0

livesports.pl

0

widze twoj drugi komentarz i widze ze znow chcesz bic rekord minusowania. moze tak sobie daj juz spkoj i nie dziel sie tutaj z niami swoimi przemysleniami.

0

Jest to spotkanie trwajace 45 min, Kto bedzie mial wiecej bramek ten gra w fazie grupowej.

Kurde czlowieku ile ty lat interesujesz sie pilka? musi chyba trwac to krotko jezeli ty nie wiesz ze gra sie dwumecz w ostatniej rundzie kw. lm.

0

ale jak przeczytales takze jest napisane " Chcę dać pograć każdemu zawodnikowi w moim składzie. Sezon jest bardzo długi” wiec raczej te slowa cos mowia i nie jestem w stu procentach przekonany ze neymar jutro nie zagra bo po co tyle staran o takiego pilkarza? zeby potem wysadzac go tylko z lawki?. Zdaje sobie sprawe ze neymar jest jeszcze mlody i dopiero co wkomponowuje sie w styl grania ale w moim przekonaniu jest to pilkarz tak utalentowany ze juz jutro powinien wyjsc w podstawowym i juz tam zostac. Bo co daje wpuszczanie go w ostatnich minutach kiedy barcelona wygrywa wysoko i nadzwyczajnie w swiecie reszcie sie juz 'nie chce' wykazac wowczas jest sie trudno.

0

ciekawi mnie na jaki sklad postawi martino czy bedzie to zwycieski sklad ze spotkania z levante czy widziane beda rotacje? a moze tylko zdecyduje sie wstawic neymara? im blizej meczu tym coraz wiecej zagadek.

0

cos mi sie wydaje ze ogladasz nie ten mecz.

0

czlowieku bo cie uslyszy. po co takie glupie pisanie ? chcesz dobic rekord w komentarzach?

0

to jest norma. wygrywasz sa przegrywasz nie ma.

0

a jak sadzisz? teraz to jest czas na takie spamowianie ? wlacz mecz i ogladaj.

0

sezonowcy spokojnie! to tylko mecz towarzystki.

0

zal mi takich sezonowcow jak ty :(

0

jak nie mozna wpadac? to nasz pierwszy mecz z trenerem i optymalnym skladem i od razu 4-0

0

Zrozumiec sie go da tylko trza uzyc co do tego troche wyobrazni.

0

ameryki co do sezonowcow to nie odkryles. Co do dalszej dyskusji to wydaje mi sie ze nie ma sensu jest dalej kontynuowac bo zaraz posypia sie hejty ze strony "wiernych kibicow" w moja i twoja strone.

0

"Nie weim dlaczego ale tak się wczytałem w te komentarze że aż mi się chce płakać i śmiać jednocześnie...."

Dziwi cie to? tak bylo jest i co najgorsze raczej zostanie.

0

To bylo do przewidzenia albo Neymar albo iniesta ten kto wygra final dostanie ZP.

0

I wlasnie potwierdza sie to co pislaem kilka dni wczesniej. Jezeli brazyli zagra na swoim poziomie to hiszpanie nie maja szans. Brawo kanarinios.

0

NIe chce mi sie juz z toba prowadzic dyskusji. Nie wiem ile ty masz lat ale zapewne nie duzo jezeli ty nie wiesz co pare minut temu napisales. Ochlon i wroc.

0

albo robisz ze mnie idiote albo z siebie. Przeczytaj sobie swoj poprzedni komentarz...

0

MESSIah16,

Prowokacja? kolejny ktory chce zablysnac swoim komentarzem nie wiedzac co pisze. Wiesz co to znaczy wolnosc slowa?

0

Chyba sam nie wiesz co piszesz. Jezeli Brazylia zagra po swojemu to wygra ten final i to juz nie dla tego ze jestem za Kanarinios.

0

pacan? raczej sezonowiec ktory jest Nieoficjalnie jedna noga w realu,

0

Albo nie znasz znaczenia slowa ' szantaz' albo jestes strasznie glupi.

0

Strzel sobie slownikiem ort. w glowe.

0

Mimo to ze w hiszpanii gra paru graczy barcy to jakos nigdy nie bylem wielkim fanem hiszpanii po prostu nie ciagnie mnie do tej rep. brazylia argentyna te zespoly zawsze ogladalem i ogladac bede. Po prostu meczy mnie juz te podawanie pilek miedzy soba przez godzine i stwarzanie takich sytuacji jak np wczoraj z wlochami gdy hiszpanie tak na prawde powinni ten mecz przegrac a jezeli w finale beda tak samo nastawieni to kanarinios po prostu przejada sie po tych hiszpanach jak walec po trawniku.

0

Ludzie mozecie mi napisac co dzieje sie z Cruyffem? juz od dluzszego czasu czytam jego wypowiedzi i sie zastanawiam czy on jest zdrowy? Nie wiem po co on pluje takimi bezsensownymi wypowiedziami jak np; Barca musi sprzedac Messiego bo ten ma sponsoring Adidas a Neymar Nike?

"Najpierw pomysl potem dzialaj a nie na odwort" - mozecie to jakos mu przekazac? z gory dzieki.

0

Nie wiem dlaczego ale w finale odziwo jestem za kanarinios. Juz od jakiegos czasu meczy mnie ta gra hispzanow i te ciagle wygrywanie rzutem na tasme.

0

KiKOT

ten komentarz byl tak zbedny jak twoja obecnosc tutaj.

0

Widac ze chlopak az sie pali do gry i to jedynie moze cieszyc.

0

NIe widze jakos aby barcelona sprzdawala takiego utalentowanego zawodnika jakim jest Thiago. Spekulacje spekulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?