzo fajny meczyk :) Wiele emocji szczególnie w pierwszej połowie, kiedy Arsenal mocno naciskał, ale Barcelona też miała akcje.
To jest wiadomość dnia: jesteśmy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! Trudno, że Juve przegrało, mi też ich szkoda, ale najważniejsza Barcelona, Veb

0

Na tym między innymi polega jego geniusz ;)
Nawet gdy nie gra super dobrego meczu potrafi zrobić różnice na boisku, zaliczyć asystę i piękna bramkę ;)

7

Chciałem obejrzeć Bayern - Juve w studio skrótów nie znając wcześniej wyniku, włączam i patrzę - dogrywka.
Wchodzę na neta i patrzę tytuł "Dogrywka! Bayern wyrównał w 90. minucie" Nawet nie wiecie jak się wku*****m, a na dodatek zobaczyłem, że do 73. minuty Stara Dama wygrywała 2:0......

0

Pisałem przed meczem Bayern - Juve, że chciałbym karne i awans Włochów. Widzę jest to zupełnie realne :)

0

To się dopiero meczycho zrobiło :D Gole, asysty, akcje na najwyższym poziomie! To jest Champions League!

0

Trochę ryzykownie, ale kto nie ryzykuje - nie wygrywa ;) Powodzenia!

1

Mi się dzisiaj marzy oczywiście zwycięstwo Barcelony, a oprócz tego rzuty karne w meczu Bayern - Juve i awans Włochów :) To byłby super wieczór

0

Tak, bodajże w piątek

2

https://pbs.twimg.com/media/CdsLopBUkAAERgD.jpg:large

Gruby: "To gdzie ten Arsenal?" :D

2

Pewny awans? Jesteśmy faworytami i to wielkimi, ale rozluźnienie, zlekceważenie przeciwnika może bardzo źle się skończyć ;)
Dobrze, że Lucho tak nie uważa, że awans jest już pewny i wie, że nie można się rozluźnić

1

To było już tak naprawdę wiadome od dawna, chyba, że Lucho zaskoczyłby, ale w takim meczu nie sądzę :D

1

Zawsze jest szkoda jak ktoś w karnych przegra... życie

2

Ja też :D

0

Wybrałby sobie może Benficę, a Wolfsburg by dał z PSV i ze zwycięzcą tej pary by w półfinale zagrał :)
A tak serio, to takie trochę teorie spiskowe :D

0

Gdyby to wpadło to by już było po herbacie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?