1

W Betisie będzie przynajmniej dostawał więcej minut ;) Oby pokazał się z dobrej strony

0

Cały czas mam w oczach ten faul Filipe Luisa... coś okropnego.. za takie coś oprócz czerwonej kartki powinno być kilka meczów zawieszenia. On w ogóle jakąś karę dostał?

2

Spoko, my potrafimy wygrać ligę bez niczyjej pomocy ;)

1

Tak wygląda tabela ;) https://pbs.twimg.com/media/CaFCs1kW0AI3GiJ.jpg:large

Jest dobrze: 3 punkty przewagi nad Atleti i 4 nad Realem, a mamy zaległy mecz.

Ciekawe czy Sevilla nawiąże jeszcze kontakt z Villarrealem i powalczy o miejsce gwarantujące LM? Ciekawie zapowiada się też walka o LE.

1

To będzie super widowisko :))

0

Haha ci z Espanyolu się już przewracają :D James biegnie z piłką, a gościu się poślizgnął :D Beka xD

0

Lepszy mecz Milan vs Inter

0

0:2 a dopiero 13. minuta xD

0

Była! I to jaka!

0

hahahahahaha karny :D może i zasłużony, ale nie o to mi chodzi xD

0

To było takie nieoczywiste xD

2

Bo to przecież "maszyna", "kapitan grzmot" - każde jego dotknięcie piłki to magia

0

Według mnie takie trochę wycie :D

0

Ja nie wiem co się z tą Valencią dzieje...
Jeszcze niedawno remis z Barceloną i remis z Realem na swoim stadionie, a teraz przyjeżdża takie Gijon z dołu tabeli i przegrywają...

0

Nie, ale dopiero teraz wszedłem na neta i chciałem podkreślić, że jest w formie a to dobrze :) dlatego napisałem, że dzisiaj strzela ogólnie, a nie w tej chwili :D

0

Lewy w formie! Znowu dzisiaj strzela :) Na razie Bayern 1:0 wygrywa

1

Bardzo mi się podobają okładki Sportu i MD. Chętnie bym sobie te gazety czasem kupił, ale niestety nie ma możliwości :/

0

ok dzięki to zarejestruje sie ;)

1

Jest ktoś z Was zarejestrowany jako fan Barcelony na oficjalnej stronie? Jeśli tak to polecacie? ;p

0

Dzięki, chyba właśnie wybiorę Bayern :) Dawno nie oglądałem ligi niemieckiej, przydałoby się :)

0

Jaki meczyk piłki nożnej na jutro polecacie? :)

1

Szanowna redakcjo, dodajcie do kalendarzu mecze z Valencią, bo jak na razie pisze, że kolejny mecz to spotkanie z Levante ;)

0

A dobra :D No masz rację. Mógłby też Vidal wejść ;)

1

Heh.

13

Co ja widzę??? Wchodzę super radosny po bardzo ważnym, kluczowym zwycięstwie i patrzę komentarze typu "ale słabo Barcelona grała", "ale sobie odpuścili"
No ja czegoś nie rozumiem. Zamiast się cieszyć to narzekacie ;)

0

Jak bym napisał co sądzę o tym śmieciu chyba bym poszedł siedzieć + permanentny ban

2

Zawiesić go!

28

Apeluję do tych co już na początku meczu sprzedają Messiego:
Jak macie tak pisać to lepiej się nie wypowiadajcie podczas meczu tylko piszcie na koniec swoją opinię ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?