Tak sobie porównuję swoje odczucia. Niby dla Barcelony najlepszy byłby remis, jednak jak Atletico idzie z akcją to życzę im gola. Wolę po prostu, żeby Real został bardziej upokorzony. Takie mam odczucia, to jest silniejsze ode mnie :D
Dzisiaj kibic w kapciach przez cały dzień tylko ja i tv 😉 zazdroszczę wszystkim co mogą być dzisiaj na stadionie 👍🏻 https://t.co/gSWJi9HtzE">pic.twitter.com/gSWJi9HtzE
No, okładka genialna! :)
Jak coś jest na niej o ekskluzywnym wywiadzie z Neymarem, który mówi m.in. o jego życiu, o relacjach z Lucho, o sekretach jego przygotowania fizycznego
W sumie chyba wybiorę właśnie to spotkanie. Oba mecze będą ciekawe, ale w tym pewnie będzie lepsza piłka, a oprócz tego gra drużyna z Hiszpanii, na dodatek z piłkarzem, którym interesuje się Barcelona ;)
2
"Tomek, nie śpij" XDD
8
Tak sobie porównuję swoje odczucia. Niby dla Barcelony najlepszy byłby remis, jednak jak Atletico idzie z akcją to życzę im gola. Wolę po prostu, żeby Real został bardziej upokorzony. Takie mam odczucia, to jest silniejsze ode mnie :D
0
GOOOOOL!!!!!!!!!
6
Zidane co tam przeżywa za tą linią boczną, a fryzura w dalszym ciągu nienaruszona. Genialny fryzjer
0
No dziwny bardzo, w niektórych momentach taka trochę kopanina :D
0
No cóż, obie drużyny chyba trwają w przekonaniu, że walka o drugie miejsce nie jest taka prestiżowa..
0
Może już się pogodzili z tym, że nie mają szans na mistrzostwo...
10
Szkoda, że takie mecze dobre są często o 16. Chociaż na szczęście najbliższe El Clasico ma być w sobotę o 20:30 - to jest według mnie idealna pora ;)
0
Oboje już z niego wypadli ;)
2
Pogłośnij sobie telewizor ;)
13
Mila na Twitterze ;)
1
Jak będziesz dodawał udane mecze Barçy to życzę powodzenia, dużo pracy przed tobą ;)
0
Mam to samo dzisiaj... Wniosek na przyszłość:
- w Ekstraklasie nie ma takiego czegoś jak "faworyt"
- nigdy nie obstawiaj Ekstraklasy
83
" czy pozyskałbym kogoś z Atlético? Byłoby to trudne, nie widzę tam nikogo, kto w tej chwili mógłby grać w Realu"
4:0? Pamiętasz? Nie no, przecież tam same cieniosy grają :D :'D
0
Bez ryzyka nie ma zabawy :D
Ale ten 1 kupon bardziej realny, może wejdzie :D
0
Myślicie, że wejdzie?
Kupon 1:
Cracovia - Lubin 1
Legia - Ruch 1
Olympiakos - Veria 1
Leicester - Norwich 1
Tottenham - Swansea 1
PSV - Den Haag 1
Wkład: 10zł
Ewentualna wygrana: 84,21zł
Kupon 2:
Lechia - Piast 2
Wkład: 5zł
Ewentualna wygrana: 13,64zł
3
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12743812_1092478007486091_8090531189822588106_n.jpg?oh=270cf47a5cce54f280d205a7ec39fca0&oe=5762BF0D
A tak prezentuje się najlepsza "16" Ligi Europy. Dosyć mocne zespoły. Mówimy tu przecież o m.in. o Liverpoolu, Bayerze, Valencii, Tottenhamie, Borussii, Manchesterze, Sevilli, Villarrealu i innych zespołach, które mają aspiracje na Ligę Mistrzów
1
No, okładka genialna! :)
Jak coś jest na niej o ekskluzywnym wywiadzie z Neymarem, który mówi m.in. o jego życiu, o relacjach z Lucho, o sekretach jego przygotowania fizycznego
0
Villarreal! Teraz Napoli musi strzelić dwa :D
0
Może Lechia - Piast. Kurs na Piast w STS 3.10, a myślę, że po dwóch remisach z rzędu zespół z Gliwic wreszcie wygra ;)
0
Spokojnie mamy Albę. Nie sprzedawajmy go po paru słabszych meczach, jeśli ogólnie jest bardzo dobrym zawodnikiem ;)
0
Byłem. Polecam.
1
"Good morning" :))
https://www.facebook.com/neymarjr/photos/a.148480921854266.16269.148456285190063/1023675681001448/?type=3&theater
0
W sumie chyba wybiorę właśnie to spotkanie. Oba mecze będą ciekawe, ale w tym pewnie będzie lepsza piłka, a oprócz tego gra drużyna z Hiszpanii, na dodatek z piłkarzem, którym interesuje się Barcelona ;)
0
Nie wiem co dzisiaj oglądać :/
Napoli - Villarreal czy Manchester United - Midtjylland
0
A równocześnie z Realem może być np. inny mecz, o którym chce ktoś napisać, i co wtedy?
2
https://pbs.twimg.com/media/CcAu6kIVAAE3Pf5.jpg
Nowy Neuer :D
0
Dynamo dalej w grze! Gol!
18
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12718390_1715960515110824_8669976946801196032_n.jpg?oh=a7863f383ccce6d77f74e53b7db56147&oe=5725BB65
Jest moc! Najlepsza liga świata! :)
2
https://pbs.twimg.com/media/CcALvcdW4Ag3KKV.jpg:large
Na Twitterze komentarze: "Ciekawe kto ma lepiej"
Według mnie Messi, ma i trofea, i piękną Antonellę ;))