10

Neymar też dzisiaj dobrze zagrał mimo zmarnowanego karnego. Dwie asysty + dużo udanych dryblingów i sztuczek

0

Messi dla Barçy:

436 goli
183 asysty
34 hat-tricki

1

Pamiętacie? "Suarez? Nie da rady w Barcelonie"

Mój dzisiejszy komentarz odnośnie tych słów:

xD

1

Bez rozbiegu w słupek..

3

Haha a na oficjalnym fp Barcelony na fb admini po 5 golu stwierdzili, że bez sensu już dodawać te posty co chwila, że gol :D

12

Ktoś napisał przed meczem "Będzie 5:0" po czym dostał od kogoś odpowiedź "nie żartuj" no i ten co odpowiadał miał rację, czemu niby tylko 5? xD

2

Czemu już koniec? :'(

3

A kibice skandują "Neymar, Neymar, Neymar!" Piękne :)

0

A tu taki gwałt ;p

0

Jedno nasuwa się na myśl: O ja pier... (w pozytywnym znaczeniu :D)

56

"Cudowna rzeź na Camp Nou. Ostatni tak jednostronny mecz widziałem, jak na Stadion Narodowy przyjechał Gibraltar"

:'D

@K_Stanowski

1

60 635 ludzi zasiadło dziś na trybunach ;)

0

0

Ja doceniam! On jest niesamowity, najlepszy PD na świecie :)

0

A Neymar gola ;)

0

Neymar po prostu MUSI teraz coś strzelić w drugiej połowie...

3

Kilkadziesiąt komentarzy na minutę :D

0

nie może być sama czerwona bez karnego xD

0

A już miałem nadzieję na jak najwyższy wynik... Ja pierniczę Neymar...

0

Już jak podchodził do karnego to się bałem, ale jak nie zrobił rozbiegu...

0

Czerwona :D

8

Dobrze gada! Polać mu!

1

1

Skończcie już spamować tymi linkami...

0

Składzik spoko, a na dodatek mamy mocną ławkę, w drugiej połowie mogą wejść Rakitić, Sergi Roberto i Munir. Liczę na ciekawe widowisko ;)

2

Ronaldinho: "Neymar jest niezwykle utalentowany i gra w najlepszym klubie na świecie. Myślę, że ma to, czego potrzeba, aby stać się najlepszym"

1

https://pbs.twimg.com/media/CaO_ZAFWQAEUlS_.jpg

Jak ktoś już wstawiał to z góry przepraszam, ale fajne zdjęcie przedstawiające gola Leo w meczu z Atleti :))

5

Trofea to po prostu miazga ze strony Messiego, a warto dodać, że Leo jest dwa lata młodszy

5

Super zbiór ciekawostek, można się wiele dowiedzieć :)

10

Ja bym chętnie poznał nazwę tej restauracji jeśli możesz podać :D Bo za jakiś niecały rok będę w Barcelonie na meczu. Wiem, to jeszcze długo, ale chętnie bym wpadł poznał tą restaurację :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?