zgiru
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Persyfl a z czyich idzie jak nie z jego, twoich moich itd
0
@Vhaeraun użytkuje telewizor 9505 od około 8 mcy. zastanawiałem się czy brać OLed LG czy jednak najwyższy model nie oledowy Sony. Na te chwile jestem mega zadowolony z obrazu. Kolory są żywe, czerń powiedziałbym tez dość fajna, choć widoczna różnica miedzy oledem.
1
@Rust_Cohle uwielbiam te same druzyny co Ty, chocodnosnie Messiego jest mi blizej do pogladow masq :)
0
Dajesz Rusek. Masz już go na talerzu
0
Lets go Medvedev
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 przeciez napisalem ze to twarda nawierzchnia. polecam nauke czytania ze zrozumieniem
0
@barcelonaLM chciales zablysnac a Ci sie nie udalo. AO i US Open to nawierzchnia twarda a nie trawa. Trawe masz tylko na Wimbledonie jesli chodzi i wielki szlem. Co wiecej RF ma na kazdym turnieju WS minimum 5 zwyciestw za wyjatkiem RG
1
@MESSIah16 raz AU, 2 wimbledon i 4 razy US. Jego glowne osiagniecie to French Open.
2
jako fana Rogera, cieszy mnie to że są coraz mniejsze szanse na zdobycie szlema przez pana madritiste Nadala. Gracz ktory jest wielki tylko na mączce
3
Hejka,
przegladajac dzis sie pomaga znalazlem 17 letniego chlopca, ktory potrzebuje pomocy. Moze wspomozemy go lub udostepnimy dalej link na naszych FB.
Chlopiec w nagranym filmiku, dziękującym za pomoc(na samym dole linku), występuje w koszulce naszego ukochanego klubu wiec może fajnie by było wesprzeć kibica w potrzebie.
https://www.siepomaga.pl/aleksander-bielecki?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&ts=fbr31175dv
0
@FCBMati10 ja bym powiedział więcej Messi i Ronaldo nigdy nie mieli podjazdu do Ronaldinho
1
@ChessInfo hetman na f3 wtedy czarny hetman się przesunie po czym goniec na b6
0
@Colon mialem podobną z nazwiskiem Patrice Loko
2
@Pawel13sz dla mnie mocne 9
0
@panczo odcinek 3 127 edycja. Spalilem sie po pierwszym pytaniu z muyki klasycznej na ktore odpowiedzialem zle, a pozniej stres zrobil swoje. Ale powiedzialem ze jeszcze wroce do Lublina :)
0
@panczo gratki. Ja odpadłem w 2 rundzie nie popisując się za bardzo. Jescze 3 lata i zgłaszam się ponownie. A teraz czekam na moją edycję w tv i zobaczenie swojej konpromitacji
0
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20210928/1001693493/empresa-dubai-habria-ofrecido-comprar-deuda-barca-1-500-millones.html znalazlem jeszcze na Mundo
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/962617/sensacyjna-propozycja-dla-fc-barcelona-chodzi-o-15-miliarda-euro?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss/ ma ktos jakies bardziej wiarygodne zrodlo?
0
@Qlewer wchodziłby Aggronami i Blisskami w kazdy rajd
1
@pres nie wchodzę w polemikę bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem
2
@Chakalaka to nie żart. Na szczęście mam przeciwskazania i żadna siła nie zmusi mnie do tego eksperymentu medycznego.
0
@Chakalaka i wszyscy byli pewnie zachipowani :)
1
@MesQueUnClub_87 hawajska
0
@Chakalaka jeżeli chodzi o Twoje wypociny to nawet czasami fajnie coś napiszesz i fajnie się czyta, tak wrzucanie polityki i treści światopoglądowych jest z Twojej strony męczące.
1
@Chakalaka ja bym wziął koło i na Twoim miejscu walnął się w czoło
0
@Amadeo1996 polecam dodawać przed słowami, jakąś literę w białym kolorze
po drugie przypis nie może być cytatem z Ksiązki, czasopisma artykułu a parafrazą tekstu z tego miejsca
0
@WiernyKibic111 u mnie było to 12 lat temu i wiele osób płakało
0
@vangoor ja znalem te druzyne jak gralw niej Patrice Loko, Jaj Jay Okocha i Bernard Lama na bramce. co wiecej mialem nawet ich koszulke w latach90tych
4
Komisja odpowiedzialna za finansowe Fair Play postanowiła nie nakładać żadnych sankcji na PSG do 2023 roku. Postanowiono im pomóc ze względu na to, że Katar jest gospodarzem MŚ w 2022 roku. [SER Cataluyna]