1

chcialbym moc miec taki nawyk jak wielu pilkarzy, siedziec w jacuzzi z piekna brunetka popijajac drineczka i miec to gdzies co sadzi o mnie MarioVeb:):) jednak CR ma głowe do biznesu:D:D

1

zaznaczmy ze CR to rowniez robi dla slawy, poniewaz jest egoista i ma gdzies kibicow Realu Madryt, nie sa dla niego ważni

0

zauwazylem ze kazda nagroda zaczyna tracic sens gdy nie zdobedzie jej Messi lub nie jest nominowany, proponuje zniesc wszystkie nagrody gdy Messi zakonczy kariere, przeciez nikt nie ma prawa byc przed nim, a tak poza tym powinien sie znalezc w tej trojce kosztem Veli

0

byc moze w meczu z Eibarem, tutaj sie zgodze, ale 25 pazdziernika??watpie

0

tylko co wtedy gdy 3/4 zespolu dyskutuje z sedzia w jednym momencie??10 minut gry na cwiartce boiskaXDXD

0

hmm...wywracac sie w polu karnym i je strzelac, do tego dojsc na sam szczyt, kto by tak nie chcial, do tego zarabiac taka forse za to przewracanie sie i strzelanie tych goli, toz to skandal, jak tak mozna krzywdzic kibica Barcelony

4

gdy Messi strzela wiele bramek gra dla druzyny, a gdy CR strzela gra pod siebie, pamietaj o tym

7

to sie juz nudne robi...

0

napisal ze zachowuja sie tak:) nie ze sa, a ta strone znaja wszyscy, chyba ze ktos pierwszy raz ma kontakt z internetem, gosc ma w sumie racje, ludzie sie loguja wchodza na newsa traca czas, zanim od razu wejsc na strone z wynikami

0

jak mi wiadomo to dla kibicow realu marca to takie samo gowno jak mundo deportivo:):) wypisuja brednie gdy nie ma o czym pisac

0

tylko grasz czy do tego probujesz cos utworzyc??cubase, fl studio, reason, ableton??:):)

0



moja racja jest mojsza niz twojszaXD tak wygladaja rozmowy na temat Messiego i CR:):)

0

jestes jasnowidzem ze jestes tego pewny??w tym momencie nawet jakby Castille objal Mourinho, Simeone lub Ancelotti to w tak krotkim czasie nie poukladal by tego zespolu, jako jego fan daje mu czas i wierze ze chlop da rade, sadze ze piszesz tak poniewaz byc moze nie przepadasz za nim:) poczekamy zobaczymy:) juz nawet czytalem ze przez dluzszy czas nikt nie da rady pobic rekordu messiego w ilosci bramek W CL w jednym sezonie:) a tutaj taka niespodzianka:)

2

wypisujecie rzeczy tak aby wyszlo na wasze, aby jak najlepiej go zgnoic, zrobic z niego bardzo zlego czlowieka, nie znamy powodu jego decyzji, jedno sie udalo Mundo Deportivo, nakarmili was kibicow barcelony na nastepne kilkanascie godzin, co jutro admini dodadza wyrwane z kontekstu abyscie mogli dalej go obrazac?ale bedzie beka gdy sie CR jednak pojawi:D:D

0

wiedzac ze CR rozgrywa mecz w danii we wtorek o godz. 20.45, dlaczego nie ma terminu na czwartek??hmm??albo lepiej 25 pazdziernik, odznaczyc obu na SB:) nie mialbym nic przeciwko:)

4

moze jeszcze CR specjalnie tak robi??aby znienawidzil go caly pilkarski swiat??aby wzieli go za frajera??uzytkownik Sęp w sposob normalny wytlumaczyl co moze byc powodem, moze by tak termin zmienic??i wierze ze CR niemialby nic przeciwko:) dodales ze masz dziwne przeczucie ze jakby nie mecz z dania to i tak by nie przyjechal, to nie jest dziwne przeczucie to tylko wymowka jakby go tutaj zgnoic w sposob lagodny

5

mialbyc rzekomo przeciwny, podajcie link jak sam o tym powiedzial, skoro wierzycie w slowo rzekomo, to rowniez powinniscie rzekomo wierzyc w wine messiego w sparawach podatkowych, hmm??

1

0

co tak sie unosisz czlowieku:):) spokojnie, nie widzisz ze wasz kolega szuka zaczepki??nie mam zamiaru obrazac, pisze tylko co moje oczy widza i nie tylko moje, ale skoro idziesz w parze z prowokatorem to spoko, kazdy ma wybor:):) wszedzie prowokuja, u nas rowniez:) ale po co to komu??

