0

spokojni jak messi??? dlaczego nie straciliscie szacunku do messiego gdy strzelil w naszych kibicow na sb??smiem nawet twierdzic ze wiekszosc tutejszcyh kibicow byla dumna z niego:) gdzie jest logika??ronaldo nie szanujecie za to ze jest arogancki i symuluje, ale jak mozna szanowac pilkarza ktory zrobil o dziwo cos gorszego w swiecie futbolu, co lepsze??symulki czy proba zrobienia komus krzywdy??niestety na to nikt nie bedzie mial argumentu wiec licze ze umilicie mi ten wieczor i bede mogl sie troche posmiac

0

sadzisz ze kolega z druzyny powie cos zlego na swojego kolege??gdyby powiedzial ze nie jest byscie mieli pozywke i najezdzali ze jest zadufany w sobie i nie szanuje swoich kolegow w klubie, chociaz na co ja licze ze przemowie do rozumu komus kto go niema??skad tyle jadu??gdzie jest wychowanie??niestety niema

0

kolejni ktorzy nie maja pojecia co laczy zidane'a z rokiem 1998, chyba nawet nie wiecie jaki gosc dodal komentarz, poniewaz widze ze zostal usuniety, pokazujecie tylko ze tolerujecie obrazanie, proste:)

0

jestem dumny ze nie spotkalo to CR7, moglibyscie zmienic nazwe strony na antycristanoronaldo, idealnie by pasowalo przez kilka dni

0

za takie slowa powinienes dostac porzadny wp......brak szacunku, obrazanie, dumny z siebie jestes??moze ban??powinien byc, za obrazanie

0

dzieciom nigdy sie to nie znudzi, czasami mam wrazenie ze to jest strona antyronaldo.com lub antyreal.com, obrazisz??dostajesz kilka plusow, tak sie dowartosciowuja ludzie, ktorzy zazdroszcza:):)

0

to tak pomysl:D 90% osob na tej stronie zachowuje sie jak dzieci:D obrazanie jak w podstawowce:D:D macie sie czym chwalic:D:D

0

2 klasy wyzej pokazal strzelajac w kibicow na SB:):) zachowanie godne nasladowania:) na ronaldo psioczysz ale twoj ulubieniec momentami lepiej sie nie zachowuje, tak tak wiem, za moment dostane 10 odpowiedzi ponizajacych moja osobe, jak smiem cos zlego napisac o messim:P

0

panienke??ta niby twoja panienka wiecej osiagnela w zyciu niz ty, a neymar ze swoimi wlosami to byk, mezczyzna z prawdziwego zdarzenia...zalosny jestes

0

postaw u buka kilkanascie tysiecy ze real nie zdobedzie zadnego trofeum, odwazlbys sie??zapewne nie

0

real strzela fart, barca strzeli umiejetnosci...madre

1

i vice versa stary:):) nie wszyscy, napinacze i cwaniaki owszem:) ale tak wszedzie jest i bedzie, proste, osobiscie nie pochawalam takich zachowan, nawet jakby pepe dostal dozywotni zakaz gry w pilke po incydencie w meczu jak dobrze pamietam z getafe, zrozumialbym i pisze ci to kibic realu, jednak dla nas dobrze ze tak sie nie stalo bo odwala dobra robote na tej obronie, wracajac do tematu, na calym swiecie tak jest ze co po niektorzy bija brawo gdy dochodzi do takich sytuacji z zawodnikiem zespolu ktorego nie nawidza, ale w necie zobacz, sam sie napinasz, od razu z gory oczerniasz naszych kibicow, jak pisalem jest wielu kibicow ktorzy tacy sa, ale czy nie lepiej miec na nich wyrabane?:D

1

hehe, brales cos??jak narazie kibice na naszej stronie przyznaja ze powinna byc druga zolta dla marcelo, nie powinno byc karnego:):)

