Cały czas mam w oczach ten faul Filipe Luisa... coś okropnego.. za takie coś oprócz czerwonej kartki powinno być kilka meczów zawieszenia. On w ogóle jakąś karę dostał?
Ja nie wiem co się z tą Valencią dzieje...
Jeszcze niedawno remis z Barceloną i remis z Realem na swoim stadionie, a teraz przyjeżdża takie Gijon z dołu tabeli i przegrywają...
Nie, ale dopiero teraz wszedłem na neta i chciałem podkreślić, że jest w formie a to dobrze :) dlatego napisałem, że dzisiaj strzela ogólnie, a nie w tej chwili :D
Co ja widzę??? Wchodzę super radosny po bardzo ważnym, kluczowym zwycięstwie i patrzę komentarze typu "ale słabo Barcelona grała", "ale sobie odpuścili"
No ja czegoś nie rozumiem. Zamiast się cieszyć to narzekacie ;)
Apeluję do tych co już na początku meczu sprzedają Messiego:
Jak macie tak pisać to lepiej się nie wypowiadajcie podczas meczu tylko piszcie na koniec swoją opinię ;)
1
W Betisie będzie przynajmniej dostawał więcej minut ;) Oby pokazał się z dobrej strony
0
Cały czas mam w oczach ten faul Filipe Luisa... coś okropnego.. za takie coś oprócz czerwonej kartki powinno być kilka meczów zawieszenia. On w ogóle jakąś karę dostał?
2
Spoko, my potrafimy wygrać ligę bez niczyjej pomocy ;)
1
Tak wygląda tabela ;) https://pbs.twimg.com/media/CaFCs1kW0AI3GiJ.jpg:large
Jest dobrze: 3 punkty przewagi nad Atleti i 4 nad Realem, a mamy zaległy mecz.
Ciekawe czy Sevilla nawiąże jeszcze kontakt z Villarrealem i powalczy o miejsce gwarantujące LM? Ciekawie zapowiada się też walka o LE.
1
To będzie super widowisko :))
0
Haha ci z Espanyolu się już przewracają :D James biegnie z piłką, a gościu się poślizgnął :D Beka xD
0
Lepszy mecz Milan vs Inter
0
0:2 a dopiero 13. minuta xD
0
Była! I to jaka!
0
hahahahahaha karny :D może i zasłużony, ale nie o to mi chodzi xD
0
To było takie nieoczywiste xD
2
Bo to przecież "maszyna", "kapitan grzmot" - każde jego dotknięcie piłki to magia
0
Według mnie takie trochę wycie :D
0
Ja nie wiem co się z tą Valencią dzieje...
Jeszcze niedawno remis z Barceloną i remis z Realem na swoim stadionie, a teraz przyjeżdża takie Gijon z dołu tabeli i przegrywają...
0
Nie, ale dopiero teraz wszedłem na neta i chciałem podkreślić, że jest w formie a to dobrze :) dlatego napisałem, że dzisiaj strzela ogólnie, a nie w tej chwili :D
0
Lewy w formie! Znowu dzisiaj strzela :) Na razie Bayern 1:0 wygrywa
1
Bardzo mi się podobają okładki Sportu i MD. Chętnie bym sobie te gazety czasem kupił, ale niestety nie ma możliwości :/
0
ok dzięki to zarejestruje sie ;)
1
Jest ktoś z Was zarejestrowany jako fan Barcelony na oficjalnej stronie? Jeśli tak to polecacie? ;p
0
Dzięki, chyba właśnie wybiorę Bayern :) Dawno nie oglądałem ligi niemieckiej, przydałoby się :)
0
Jaki meczyk piłki nożnej na jutro polecacie? :)
4
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/t31.0-8/12525507_10156480097185626_6366646216702889946_o.jpg Najlepsi :))
1
Szanowna redakcjo, dodajcie do kalendarzu mecze z Valencią, bo jak na razie pisze, że kolejny mecz to spotkanie z Levante ;)
50
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12654430_1232827273412619_1383269205281543927_n.jpg?oh=71abf4c3fdf860f5e15c936c32cab342&oe=573652F7
To zdjęcie mówi wszystko o tym co zrobił pan Filipe Luis...
0
A dobra :D No masz rację. Mógłby też Vidal wejść ;)
1
Heh.
13
Co ja widzę??? Wchodzę super radosny po bardzo ważnym, kluczowym zwycięstwie i patrzę komentarze typu "ale słabo Barcelona grała", "ale sobie odpuścili"
No ja czegoś nie rozumiem. Zamiast się cieszyć to narzekacie ;)
0
Jak bym napisał co sądzę o tym śmieciu chyba bym poszedł siedzieć + permanentny ban
2
Zawiesić go!
28
Apeluję do tych co już na początku meczu sprzedają Messiego:
Jak macie tak pisać to lepiej się nie wypowiadajcie podczas meczu tylko piszcie na koniec swoją opinię ;)