0

Pięknie Messi :) Teraz czekamy na bramkę, po której wyjdziemy na prowadzenie ;)

0

Zaczynamy wielkie partidazo! :)
Liczę na wielkie widowisko i mnóstwo emocji :)
Vamos, Veb! Po 3 pkt.

1

Ja teraz tą najnowszą biografię Leo czytam, a później zamierzam przeczytać autobiografię Suareza, czyli tak jak ty :D

0

Jak dobrze tu jest napisane, dla Leo po prostu nie ma rzeczy niemożliwych. A poza tym ma patent na Atletico, o czym świadczą statystyki ;)

0

Składy wg. Mundo Deportivo:
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160130/301767514417/a-darle-el-golpe-a-la-liga.html

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj zagramy Once de gala. Lucho zdarzało się czasem zadziwić kibiców, ale myślę, że nie w takim meczu :D

23

Ja w sumie nie wiem kogo bym chciał. Każdy z tej trójki jest groźny, każdy sprawił nam problemy w tym sezonie

8

"Neymar zakończył mecz z drobnym dyskomfortem stopy, ale badania po meczu wykazały, że to tylko stłuczenie. [md] #BObox"

31

Messi w 2016:
- 7 meczów
- 7 goli
- 4 asysty

Coś jeszcze?

10

"Myślałem, że może wejdzie Iniesta, ale widocznie nie może się dobrze wysmarkać"
Leszek Orłowski, 27 stycznia 2016

1

No to Ney dowalił :) Dobrze im tak, za te faule ;)

1

Celta w półfinale!

3

Dobra spokojnie nie jest najgorzej. Zaczęliśmy w końcówce stwarzać coraz groźniejsze akcje. Wierzę, że w drugiej połowie strzelimy ze dwa gole :)

0

No właśnie... Tak samo z Espanyolem. Trochę dziwnie podejrzany zbieg okoliczności

16

Ja bym chętnie u nas widział Pogbę i Dybalę :) Chociaż trochę drogo by to wyszło...

0

Ah ta Celta... Szkoda, bo już się cieszyłem, że Nolito u nas zagra

3

A no w sumie... co chwila by leżał na parkiecie

7

Przecież w tej ręcznej co chwila karny. Ronaldo bym mógł sobie pograć, mógł wybrać ręczną zamiast nogi

6

Mamy 4 punkty przewagi nad Realem, a jeszcze mecz zaległy :) Jest pięknie, oby tak dalej. Teraz trzeba pokonać Atleti za tydzień

0

Ten remis jest jak zwycięstwo dla nas :D

2

JEST! Piękny weekend! Zwycięstwo dla nas, remis dla Atleti i Realu!

0

No właśnie :D

0

#GoodTroll my bro

0

Tak

0

Castro no!!!! Czemu on tego nie strzelił :(

0

No, 4 minuty xD

1

Pamiętaj - karny to jeszcze nie gol :D

1

No masz.... i oczywiście spalony...

0

Coraz bliżej szczęścia :D

2

69 :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?