0

tez bys stracil szacunek do bramkarza ktory by pozwolil swojej kobiecie i swojemu przyjacielowi z gazety na umieszczenie slow dotyczacyh problemu w szatni twojego zespolu, plus do tego strzelajac fochy podczas rozgrzewek przed meczem, gdy mial sie rozgrzewac z lopezem, stanal na srodku boiska z zalozonymi rekoma, tak o to 3 bramkarz musial go zastapic, adan, do tego dodam, ze real ktory byl gnojony i to bardzo gnojony przez hiszpanskie gazety w tym przyjaciol casillasa, nasz kapiatn powinien wspomoc real czego nie zrobil, prez okolo 4, 5 miesiaca siedzial cicho, kolezy z z druzyny byc moze potrzebowali slow otuchy przed LM ale nie iker siedzi cicho, nie dementuje plotek w sparawie moourinho, w sprawie trenera, tak tak klub jest gnojony, gazety otrzymaly informacje o ktorcych wiedziala tylko szatnia realu, nie czesto czytalem calosci bo nie mialem ochoty tego czytac, az nagle iker siedziac cicho te 4 i pol miesiaca, gdy mourinho jest oficjalnie w chelsea, naszemu kapitanowi rozwinal sie jezyk, tydzien i 3 wywiady, tak zgadza sie ten wasz rewelacyjny bramkarz ktory ma forme, ktory rozergal swietny turniej w brazylii, spogladal tylko na swoj czubek nosa aby wejsc do 1 skladu, wiedzial ze gdy mourinho zostanie on nie bedzie bronil, az nagle przychodzi ancelotii rotuje bramkarzami, diego lopez ktory ma w dupie wakacje trenuje za trzech aby grac, a tu transfer do milanu, kto broni??iker ktory nie ma formy, na koniec dodam nie jestem mourinista, tylko pisze jak sprawa wygladala, co obroncoo ikera, czyli wynika z tego ze tolerowalbys takie zachowanie zawodnika w waszym klubie tak??

0

nie zwracacie uwagi na to co istotne, iker jest legenda, bez watpienia, ale czy tolerowalibyscie sytuacje w ktorej wasz kapitan cos wynosi z szatni??jego super dziewczyna publikuje na twitterze nie za dfobre slowa w strone trenera, jego przyjaciel z gazety wywala wiadro pomyj na wasz klub a wasz kapitan siedzi z zalozonymi rekami i czeka kiedy wyrzuca trenera z jajami aby znow mogl zajac miejsce na boisku, kapitan ktory powinien bronic klubu, ani razu do konca sezonu niczego nei zdementowal, patrzal tylko na czubek swojego nosa, ale nie na dobro druzyny, a w momencie gdy wyrzucaja trenera ktory wszystko poukladal nagle kapitanowi rozwija sie jezyk i wypowiada swoje zale, widziicie to co chcecie widziec, nie spojrzycie na to z innej strony, bo jakby inaczej, jak mozna najezdzac na ikera, tak mozna, otoz ta legenda sie odwrocila od klubu w momencie w ktorym go najbardziej potrzebowala, nie jestem fanem mourinho, ale jako kibic realu jestem zly na ta legende za tamte sytuacje, tak to wszystko wyglada, bez powodu nie gwizdza, ale wam to ciezko zrozumiec, bo jak pisalem powyzej, widzicie to chcecie zobaczyc, iker zawinil, mial nas w dupie przez jakis czas, sami byscie byli zli na pilkarza w swojej druzynie gdyby tak sie zachowal.pozdrawiam

