24 lutego 2016, 19:41
0
"to gole z drugiej połowy dawały Katalończykom komplet punktów: [...] a także jeden raz w Pucharze Króla (Athletic Bilbao)"W CdR zdobywa się punkty?
24 lutego 2016, 16:09
https://www.google.pl/search?q=nowe+przyciski+facebook&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi36dml15DLAhUEHQ8KHcFPDYUQ_AUIBygB&biw=1440&bih=763#imgrc=UonBrDShUcX3QM%3A
24 lutego 2016, 12:45
58
Nie za bardzo... mógłby wtedy wygrać jakies trofeum :/
23 lutego 2016, 23:49
2
Dzisiaj Busquets wykonał kilka tak genialnych podań, że aż nie mogłem uwierzyć. Co do milimetra, on jest genialny!
23 lutego 2016, 23:45
18
Epic gif! https://t.co/W6o5GOXQrN">https://t.co/W6o5GOXQrN— Lionel Messi Fan Club (@LMessifanclub) February 23, 2016
Epic gif! https://t.co/W6o5GOXQrN">https://t.co/W6o5GOXQrN
23 lutego 2016, 23:42
Haha :D https://x.com/piesportsbooze/status/702230162017013763
23 lutego 2016, 23:35
Rybak przyszedł do studia, ciekawe co wyłowił w sieci ;))
23 lutego 2016, 23:34
Zemsta jest słodka i przychodzi w podwójnym wymiarze :))
23 lutego 2016, 23:13
6
Ivan przesyła zdjęcie z szatni po meczu ;)) https://pbs.twimg.com/media/Cb7o_EuWEAAgCSx.jpg:large
23 lutego 2016, 23:12
3
Z Las Palmas oszczędzał siły :D
23 lutego 2016, 22:52
1
Kibice Arsenalu byli po prostu zbyt pewni siebie...https://x.com/messi10stats/status/699646937239162881
23 lutego 2016, 22:46
37
Barça w 16 oficjalnych meczach w 2016 roku: - 14 zwycięstwa - 2 remisy Do tego passa 33 meczów bez porażki Ale hejterzy i tak powiedzą, że przecież słabo gramy xD
23 lutego 2016, 22:42
10
Dzisiaj hejty na Alvesa to chyba dla zasady.. Gość rozegrał bardzo dobre spotkanie
23 lutego 2016, 22:41
Messi na gorąco po meczu: "Pierwsze gole przeciwko Cechowi? Najważniejsza jest wielka wygrana przeciwko bardzo silnej drużynie. Jestem szczęśliwy z ciężkiej pracy całego zespołu"
23 lutego 2016, 22:38
2 "klątwy" zakończone!! - Messi pokonał Cecha - Barcelona wygrała na Emirates :)
23 lutego 2016, 22:37
W tym meczu akurat szło.
23 lutego 2016, 22:35
4
Kończ pan, panie Turek! :D
23 lutego 2016, 22:26
Lucho chyba "abrakadabra" powiedział w szatni
23 lutego 2016, 22:25
MESSI DRUGA BRAMA
23 lutego 2016, 22:24
Karny, boję sie!!!
23 lutego 2016, 22:20
O NIE SUAREZ NIE TRAFIŁ, CZAS GO SPRZEDAĆ!!!
23 lutego 2016, 22:19
SŁUPEK!
23 lutego 2016, 22:14
Messi pięknie z zimną krwią. Jakby od razu strzelał to by pewnie długi Cech to obronił, a tak to! Pięknie LEO!
23 lutego 2016, 22:13
LEO-LEO-LEO!!!!!!
23 lutego 2016, 22:06
Kurde cały czas te pytania o linki. Na pewno ktoś ogląda na necie, niech poda tego linka tym ludziom bo przecież spam jest niesamowity
23 lutego 2016, 21:31
Ale by się przydała ta bramka do szatni, Suarez...
23 lutego 2016, 21:26
Neymar jaki dzik ;D
23 lutego 2016, 20:58
Wenger swoje wdzianko wyciągnął :D
23 lutego 2016, 20:42
Ja się ze stresu aż zacząłem trząść...
23 lutego 2016, 20:27
W NC jest studio skrótów po meczu i nie mówią wyniku tylko są najpierw skróty ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
"to gole z drugiej połowy dawały Katalończykom komplet punktów: [...] a także jeden raz w Pucharze Króla (Athletic Bilbao)"
W CdR zdobywa się punkty?
0
https://www.google.pl/search?q=nowe+przyciski+facebook&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi36dml15DLAhUEHQ8KHcFPDYUQ_AUIBygB&biw=1440&bih=763#imgrc=UonBrDShUcX3QM%3A
58
Nie za bardzo... mógłby wtedy wygrać jakies trofeum :/
2
Dzisiaj Busquets wykonał kilka tak genialnych podań, że aż nie mogłem uwierzyć. Co do milimetra, on jest genialny!
18
2
Haha :D https://x.com/piesportsbooze/status/702230162017013763
0
Rybak przyszedł do studia, ciekawe co wyłowił w sieci ;))
18
Zemsta jest słodka i przychodzi w podwójnym wymiarze :))
6
Ivan przesyła zdjęcie z szatni po meczu ;)) https://pbs.twimg.com/media/Cb7o_EuWEAAgCSx.jpg:large
3
Z Las Palmas oszczędzał siły :D
1
Kibice Arsenalu byli po prostu zbyt pewni siebie...
https://x.com/messi10stats/status/699646937239162881
37
Barça w 16 oficjalnych meczach w 2016 roku:
- 14 zwycięstwa
- 2 remisy
Do tego passa 33 meczów bez porażki
Ale hejterzy i tak powiedzą, że przecież słabo gramy xD
10
Dzisiaj hejty na Alvesa to chyba dla zasady.. Gość rozegrał bardzo dobre spotkanie
3
Messi na gorąco po meczu: "Pierwsze gole przeciwko Cechowi? Najważniejsza jest wielka wygrana przeciwko bardzo silnej drużynie. Jestem szczęśliwy z ciężkiej pracy całego zespołu"
37
2 "klątwy" zakończone!!
- Messi pokonał Cecha
- Barcelona wygrała na Emirates :)
0
W tym meczu akurat szło.
4
Kończ pan, panie Turek! :D
3
Lucho chyba "abrakadabra" powiedział w szatni
0
MESSI DRUGA BRAMA
0
Karny, boję sie!!!
3
O NIE SUAREZ NIE TRAFIŁ, CZAS GO SPRZEDAĆ!!!
0
SŁUPEK!
2
Messi pięknie z zimną krwią. Jakby od razu strzelał to by pewnie długi Cech to obronił, a tak to! Pięknie LEO!
0
LEO-LEO-LEO!!!!!!
2
Kurde cały czas te pytania o linki. Na pewno ktoś ogląda na necie, niech poda tego linka tym ludziom bo przecież spam jest niesamowity
0
Ale by się przydała ta bramka do szatni, Suarez...
0
Neymar jaki dzik ;D
4
Wenger swoje wdzianko wyciągnął :D
0
Ja się ze stresu aż zacząłem trząść...
0
W NC jest studio skrótów po meczu i nie mówią wyniku tylko są najpierw skróty ;)