0

Błagam no strzelcie przynajmniej jedną jeszcze :D

10

Albo 7:0

0

No i każdy jest na swoim miejscu. Tylko niech Neymar inaczej w takich sytuacjach postępuje

0

Raczej w piątek, chyba że wczoraj rano lub wieczorem w samolocie :D

0

Rozumiem, żeby próbować dryblować jak jest jeden, dwóch... no może trzech zawodników. Ale tam ich było 4! Neymar powinien wybrać inną opcję zamiast wchodzić w ten tłok

6

1:0 to ja biorę dzisiaj w ciemno

1. Mamy 3 punkty co teraz jest kluczowe w walce o mistrzostwo
2. Niby Levante jest ostatnie, ale ostatnio u siebie grają dobrze
3. Mamy maraton meczowy
4. Gramy o 12, co powiedzmy sobie szczerze, nie jest dobrą porą na mecze
5. Pewnie był melanż u Ney'a, wybaczcie piłkarzom, że nie są jeszcze do końca trzeźwi :D

13

#StopHejt

- wygrywamy
- mamy maraton, bo gramy co 3 dni
- niecodziennie wygrywa się tak jak z Valencią
- gramy o 12

0

Spokojnie, niecodziennie będziemy wygrywać tak jak z Valencią, a poza tym gramy o 12 ;)

1

w edycji z Cristiano Ronaldo:D

0

Ogar już, każdy to już widział i nikt w to nie zamierza wchodzić

0

Klub z Walencji :D

0

Co tu dużo mówić, czas podtrzymać passę :)

0

Może trochę obejrzę, ale preferuję La Ligę, a Bayern obejrzę ze względu na Lewego

1

Moje piłkarskie popołudnie :)
16:00 Atletico - Eibar
18:30 Bayer - Bayern
20:30 Athletic - Villarreal

0

No i bardzo dobrze zrobił :)

10

Trochę niżej była dyskusja o Neymarze.
Według mnie Neymar robiąc sztuczki bardzo dobrze postępuje. To jest futbol, element jego magii, umiejętności. Poza tym lepiej upokorzyć rywala sztuczką niż chamskim faulem, tak jak to robią na nim.

59

Według mnie to Suarez powinien wykonywać karne. Pomijając fakt, że Urugwajczyk przegoniłby CR to znów zaczęlibyśmy trafiać z karnych co ostatnio, powiedzmy sobie szczerze, nie wychodzi nam najlepiej. Z całym szacunkiem do Leo i Ney'a, ale to El Pistolero powinien podchodzić do "11"

0

Może poszedł zebrać te co jego siostra wyrzuciła przez okno i postanowił je sprzedać :D

0

Można się targować?

11

21 maja ;)

0

Teoretycznie według lekarzy nie, ale nadal boli go kolano

1

Prawie oficjalnie: Barcelona - Sevilla w finale!

0

Sevilla 3:0! Finał coraz bliżej! Znów Gameiro!

13

Sprzedać Neymara, żeby usunąć sponsora z koszulki - masz rację, będę cię hejtował

6



Haha :D

0

0

Taki brutalny faul, który mógł wyrządzić uszczerbek na zdrowiu i zmniejszenie kary... nie mogę tego zrozumieć

0

Szacunek do nich mam, ale powiedzmy sobie, że z Barceloną w takiej formie nie mają szans ;)

0

Ciekawy meczyk, fajnie się ogląda :)
Oprócz gola ciekawe sytuacje to ten niestrzelony karny Sevilli i spojenie Celty.
I nie że mi brak pokory czy nie szanuje rywala, ale nieważne kto do tego finału awansuje zostanie tam zgnieciony przez nas :D

11

Ney jaka zacna czapa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?