zidane1998
Dołączył/a: styczeń 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ladnie strzelil:) brawo, nie lubie City a z drugiej strony kibicuje Realowi, niech wygra lepszy i przejdzie do nastepnej rundy:) powodzenia
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
0
jestes taki sam jak oni na gorze, wszechwiedzacy kibice:) co komentarz kazdy chce byc lepszy i wygrac nad drugim, czasami wejde na ta strone po ciezkim dniu i nie musze ogladac kabaretow, komedii, czytam co piszecie i usmiech sam na twarzy sie pojawia:) kloccie sie dalej ktory zostanie nostradamusem 2014 roku:) a tak na marginesie podacie moze wyniki spotkan ligi wloskiej, hiszpanskiej, francuskiej, niemieckiej i angielskiej na nowy rok??jestescie profesjonalistami to pytam:) pozdrawiam was wszystkich
0
z tej strony kibic Realu:) ludzie macie mocna ekipe, tylko trzeba ich poukladac, oczywiscie cieszy wygrana Realu oraz remis Barcy, czy Suarez bedzie drugim Ibra? tego nie wiecie, byc moze gosc wypali i bedzie gral swoje, jak narazie wyglada to slabo ale dajcie mu czas, licze na walke z waszej strony:):) Messi oraz Cr? sa wspaniali:D ale tylko dwoch pilkarzy moze byc ponad nimi, Zidane i Ronaldinho, magicy oraz wirtuozi:):) zlota pilka??nie interesuje mnie to, Neuer, CR oraz Messi maja wielkie szanse, ktory wygra tego nie wiemy.pozdrawiam:)
0
zazwyczaj druzyna ktora atakuje i jest pod polem karnym przeciwnika oraz ma szanse na bramke a ich zawodnik lezy to graja dalej, w takiej sytuacji gra fair play zalezy bardziej od druzyny przeciwnej, szukasz wymowki aby wyjsc na tych dobrych, to jest dopiero zenada:)
0
a to tylko jeden mecz jest brany pod uwage przy wyborze??
0
sadze ze tutaj przydalaby sie statystyka bledow sedziowkich, to nie wina CR ze sedziowe sa slepi:) hmm??
1
wyszlo ci to:) dobre;)
1
pamietaj panie paruwka, jak jestes gosciem na tej stronie, musisz zagrac tak jak gospodarze tego chca:) polubic komentarz osmieszajacy CR lub odpowiedziec komentarzem zgadzajacym sie z autorem komentarza, CR jest tutaj wrogiem publicznym nr.1, przygotowalem sie na odpowiedz atakujaca, zgadza sie u nas jest to samo w stosunku do Messiego:)
0
a moze to Mignolet sie nie popisal, poniewaz bronil bardzo dobrze?ale rozumiem cie, nie zdazylem wyskoczyc do buckmachera a chcialem postawic -2 na Real:)
0
poczatek Don do czegos zobowiazuje, w kazdej postaci:)
0
zgadza sie, troche niesmacznie to wyglada, mlody czlowiek ma szanse w przyszlosci zagrac w wielkim klubie a stawiaja mury, lecz wypisujac o motywie zza czasow 2 wojny swiatowej z zydami w roli glownej piszac o takim samym potraktowaniu FIFY, Uefy i tak dalej, pokazales ludzkie dno, a czy tak powinien pisac Fantastyczny Chłopiec?
1
moze to ironia, moze nie, lecz jezeli nie to mysle ze nie wypada pisac takich glupot gdy sie ma DonAndres w nicku:)
0
trafne spostrzezenie, ze to hala dzieci chcialy zwolnic naszego trenera, coz niestety coraz wiecej takich, a dlaczego?wiekszosc starszych kibicow niema czasu na wypisywanie glupot, znajda sie tacy ktorzy maja na tyo czas i sam do nich naleze ale nie mam ochoty wypisac tych wlasnie glupot, co do Lucho, dajcie mu czas, wczoraj spokojnie mogliscie wygrywac 3 lub 4 do 0 do przerwy, zabraklo wam szczescia oraz postawa bramkarza Celty rewelacyjna, jako kibic Realu nie boje sie Sewilli, Valencii, lecz was najbardziej bo w pewnym momencie mozecie wystrzelic jak z miniguna, Atletico rowniez, ale nie w takim stopniu:)pozdrawiam
0
w spotkaniach Urugwayu gral jego brat blizniak??