0

o to mi wlasnie chodzi, nie bedzie prowokacji to nie bedzie najazdow, proste:)

0

dlaczego prowokujesz??:):) najazdy sie zaczna gdy bedzie prowokacja, masz nas za gorszych a sam wlasnie pokazales ze lepszy nie jestes:)

1

nas kibicow nie interesuje czy odszedl mou, pomogl wyjsc z dokla oczywiscie, teraz jest ancelotti i jestem z tego szczesliwy, tutaj chodzi o to ze klub mieszano z blotem a kapitan siedzial cicho, odejscie mou nie ma nic do sprawy:)a niestety wyszlo na taka niekorzysc Ikera w taki sposob ze wyglada to jakby specjalnie siedzial cicho i czekal kiedy trener sam odejdzie, bo jakby zaczal pomagac to kto wie czy mou by nie zostal i wtedy Lopez bylby dalej nr.1??

0

tutaj zrozumienia kibc realu rowniez nie otrzyma:)pozdrawiam

0

oczy calego madridismo widzialo co sie dzieje, czekalismy na pomoc naszego kapitana gdy gazety hiszpanskie mieszaly nas z blotem, od tego jest kapitan aby bronic swojego klubu, zrobil to??nie, nigdy nie nazwe Ikera kretem, jestem tylko zly na niego ze w tamtym momencie jakby sie odwrocil, to bylo fair??bylbys dumny ze swojego kapitana gdyby tak zrobil??

0

prosze abys najpierw zapoznal sie z sytuacja casillasa, dlaczego wielu kibicow na niego gwizdalo, mysle ze nie mozna sie wypowiadac jak nie ma sie pojecia o co chodzilo:) pozdrawiam

0

dla was wszystkie bramki ronaldo nic nie znacza, kazda bramka to fart, pic, blad obrony, baraze o MŚ?nie kto inny jak CR wielce sie przyczynil do awansu na MŚ, niestety na zawodach z kontuzja, lecz was to rowniez nie interesuje, nie bierzecie pod uwage ze gral z kontuzja, a bramki messiego w meczu z leverkusen cos znaczyly??dla was tak, tylko ze dobil rywala, tak ucze sie waszych argumentow, dla was to byl kunszt futbolu, ale jak CR strzela to farty slaba gra przeciwnika, polfinal LM bayern:) w poprzednim sezonie to kto strzelil 2 bramki??ramos oraz CR, juvebntus, galatasaray to ogorki? jak real gra np. z osasuna wygrywa 6 do 0 to ogorki ale jak barca rozwala 6 do 0 taka osasune to ciezki rywal, jak piszesz ze ronaldo strzela ogorkom to napisz to samo o messim, zaraz sie dowiem ze wszystkie bramki messiego ktore strzelal w PD to w meczach z realem:)

0

to prosze wyjasnij mi jedno, zdobywanie bramek nie sa dla dobra druzyny??za wygrany mecz sa 3pkt, wiec ktos kto strzeli hattricka lub 2 bramki i druzyna wgrywa mecz to jest wielka zasluga tego co strzela tak?? albo jest inaczej bo ty tak twierdzisz, dodam tylko ze gdyby wieksza skutecznosc innych zawodnikow CR moglby miec nawet wczopraj ze 4 asysty, ale czekaj wtedy by to bylo podlizywanie sie trenerowi i kibicom, wytlumacz mi twoj tok rozumowania bo oglupialem, nie mam argumentu na twoj idiotyczny post

0

gdzie tu logika drogi kolego, gdy messi strzela bramy laduje jak na zawolanie to kunszt futbolu, magia ale gdy CR zaczyna zdobywac rekordy to niebywaly fart??mam nadzieje ze messi wygra rozprawe o podatki, poniewaz nieche aby CR pobiljal jego rekordy gdy go nie bedzie, wtedy by to bylo nie na miejscu, obaj sa swietni, najlepsi na swiece w tym momencie, ale jakos jestem pewny o ZP dla CR:) pozdrawiam

0

dobitnie pokazaliscie to w meczu z PSG:) lepszy przeciwnik i niema kolorowo:)

0

gdybyscie zdobyli LM i lige. sadze ze messi mialby juz u was ZP w czerwcu, wiec dlaczego niby CR na to nie zasluguje?? gdzie sa wyrownane szanse?? dlaczgo co roku kryteria oceniania na tej str.jest inna??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?