0

9 na 10 znajomych moich znajomych, kibice realu glosowali na barce, widze ze ktos ma dojscie do niezlych statystyk, kibice ktorych klubow glosowali, wyobraz sobie masz sasiada ktory cie nienawidzi i ty go, ktos ci ukradl auto sprzed domu, nie ma winnego na kogo zwalisz?? na sasiada chociaz jest przekonany ze to nie on, ale najepiej w nienawisci zwalic na tych ktorzy byc moze tego nie robia, chociaz jestem dumny ze jest nas tak wiele bo jakbym mial isc twoim tokiem rozumowania to w polsce sa tylko kibice realu i barcelony, ale nikt nie bierze pod uwage ze mogly to byc osoby ktore nie kibicuja realowi, ale najlatwiej zwalic na kibicow realu, piszecie czesto o poziomie naszej strony o poziomie uzytkownikow, ze to hala dzieci ale odpowiedz mi czym sie od nich roznisz??bo ja roznicy nie widze, robisz to samo co tam, moz dostane bana, nie wiem, jak myslisz kto jest glupszy??debil czy ten ktory bierze z niego przyklad??na koniec dodam sam glosowalem na barce,pozdrawiam

0

jestescie profesjonalistami widze, zaden detektyw nie moze sie z wami rownac, jak mi wiadomo na naszej stronie w wiekszosci glosowali na was, aby pozniej liczyc na was:):) a skad wiecie czy to moze nie kibice man.utd?chelsea?arsenalu??a tak macie wtyki i najlepiej wiecie kto glosuje...

0

od jakiegos czasu uswiadamiam sobie ze poziom tutejszej jak i naszej strony jest na poziomie żłobka, ciesze sie z la decimy, ale co za tym idzie??banda dzieciakow, oburzam sie na uzytkownikow, do naszych redaktorow mam poprostu dystans, szkoda ze czasami prezentuja taki a nie inny poziom, ale mam ich gleboko w dupie wiesz:):)to jest tylko kilku gosci:):) a tutaj jest kilkudziesieciu uzytkownikow na moim zdaniem nie wiekszym poziomie, a co do pique, moze sam to powiedzial?? skad wiesz ze nie?? ja nie mam pojecia, ale od razu najlepiej oceniac:):) nie ma 100% nie ma winnego za nic, tu obrazanie ronaldo, jeszcze raz do tego wroce, musieli wrzucic ten news, przeciez niemowlak by wiedzial ze bedzie tylko plucie jadem?? redaktorzy nie wiedzielli?? dobrze wiedzieli ze wywolaja kolejna burze w strone cr:) a moze redaktorzy siedza i mecza freda gdy czytaja to obraanie ze zelus, pedal?? wyobraznia pracuje przez monitorem?? nie musieli tego wrzucac tajk samo jak nasi redaktorzy zdania na temat pique,wychodzi z tego ze tu sa redaktorzy idioci i u nas:D:d bawcie sie

0

nie jestem kibicem barcy, a login ktory posiadam to w tym roku siedzialem sobie grzecznie w fotelu i ogladalem final MŚ, od razu hala dziecko, bo jak inaczej:D:D hala dzieci obrazaja zgadza sie, ja nie, podaj mi cytat w ktorym obrazilem wasz klub??podalem tylko argument dotyczacy porazki, smiejecie sie z Realu a wam samym zdarzaja sie porazki i to bardziej bolesne, pozdrawiam

0

masz z tym jakis problem?? cos ci nie odpowiada?? przeszkadza ci to w zyciu codziennym?? co drugi komentarz to prowokacja, wy sie czujecie jako wiecej niz kub??czy kibicre wiecej niz klubu szukaja zaczepek?? tak, pisza marne prowokacje zeby poczuc sile wielkosci, czyli tak naprawde nie moznas powiedziec o barcelonie ze to wiecej niz klub, poniewaz kibice rowniez prezentuja swoj klub a tutaj zachowanie wielu uzytkownikow wskazuje na to ze barcelona nie jest wiecej niz klubem:):) tak dzieciaki, sami pracujecie na to aby tak bylo i chyb juz tak jest tylko w waszych oczach nie...