3
kolega powyzej pochwalil gre rywala, kibicuje Realowi od 14 lat, gdy podziwialem gre Barcelony za czasow Pepa to co mialem zmienic barwy?mozna docenic klase rywala??mozna:)
3
kazda era sie kiedys konczy, jako kibic Realu podziwialem gre Barcelony za czasow Pepa, Iniesta, Xavi, Messi byli głodni sukcesow, zdobyli wszystko co mozna bylo zdobyc w futbolu, pamietam Real za czasow Seedorfa, Raula, Hierro, przyszedl Zidane, Figo, pozniej Ronaldo, Beckham i powoli Real zaczal schodzic na drugi plan, po 10 latach wrocili na szczyt, Bayern rowniez mial moment w ktorym nie awansowali nawet do LM, teraz Man.Utd a jeszcze jakis czas temu grywali w polfinalach czy finalach LM, musi sie cos ZAKONCZYC aby zaczelo sie cos nowego, rywale juz wiedza jak z wami grac, ci z najwyzeszej polki beda zadawali wam najmocniejsze ciosy albo LE cos zmieni albo bedziecie musieli poczekac jakis czas na trofea:) poki co dajcie czas trenerowi, u nas ich zmieniali jak rekawiczki i wiecie co sie stalo.
0
kazda era sie kiedys konczy, jako kibic Realu podziwialem gre Barcelony za czasow Pepa, Iniesta, Xavi, Messi byli głodni sukcesow, zdobyli wszystko co mozna bylo zdobyc w futbolu, pamietam Real za czasow Seedorfa, Raula, Hierro, przyszedl Zidane, Figo, pozniej Ronaldo, Beckham i powoli Real zaczal schodzic na drugi plan, po 10 latach wrocili na szczyt, Bayern rowniez mial moment w ktorym nie awansowali nawet do LM, teraz Man.Utd a jeszcze jakis czas teamu grywali w polfinalach czy finalach LM, musi sie cos zakonczyc aby zaczelo sie cos nowego, rywale juz wiedza jak z wami grac, ci z najwyzeszej polki beda zadawali wam najmocniejsze ciosy albo LE cos zmieni albo bedziecie musieli poczekac jakis czas na trofea:) poki co dajcie czas trenerowi, u nas ich zmieniali jak rekawiczki i wiecie co sie stalo:) pozdrawiam
1
Oficjalnie
C.Ronaldo: mysle ze nie nalezy mi sie zlota pilka poniewaz rekordy ktore pobilem tego roku sa malo wazne oraz bardzo latwe do pobicia, ale najbardziej zal mi kibicow Dumy Katalonii poniewaz gdybym wygral ta nagrode zalamaliby sie psychicznie, a dodatkowo z wrazenia zapadloby sie cale Camp Nou
3
z dnia na dzien zmienili zdanie;);)
0
ne wierze ze CR przy korzystnym wyniku dla swojego zespołu specjalnie by komus cos zrobil, wezmy pod uwage ze moze Alves szepnal cos obrazliwego w strone CR, lecz to nie usprawiedliwia Ronaldo:)
0
otworzyl siec sklepow pod nazwa ''u Warzywniaka''
0
zdycie zlotej piłki przez Neuera, Lahma lub Messiego kontuzja CR i brak ZP, brak awansu przez Real Madryt do kolejnej edycji LM=spelniony i szczesliwy kibic Barcelony, zaczynam zauwazac ze wieksza frajda tutejszych kibicow nie sa osiagniecia waszych zawodnikow lecz porazki waszego najwiekszego wroga
0
caloroczny przeglad;);)
0
pewnie ze zrozumialem o co chodzi:):) sadze ze najrozsadniej moznaby napisac ze Pique byl wspolautorem przerwanej passy Bravo:) CR mogl nie strzelic karnego ale to zrobil wiec to miano przysluguje Cristiano:)
0
pogubiles sie kolego:):) masz jeszcze jakies inne ciekawe slowa typu dziecko??zapewne jestem dla ciebie dzieckiem poniewaz mam w nicku 1998, na poczatek dowiedz sie co laczy Zizou a rok 1998, a dopiero pozniej sie wypowiadaj:)) pomysl troche, czy ten kto sie urodzil w 1998 roku wielbil by wielkiego Zizou?:):)
0
CR to nie Bóg:) to jest maszyna ktora czasami sie pomyli i rowniez nie wykorzysta karnego, ale fajnie miec jakies hobby, free diving fajna sprawa, jak dobrze wiem to Neymar tez ma takie zainteresowanie, znajdzie sie takich wielu w świecie piłki, tylko dla waszych oczu jest tylko jeden a nazywa sie Cristiano Ronaldo, szczerze??wkurza mnie to jego nurkowanie moglby zaprzestac zgadza sie,:):) jestem przeciwny free divingowi:):) ale poza boiskiem czemu nie:P
1
nie lubie poniedziałków, napisze ze lepiej by wyszlo jakby jutro byl piatek, piateczek, piatunio:D:D