zloty07
Dołączył/a: sierpień 2011
Lasek
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bertolucci (agent Coutinho, który miał dzisiaj odbywać spotkanie z władzami LFC) uważa, piłkarz przejdzie do Barcelony. Coutinho nie wie czy była oferta od Barçy ale czeka na pozytywną wiadomość. neurophate
0
Jeżeli transfer Cou stanie się faktem to nie widzę sensu żeby wpychać do kadry Griezmanna
2
Ławka czy nie ławka wzmocnień potrzebujemy.
4
Griezmann will be joining Barcelona this summer. [TV3-CatRadio-RAC1-TVP SPORT]
3
Dziwni są ci działacze lfc bardzo dziwni. Dali by sobie już siana i puścili tego cou do Barcelony tym bardziej że sam zawodnik jest pozytywnie nastawiony na grę dla Barcy. Tym samym zaoszczędziliby nam tej telenoweli która w zupełności będzie trwać do ostatniego dnia okna transferowego.
2
Neuer z pewnością i tak będzie pierwszym bramkarzem Niemiec na mundialu mimo tak wysokiej formy Marca.
0
Zmień pracę .
0
4:0 po dobrej grze.
4
Ty mi przypominasz Rumcajsa.
0
A ja twierdzę że Messi po prostu miał słabszy dzień.
0
Ty też chyba nie masz ich zbyt dużo patrząc się na sposób wypowiedzi wobec drugiego.
4
Bierze mnie na wymioty jak czytam te brednie.
99
https://mobile.twitter.com/MateoVeb/status/888744169732288512 ney zostaje
1
wywnioskowaleś to po tym ze miał słuchawki zalozone? Argument zerowy .
0
Dziwi cie to? Jeżeli wybrał większa pensje nic sukcesy w karierze to proszę bardzo niech odchodzi.
1
Mało prawdopodobne jest to ze dziś real da ciała
1
Jedno jest pewne nie będzie łatwo.
0
nic takiego to tylko plotki.
3
nie on pierwszy i nie ostatni .
0
co z tego jak maja juz mistrza ? graja na wyjebce wiec nie dziwia takie wyniki.
1
Licze ze trafimy na bayern pokarzemy im futbol totalny.
0
Nie ma nic pieknego jak wygrac puchar przed wlasna publicznoscia.
0
Brawoo Barca!!! Wystarczylo troche luzu w srodku pola i gra o niebo lepsza.
0
Zamiast 2-0 jest 1-1. Slabo to widze jezeli barca czegos nie zmieni.
co do neymara to nic sie nie zmienil od meczu z city.
0
messiemu wystarczy tylko pozwolenie na gre a reszta sie juz sam zajmie .
1
idac twoim topem myslenia to za pare miechow barca zlapie zadzyszke he. dzienwe jest tym bardziej to ze juz zaliczylisny dolek i to gleboki to samo sie tyczy do messiego. Teraz jest tylko lepiej a bedzie i jeszcze ,
2
wszystko to moze zdarzyc sie ale w modzie na sukces. tak grajaca barcelona powinna sobie ten puchar wygrac nie duzym nakladem sil bo nie oklamujmy sie ci ktorzy realnie nam zagrazali zostali wyelminowani.
3
Smiem twierdzic ze ta cala tragiczna atmosfera ktora panowala w druzynie przyczynila sie do mega silnego przebudzenia sie. mozna powiedziez ze ze to zadzialalo na nas jak minus razy minus.
0
to jest chyba logiczne gdy nadziewa sie na kontre.
0
Maasz racje. Barca ma duze luki w defensywie co pokazal dzis ten mecz. masche od kiedy gra na S to zawsze cos sie glosnego dzieje i to martwi bo zazwyczaj wplywa to negatywnie na sytuacje boiskowe. Na chwile obecna doskonale nadrabiamy to ofensywa