7

Mimo wszystkich tych awantur i szopek w wykonaniu neymara jestem zdecydowanie na TAK co do powrotu do Barcelony.

Uwielbialem go oglądać grające u boku Messiego i Suareza.

0

@Fir http://sport365live.blogspot.com/?m przed samym meczem pojawi się link.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciężkie czasy nastały.

0

To pokazuje że valverde powinien zostać wyjebany. Zmiana vidala jedynie potwierdziła to że ten sezon przejebal. Dziekuje za uwagę i życzę miłego dnia.

3

Bez głowy to ty jesteś.

2

Ty chyba jesteś głupi albo oglądałeś nie ten mecz co my...

2

Ty tego rozumu nie masz....

0

7

Dlaczego nie może zremisowac z wiceliderem? Bo co ty tak uważasz czy nastąpiła jakaś zmiana w regulaminie.

1

Miałem taką małą nadzieję że urwie w pizdu nogę temu słabemu ramosowi.

0

Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rafinha, Busquets, Arthur; Dembélé, Messi, Suárez

8

Legia? nie znam.

1

Messi ucz się!

0

Karneee ale emocje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Peszko też był wyjątkowy za robienie atmosfery w drużynie więc idąc twoim topem myślenia można go śmiało porównać z messim.

0

Zlatko Dalić :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak śmiesz porównywać Messiego do Figo? :/

1

Cou killer

1

'Dublet nie będzie wart więcej ani mniej, jeśli Real przegra finał Ligi Mistrzów.'

Oj będzie wart więcej.

1

A gdzie powołanie dla tego pana że zdjęcia?

6

upokorzyc osmieszyc

0

0

Podrzuci ktoś jakiś link do meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?