Dzisiaj Real wygrał, ale to normalne, że będzie punktował dalej. Wpadki już odniósł i może jeszcze odniesie, ale nie ma co się nastawiać bardzo przed meczem, że zremisuje lub przegra. Jak się chce zostać mistrzem to nie można cały czas się obracać za siebie. Trzeba konsekwentnie punktować, iść dalej. A przypomnę, że wszystko w naszych rękach, jesteśmy liderem i mamy zaległy mecz.
Teraz trzeba mieć nadzieję i kibicować jutro, bo Celta już nie raz nam sprawiła problem ;)
Ja się uczę od 3 lat i szczerze nie wiem co sprawia mi największą trudność. Język bardzo mi się podoba, chętnie się go uczę i chyba nie mam jakiś większych kłopotów, dosyć łatwo mi nauka podchodzi ;)
1
Jeśli niektórzy uważają, że taki karny to brak szacunku to dla nich futbol to brak szacunku ;) Bo taki karny w przepisach jest dozwolony
6
Na dobranoc taniec Neymara :)
https://pbs.twimg.com/media/CbNSxDpW0AA0fhu.jpg:large
13
I co hejterzy? :D
"Słaby mecz", "jaki chaos", "ta przerwa kluczowym graczom wyszła na złe"
5
Nie wiem komu dać zawodnika meczu :D
Messi - genialny gol z wolnego + dwie genialne asysty
Suarez - 3 gole + 2 asysty
4
"Neymar, Neymar, Neymar, Neymar, Neymar. 6 do 1, dziękuję bardzo"
1
"Messi nie wykorzystał kolejnego karnego. Niech już lepiej strzela tylko z wolnych"
Haha komentarz z Twittera :D
15
Ale Messi uciszył komentatorów na dobrą chwilę :D
0
Haha a ja na początku "Co on? Za szybko ruszył i musi powtórzyć czy co?" XD
0
Jak nie bramkarz to obrońca zatrzymuje strzał Ney'a...
0
Neymar *.*
0
Ale szalona akcja :D
0
Ney tym strzałem podsumował swój dzisiejszy występ
28
Jeszcze jeden i jeszcze raz, Leo królu strzelaj nam! :))
6
Coś czułem jak podchodził do piłki, że trafi :D
1
Gdyby były pomarańczowe kartki, to Planas by takową dostał
0
Suarez jak pojechał, a ten go chamsko wyciął równo z trawą :/
0
Ależ Bravo fantastycznie!
0
Ale zwód, sędzia nie ogarnął gdzie piłka :D
0
https://pbs.twimg.com/media/CbLDPzxXEAIrkri.jpg:large
Tak Marc spędza Walentynki ;))
https://pbs.twimg.com/media/CbLCU9wW0AAvDoG.jpg:large
A tak Rakitić
3
https://pbs.twimg.com/media/CbK4nYCUYAA-NSw.jpg
Dziewczyna Tello ;)
1
Nie wybiegam tak daleko w przyszłość :D
Wcześniej jeszcze mecz Barcelony, Liga Mistrzów i Liga Europy :D
5
Polać jej! :D
Obejrzyj z nią meczyk :))
2
Jak pięknie, Espanyol jeden punkt nad strefą spadkową :))
0
Dzisiaj Real wygrał, ale to normalne, że będzie punktował dalej. Wpadki już odniósł i może jeszcze odniesie, ale nie ma co się nastawiać bardzo przed meczem, że zremisuje lub przegra. Jak się chce zostać mistrzem to nie można cały czas się obracać za siebie. Trzeba konsekwentnie punktować, iść dalej. A przypomnę, że wszystko w naszych rękach, jesteśmy liderem i mamy zaległy mecz.
Teraz trzeba mieć nadzieję i kibicować jutro, bo Celta już nie raz nam sprawiła problem ;)
0
http://www.fcbarca.com/68298-barcelona-kontaktowala-sie-z-ozilem.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Ja się uczę od 3 lat i szczerze nie wiem co sprawia mi największą trudność. Język bardzo mi się podoba, chętnie się go uczę i chyba nie mam jakiś większych kłopotów, dosyć łatwo mi nauka podchodzi ;)
5
https://pbs.twimg.com/media/Cam06TnUMAERwSf.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CWWEdTjUAAATETR.png:large
https://pbs.twimg.com/media/Cac5LQqVIAARL4o.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CaxBlJVUEAA-_79.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CZfjz5NUUAAa7Rd.jpg
13
Komu z was dzisiaj też się zaczynają ferie? :)
0
https://pbs.twimg.com/media/Ca9tYk1W4AAIiyI.jpg
Wielkie El Partidaso!
Szkoda, że jeszcze tyle czasu, nie mogę się doczekać :)
1
Żółta?! A ten jeszcze dyskutuje?
To ewidentnie czerwona powinna być, pustą bramkę by miał przed sobą gdyby go nie sfaulował Rico