1

gdy na rm.pl napisza cos nie tak to od razu zale nieprawda, hipokryci, brak obiektywizmu, kompleks, ale jak na waszej stronie wrzucli wycinke z wywiadu CR w ktorym nie bylo ani slowa, ze jest lepszy od messiego, wy to wymysliliscie, to juz btylo wysmiewanie i zale, ze pedal, ze lalus, egoista, a teraz jak sie zachowujecie?? myslicie ze u was mozxna znalec obiektywizm??moze jak zostane biedakiem i bede szperal w koszach na smieci to moze cos znajde na tej stronie

0

wkoncu jeden porzadny:) pozdrawiam

3

lepsze to niz 4 do jaja na wyjezdzie i 3 do jaja u siebie:):) juz nie pamietasz przegranej z herculesem?? czlowiek ktory jest w wieku 21+ nie smieje sie z druzyny przeciwnej, inteligencja mu na to nie pozwala, mozna nie dowierzyc, ale wysmiewac sie, to tylko dzieci potrafia, moge z reka na sercu powiedziec ze jestes 100% hipokryta:):)pozdrawiam

0

chodzi mi tylko o to ze oczerniacie ronadlo, mozecie go nie lubiec, ale wyzywanie od pedalow, lalusiow czy innych jest nie na miejscu, a sami macie w zespole niezastapione wspaniale dziecko pilki noznej, napisales ze messiemu dal to i to, ja podalem przyklad ze jednak moze nie jest tak do konca??piszecie ze ronaldo nie ma rozumu to gdzie wtedy messi mial rozum??napiszecie puscily mu nerwy, zgadza sie puscily, ronlado tez puszczaja, wielu pilkarzom puszczaja nerwy, robia nawet gorsze rzeczy ale to ronaldo dla was jest najgorszy, jako kibic realu nie pochwalam takich zachowan, sam potrafie skrytykowac zawodnika ulubionego zespolu, jezeli zachowa sie nie fair play, ale badzmy dorosli i napewno widzisz co sie tutaj dzieje, macie problem do naszych kibicow za brak obietywnosci, chamstwo, obrazanie, ale 90% komentarzy pokazuje ze nie odbiegacie poziomem od naszych kibicow, moze ty nie obrazasz, ok, nie wiem, ale sam obiektywnie nie patrzysz, chodzi mi o to ze jak messi zrobil cos glupiego, nie zawsze jest swiety, wiec nie pisz ze dal mu to i to, bo rowniez mozna sie doczepic, obiektywizm, jak sie czujesz gdy na naszej stronie cos obrazajacego napisza na temat waszego zawodnika??nienawisc, chce tylko dojsc do tego ze ludzie, nie idzmy tropem gimnazjalistow i dzieci, bo takim samym zachowaniem znizamy sie do ich poziomu.pozdrawiam

0

jak mozna lubiec messiego po tym gdy kopnal pilka w kibicow na SB??? przeciez zachowal sie jak idiota:):)

0

czekam na glos wiernych fanow messiego, jak wytlumacza kopniecie tego typa w kibicow na SB??przyklad do nasladowania??czyli wynika z tego ze za takie zachowanie waszego wspanialego dziecka rowniez powinniscie stracic do niego szacunek:):)

0

napisze kolejny podobny komentarz, co byscie zrobili gdyby to ronaldo uderzyl pilka w kibicow na CN?? messi jak pamietam dal o sobie znac na SB ze az takim wspanialym czlowiekiem nie jest

0

gdyby messi tak o sobie powiedzial, sadze ze 99% komentarzy brzmiala by w stylu' tak jest mistrzu, badz pewny siebie i nie daj sie:D:d tak trzymac:D:D '' jak ktorys wyskocZy z tekstem ze przestalby szanowac messiego to padne:):) milego hejtowania pana Cristiano

0

mesii sportowo tez jest dobry, ale pokazujac scene na SB gdy kopnal pilka w kibicow to jak to wytlumaczysz??przeciez messi to wspaniale i grzeczne dziecko

0

a ja kolege powyzej zrozumialem, to moze ty idz do szkoly i sie naucz czytac ze zrozumieniem??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?