30 stycznia 2016, 16:33
0
Pięknie Messi :) Teraz czekamy na bramkę, po której wyjdziemy na prowadzenie ;)
30 stycznia 2016, 15:59
Zaczynamy wielkie partidazo! :) Liczę na wielkie widowisko i mnóstwo emocji :) Vamos, Veb! Po 3 pkt.
30 stycznia 2016, 12:55
1
Ja teraz tą najnowszą biografię Leo czytam, a później zamierzam przeczytać autobiografię Suareza, czyli tak jak ty :D
30 stycznia 2016, 12:53
Jak dobrze tu jest napisane, dla Leo po prostu nie ma rzeczy niemożliwych. A poza tym ma patent na Atletico, o czym świadczą statystyki ;)
30 stycznia 2016, 12:33
Proszę: http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160130/301767514417/a-darle-el-golpe-a-la-liga.html i proszę: http://www.sport.es/es/noticias/barca/barcelona-atletico-uno-esos-partidos-que-valen-una-liga-4857630
30 stycznia 2016, 11:05
Składy wg. Mundo Deportivo: http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160130/301767514417/a-darle-el-golpe-a-la-liga.html Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj zagramy Once de gala. Lucho zdarzało się czasem zadziwić kibiców, ale myślę, że nie w takim meczu :D
29 stycznia 2016, 12:38
23
Ja w sumie nie wiem kogo bym chciał. Każdy z tej trójki jest groźny, każdy sprawił nam problemy w tym sezonie
27 stycznia 2016, 23:54
8
"Neymar zakończył mecz z drobnym dyskomfortem stopy, ale badania po meczu wykazały, że to tylko stłuczenie. [md] #BObox"
27 stycznia 2016, 23:51
31
Messi w 2016: - 7 meczów - 7 goli - 4 asysty Coś jeszcze?
27 stycznia 2016, 23:20
10
"Myślałem, że może wejdzie Iniesta, ale widocznie nie może się dobrze wysmarkać" Leszek Orłowski, 27 stycznia 2016
27 stycznia 2016, 23:18
No to Ney dowalił :) Dobrze im tak, za te faule ;)
27 stycznia 2016, 22:20
Celta w półfinale!
27 stycznia 2016, 22:17
3
Dobra spokojnie nie jest najgorzej. Zaczęliśmy w końcówce stwarzać coraz groźniejsze akcje. Wierzę, że w drugiej połowie strzelimy ze dwa gole :)
27 stycznia 2016, 14:39
No właśnie... Tak samo z Espanyolem. Trochę dziwnie podejrzany zbieg okoliczności
27 stycznia 2016, 14:36
16
Ja bym chętnie u nas widział Pogbę i Dybalę :) Chociaż trochę drogo by to wyszło...
26 stycznia 2016, 21:07
Ah ta Celta... Szkoda, bo już się cieszyłem, że Nolito u nas zagra
25 stycznia 2016, 20:55
A no w sumie... co chwila by leżał na parkiecie
25 stycznia 2016, 20:51
7
Przecież w tej ręcznej co chwila karny. Ronaldo bym mógł sobie pograć, mógł wybrać ręczną zamiast nogi
24 stycznia 2016, 22:21
6
Mamy 4 punkty przewagi nad Realem, a jeszcze mecz zaległy :) Jest pięknie, oby tak dalej. Teraz trzeba pokonać Atleti za tydzień
Ten remis jest jak zwycięstwo dla nas :D
24 stycznia 2016, 22:19
2
JEST! Piękny weekend! Zwycięstwo dla nas, remis dla Atleti i Realu!
24 stycznia 2016, 22:17
No właśnie :D
24 stycznia 2016, 22:16
#GoodTroll my bro
Tak
Castro no!!!! Czemu on tego nie strzelił :(
24 stycznia 2016, 22:15
No, 4 minuty xD
24 stycznia 2016, 21:57
Pamiętaj - karny to jeszcze nie gol :D
24 stycznia 2016, 21:56
No masz.... i oczywiście spalony...
24 stycznia 2016, 21:53
Coraz bliżej szczęścia :D
69 :))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pięknie Messi :) Teraz czekamy na bramkę, po której wyjdziemy na prowadzenie ;)
0
Zaczynamy wielkie partidazo! :)
Liczę na wielkie widowisko i mnóstwo emocji :)
Vamos, Veb! Po 3 pkt.
1
Ja teraz tą najnowszą biografię Leo czytam, a później zamierzam przeczytać autobiografię Suareza, czyli tak jak ty :D
0
Jak dobrze tu jest napisane, dla Leo po prostu nie ma rzeczy niemożliwych. A poza tym ma patent na Atletico, o czym świadczą statystyki ;)
1
Proszę: http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160130/301767514417/a-darle-el-golpe-a-la-liga.html
i proszę: http://www.sport.es/es/noticias/barca/barcelona-atletico-uno-esos-partidos-que-valen-una-liga-4857630
0
Składy wg. Mundo Deportivo:
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160130/301767514417/a-darle-el-golpe-a-la-liga.html
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj zagramy Once de gala. Lucho zdarzało się czasem zadziwić kibiców, ale myślę, że nie w takim meczu :D
23
Ja w sumie nie wiem kogo bym chciał. Każdy z tej trójki jest groźny, każdy sprawił nam problemy w tym sezonie
8
"Neymar zakończył mecz z drobnym dyskomfortem stopy, ale badania po meczu wykazały, że to tylko stłuczenie. [md] #BObox"
31
Messi w 2016:
- 7 meczów
- 7 goli
- 4 asysty
Coś jeszcze?
10
"Myślałem, że może wejdzie Iniesta, ale widocznie nie może się dobrze wysmarkać"
Leszek Orłowski, 27 stycznia 2016
1
No to Ney dowalił :) Dobrze im tak, za te faule ;)
1
Celta w półfinale!
3
Dobra spokojnie nie jest najgorzej. Zaczęliśmy w końcówce stwarzać coraz groźniejsze akcje. Wierzę, że w drugiej połowie strzelimy ze dwa gole :)
0
No właśnie... Tak samo z Espanyolem. Trochę dziwnie podejrzany zbieg okoliczności
16
Ja bym chętnie u nas widział Pogbę i Dybalę :) Chociaż trochę drogo by to wyszło...
0
Ah ta Celta... Szkoda, bo już się cieszyłem, że Nolito u nas zagra
3
A no w sumie... co chwila by leżał na parkiecie
7
Przecież w tej ręcznej co chwila karny. Ronaldo bym mógł sobie pograć, mógł wybrać ręczną zamiast nogi
6
Mamy 4 punkty przewagi nad Realem, a jeszcze mecz zaległy :) Jest pięknie, oby tak dalej. Teraz trzeba pokonać Atleti za tydzień
0
Ten remis jest jak zwycięstwo dla nas :D
2
JEST! Piękny weekend! Zwycięstwo dla nas, remis dla Atleti i Realu!
0
No właśnie :D
0
#GoodTroll my bro
0
Tak
0
Castro no!!!! Czemu on tego nie strzelił :(
0
No, 4 minuty xD
1
Pamiętaj - karny to jeszcze nie gol :D
1
No masz.... i oczywiście spalony...
0
Coraz bliżej szczęścia :D
2
69 :))