2

"Tomek, nie śpij" XDD

8

Tak sobie porównuję swoje odczucia. Niby dla Barcelony najlepszy byłby remis, jednak jak Atletico idzie z akcją to życzę im gola. Wolę po prostu, żeby Real został bardziej upokorzony. Takie mam odczucia, to jest silniejsze ode mnie :D

0

GOOOOOL!!!!!!!!!

6

Zidane co tam przeżywa za tą linią boczną, a fryzura w dalszym ciągu nienaruszona. Genialny fryzjer

0

No dziwny bardzo, w niektórych momentach taka trochę kopanina :D

0

No cóż, obie drużyny chyba trwają w przekonaniu, że walka o drugie miejsce nie jest taka prestiżowa..

0

Może już się pogodzili z tym, że nie mają szans na mistrzostwo...

10

Szkoda, że takie mecze dobre są często o 16. Chociaż na szczęście najbliższe El Clasico ma być w sobotę o 20:30 - to jest według mnie idealna pora ;)

0

Oboje już z niego wypadli ;)

2

Pogłośnij sobie telewizor ;)

13

Mila na Twitterze ;)

1

Jak będziesz dodawał udane mecze Barçy to życzę powodzenia, dużo pracy przed tobą ;)

0

Mam to samo dzisiaj... Wniosek na przyszłość:
- w Ekstraklasie nie ma takiego czegoś jak "faworyt"
- nigdy nie obstawiaj Ekstraklasy

83

" czy pozyskałbym kogoś z Atlético? Byłoby to trudne, nie widzę tam nikogo, kto w tej chwili mógłby grać w Realu"

4:0? Pamiętasz? Nie no, przecież tam same cieniosy grają :D :'D

0

Bez ryzyka nie ma zabawy :D
Ale ten 1 kupon bardziej realny, może wejdzie :D

0

Myślicie, że wejdzie?

Kupon 1:
Cracovia - Lubin 1
Legia - Ruch 1
Olympiakos - Veria 1
Leicester - Norwich 1
Tottenham - Swansea 1
PSV - Den Haag 1
Wkład: 10zł
Ewentualna wygrana: 84,21zł

Kupon 2:
Lechia - Piast 2
Wkład: 5zł
Ewentualna wygrana: 13,64zł

3

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12743812_1092478007486091_8090531189822588106_n.jpg?oh=270cf47a5cce54f280d205a7ec39fca0&oe=5762BF0D
A tak prezentuje się najlepsza "16" Ligi Europy. Dosyć mocne zespoły. Mówimy tu przecież o m.in. o Liverpoolu, Bayerze, Valencii, Tottenhamie, Borussii, Manchesterze, Sevilli, Villarrealu i innych zespołach, które mają aspiracje na Ligę Mistrzów

1

No, okładka genialna! :)
Jak coś jest na niej o ekskluzywnym wywiadzie z Neymarem, który mówi m.in. o jego życiu, o relacjach z Lucho, o sekretach jego przygotowania fizycznego

0

Villarreal! Teraz Napoli musi strzelić dwa :D

0

Może Lechia - Piast. Kurs na Piast w STS 3.10, a myślę, że po dwóch remisach z rzędu zespół z Gliwic wreszcie wygra ;)

0

Spokojnie mamy Albę. Nie sprzedawajmy go po paru słabszych meczach, jeśli ogólnie jest bardzo dobrym zawodnikiem ;)

0

Byłem. Polecam.

0

W sumie chyba wybiorę właśnie to spotkanie. Oba mecze będą ciekawe, ale w tym pewnie będzie lepsza piłka, a oprócz tego gra drużyna z Hiszpanii, na dodatek z piłkarzem, którym interesuje się Barcelona ;)

0

Nie wiem co dzisiaj oglądać :/
Napoli - Villarreal czy Manchester United - Midtjylland

0

A równocześnie z Realem może być np. inny mecz, o którym chce ktoś napisać, i co wtedy?

2

0

Dynamo dalej w grze! Gol!

2

https://pbs.twimg.com/media/CcALvcdW4Ag3KKV.jpg:large
Na Twitterze komentarze: "Ciekawe kto ma lepiej"
Według mnie Messi, ma i trofea, i piękną Antonellę ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?