11

@Persyfl a z czyich idzie jak nie z jego, twoich moich itd

0

@Vhaeraun użytkuje telewizor 9505 od około 8 mcy. zastanawiałem się czy brać OLed LG czy jednak najwyższy model nie oledowy Sony. Na te chwile jestem mega zadowolony z obrazu. Kolory są żywe, czerń powiedziałbym tez dość fajna, choć widoczna różnica miedzy oledem.

1

@Rust_Cohle uwielbiam te same druzyny co Ty, chocodnosnie Messiego jest mi blizej do pogladow masq :)

0

Dajesz Rusek. Masz już go na talerzu

0

Lets go Medvedev

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16 przeciez napisalem ze to twarda nawierzchnia. polecam nauke czytania ze zrozumieniem

0

@barcelonaLM chciales zablysnac a Ci sie nie udalo. AO i US Open to nawierzchnia twarda a nie trawa. Trawe masz tylko na Wimbledonie jesli chodzi i wielki szlem. Co wiecej RF ma na kazdym turnieju WS minimum 5 zwyciestw za wyjatkiem RG

1

@MESSIah16 raz AU, 2 wimbledon i 4 razy US. Jego glowne osiagniecie to French Open.

2

jako fana Rogera, cieszy mnie to że są coraz mniejsze szanse na zdobycie szlema przez pana madritiste Nadala. Gracz ktory jest wielki tylko na mączce

3

Hejka,

przegladajac dzis sie pomaga znalazlem 17 letniego chlopca, ktory potrzebuje pomocy. Moze wspomozemy go lub udostepnimy dalej link na naszych FB.

Chlopiec w nagranym filmiku, dziękującym za pomoc(na samym dole linku), występuje w koszulce naszego ukochanego klubu wiec może fajnie by było wesprzeć kibica w potrzebie.

https://www.siepomaga.pl/aleksander-bielecki?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&ts=fbr31175dv

0

@FCBMati10 ja bym powiedział więcej Messi i Ronaldo nigdy nie mieli podjazdu do Ronaldinho

1

@ChessInfo hetman na f3 wtedy czarny hetman się przesunie po czym goniec na b6

0

@Colon mialem podobną z nazwiskiem Patrice Loko

2

@Pawel13sz dla mnie mocne 9

0

@panczo odcinek 3 127 edycja. Spalilem sie po pierwszym pytaniu z muyki klasycznej na ktore odpowiedzialem zle, a pozniej stres zrobil swoje. Ale powiedzialem ze jeszcze wroce do Lublina :)

0

@panczo gratki. Ja odpadłem w 2 rundzie nie popisując się za bardzo. Jescze 3 lata i zgłaszam się ponownie. A teraz czekam na moją edycję w tv i zobaczenie swojej konpromitacji

0

@Qlewer wchodziłby Aggronami i Blisskami w kazdy rajd

1

@pres nie wchodzę w polemikę bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem

2

@Chakalaka to nie żart. Na szczęście mam przeciwskazania i żadna siła nie zmusi mnie do tego eksperymentu medycznego.

0

@Chakalaka i wszyscy byli pewnie zachipowani :)

1

@MesQueUnClub_87 hawajska

0

@Chakalaka jeżeli chodzi o Twoje wypociny to nawet czasami fajnie coś napiszesz i fajnie się czyta, tak wrzucanie polityki i treści światopoglądowych jest z Twojej strony męczące.

1

@Chakalaka ja bym wziął koło i na Twoim miejscu walnął się w czoło

0

@Amadeo1996 polecam dodawać przed słowami, jakąś literę w białym kolorze

po drugie przypis nie może być cytatem z Ksiązki, czasopisma artykułu a parafrazą tekstu z tego miejsca

0

@WiernyKibic111 u mnie było to 12 lat temu i wiele osób płakało

0

@vangoor ja znalem te druzyne jak gralw niej Patrice Loko, Jaj Jay Okocha i Bernard Lama na bramce. co wiecej mialem nawet ich koszulke w latach90tych

4

Komisja odpowiedzialna za finansowe Fair Play postanowiła nie nakładać żadnych sankcji na PSG do 2023 roku. Postanowiono im pomóc ze względu na to, że Katar jest gospodarzem MŚ w 2022 roku. [SER Cataluyna]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?