3 lutego 2016, 23:14
10
Neymar też dzisiaj dobrze zagrał mimo zmarnowanego karnego. Dwie asysty + dużo udanych dryblingów i sztuczek
3 lutego 2016, 23:09
0
Messi dla Barçy: 436 goli 183 asysty 34 hat-tricki
3 lutego 2016, 23:06
1
Pamiętacie? "Suarez? Nie da rady w Barcelonie" Mój dzisiejszy komentarz odnośnie tych słów: xD
3 lutego 2016, 23:01
Bez rozbiegu w słupek..
3 lutego 2016, 22:55
3
Haha a na oficjalnym fp Barcelony na fb admini po 5 golu stwierdzili, że bez sensu już dodawać te posty co chwila, że gol :D
3 lutego 2016, 22:53
12
Ktoś napisał przed meczem "Będzie 5:0" po czym dostał od kogoś odpowiedź "nie żartuj" no i ten co odpowiadał miał rację, czemu niby tylko 5? xD
3 lutego 2016, 22:51
2
Czemu już koniec? :'(
3 lutego 2016, 22:50
A kibice skandują "Neymar, Neymar, Neymar!" Piękne :)
3 lutego 2016, 22:49
A tu taki gwałt ;p
3 lutego 2016, 22:47
Jedno nasuwa się na myśl: O ja pier... (w pozytywnym znaczeniu :D)
3 lutego 2016, 22:05
56
"Cudowna rzeź na Camp Nou. Ostatni tak jednostronny mecz widziałem, jak na Stadion Narodowy przyjechał Gibraltar" :'D @K_Stanowski
3 lutego 2016, 22:04
60 635 ludzi zasiadło dziś na trybunach ;)
3 lutego 2016, 22:02
Posiadanie piłki - miazga https://pbs.twimg.com/media/CaUX1_aWQAIWWP0.png:large
3 lutego 2016, 21:57
Ja doceniam! On jest niesamowity, najlepszy PD na świecie :)
3 lutego 2016, 21:56
A Neymar gola ;)
3 lutego 2016, 21:54
Neymar po prostu MUSI teraz coś strzelić w drugiej połowie...
3 lutego 2016, 21:53
Kilkadziesiąt komentarzy na minutę :D
3 lutego 2016, 21:51
nie może być sama czerwona bez karnego xD
3 lutego 2016, 21:50
A już miałem nadzieję na jak najwyższy wynik... Ja pierniczę Neymar...
3 lutego 2016, 21:49
Już jak podchodził do karnego to się bałem, ale jak nie zrobił rozbiegu...
3 lutego 2016, 21:48
Czerwona :D
3 lutego 2016, 20:52
8
Dobrze gada! Polać mu!
3 lutego 2016, 20:51
https://vine.co/v/iJ6WbPq213l Messi :)))
3 lutego 2016, 20:45
Skończcie już spamować tymi linkami...
3 lutego 2016, 20:37
Składzik spoko, a na dodatek mamy mocną ławkę, w drugiej połowie mogą wejść Rakitić, Sergi Roberto i Munir. Liczę na ciekawe widowisko ;)
3 lutego 2016, 15:01
Ronaldinho: "Neymar jest niezwykle utalentowany i gra w najlepszym klubie na świecie. Myślę, że ma to, czego potrzeba, aby stać się najlepszym"
2 lutego 2016, 21:57
https://pbs.twimg.com/media/CaO_ZAFWQAEUlS_.jpg Jak ktoś już wstawiał to z góry przepraszam, ale fajne zdjęcie przedstawiające gola Leo w meczu z Atleti :))
1 lutego 2016, 20:41
5
Trofea to po prostu miazga ze strony Messiego, a warto dodać, że Leo jest dwa lata młodszy
1 lutego 2016, 19:27
Super zbiór ciekawostek, można się wiele dowiedzieć :)
1 lutego 2016, 19:24
Ja bym chętnie poznał nazwę tej restauracji jeśli możesz podać :D Bo za jakiś niecały rok będę w Barcelonie na meczu. Wiem, to jeszcze długo, ale chętnie bym wpadł poznał tą restaurację :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
10
Neymar też dzisiaj dobrze zagrał mimo zmarnowanego karnego. Dwie asysty + dużo udanych dryblingów i sztuczek
0
Messi dla Barçy:
436 goli
183 asysty
34 hat-tricki
1
Pamiętacie? "Suarez? Nie da rady w Barcelonie"
Mój dzisiejszy komentarz odnośnie tych słów:
xD
1
Bez rozbiegu w słupek..
3
Haha a na oficjalnym fp Barcelony na fb admini po 5 golu stwierdzili, że bez sensu już dodawać te posty co chwila, że gol :D
12
Ktoś napisał przed meczem "Będzie 5:0" po czym dostał od kogoś odpowiedź "nie żartuj" no i ten co odpowiadał miał rację, czemu niby tylko 5? xD
2
Czemu już koniec? :'(
3
A kibice skandują "Neymar, Neymar, Neymar!" Piękne :)
0
A tu taki gwałt ;p
0
Jedno nasuwa się na myśl: O ja pier... (w pozytywnym znaczeniu :D)
56
"Cudowna rzeź na Camp Nou. Ostatni tak jednostronny mecz widziałem, jak na Stadion Narodowy przyjechał Gibraltar"
:'D
@K_Stanowski
1
60 635 ludzi zasiadło dziś na trybunach ;)
0
Posiadanie piłki - miazga
https://pbs.twimg.com/media/CaUX1_aWQAIWWP0.png:large
0
Ja doceniam! On jest niesamowity, najlepszy PD na świecie :)
0
A Neymar gola ;)
0
Neymar po prostu MUSI teraz coś strzelić w drugiej połowie...
3
Kilkadziesiąt komentarzy na minutę :D
0
nie może być sama czerwona bez karnego xD
0
A już miałem nadzieję na jak najwyższy wynik... Ja pierniczę Neymar...
0
Już jak podchodził do karnego to się bałem, ale jak nie zrobił rozbiegu...
0
Czerwona :D
8
Dobrze gada! Polać mu!
1
https://vine.co/v/iJ6WbPq213l
Messi :)))
1
Skończcie już spamować tymi linkami...
0
Składzik spoko, a na dodatek mamy mocną ławkę, w drugiej połowie mogą wejść Rakitić, Sergi Roberto i Munir. Liczę na ciekawe widowisko ;)
2
Ronaldinho: "Neymar jest niezwykle utalentowany i gra w najlepszym klubie na świecie. Myślę, że ma to, czego potrzeba, aby stać się najlepszym"
1
https://pbs.twimg.com/media/CaO_ZAFWQAEUlS_.jpg
Jak ktoś już wstawiał to z góry przepraszam, ale fajne zdjęcie przedstawiające gola Leo w meczu z Atleti :))
5
Trofea to po prostu miazga ze strony Messiego, a warto dodać, że Leo jest dwa lata młodszy
5
Super zbiór ciekawostek, można się wiele dowiedzieć :)
10
Ja bym chętnie poznał nazwę tej restauracji jeśli możesz podać :D Bo za jakiś niecały rok będę w Barcelonie na meczu. Wiem, to jeszcze długo, ale chętnie bym wpadł poznał tą restaurację :)