0

Bertolucci (agent Coutinho, który miał dzisiaj odbywać spotkanie z władzami LFC) uważa, piłkarz przejdzie do Barcelony. Coutinho nie wie czy była oferta od Barçy ale czeka na pozytywną wiadomość. neurophate

0

Jeżeli transfer Cou stanie się faktem to nie widzę sensu żeby wpychać do kadry Griezmanna

2

Ławka czy nie ławka wzmocnień potrzebujemy.

4

Griezmann will be joining Barcelona this summer. [TV3-CatRadio-RAC1-TVP SPORT]

3

Dziwni są ci działacze lfc bardzo dziwni. Dali by sobie już siana i puścili tego cou do Barcelony tym bardziej że sam zawodnik jest pozytywnie nastawiony na grę dla Barcy. Tym samym zaoszczędziliby nam tej telenoweli która w zupełności będzie trwać do ostatniego dnia okna transferowego.

2

Neuer z pewnością i tak będzie pierwszym bramkarzem Niemiec na mundialu mimo tak wysokiej formy Marca.

0

Zmień pracę .

0

4:0 po dobrej grze.

4

Ty mi przypominasz Rumcajsa.

0

A ja twierdzę że Messi po prostu miał słabszy dzień.

0

Ty też chyba nie masz ich zbyt dużo patrząc się na sposób wypowiedzi wobec drugiego.

4

Bierze mnie na wymioty jak czytam te brednie.

1

wywnioskowaleś to po tym ze miał słuchawki zalozone? Argument zerowy .

0

Dziwi cie to? Jeżeli wybrał większa pensje nic sukcesy w karierze to proszę bardzo niech odchodzi.

1

Mało prawdopodobne jest to ze dziś real da ciała

1

Jedno jest pewne nie będzie łatwo.

0

nic takiego to tylko plotki.

3

nie on pierwszy i nie ostatni .

0

co z tego jak maja juz mistrza ? graja na wyjebce wiec nie dziwia takie wyniki.

1

Licze ze trafimy na bayern pokarzemy im futbol totalny.

0

Nie ma nic pieknego jak wygrac puchar przed wlasna publicznoscia.

0

Brawoo Barca!!! Wystarczylo troche luzu w srodku pola i gra o niebo lepsza.

0

Zamiast 2-0 jest 1-1. Slabo to widze jezeli barca czegos nie zmieni.

co do neymara to nic sie nie zmienil od meczu z city.

0

messiemu wystarczy tylko pozwolenie na gre a reszta sie juz sam zajmie .

1

idac twoim topem myslenia to za pare miechow barca zlapie zadzyszke he. dzienwe jest tym bardziej to ze juz zaliczylisny dolek i to gleboki to samo sie tyczy do messiego. Teraz jest tylko lepiej a bedzie i jeszcze ,

2

wszystko to moze zdarzyc sie ale w modzie na sukces. tak grajaca barcelona powinna sobie ten puchar wygrac nie duzym nakladem sil bo nie oklamujmy sie ci ktorzy realnie nam zagrazali zostali wyelminowani.

3

Smiem twierdzic ze ta cala tragiczna atmosfera ktora panowala w druzynie przyczynila sie do mega silnego przebudzenia sie. mozna powiedziez ze ze to zadzialalo na nas jak minus razy minus.

0

to jest chyba logiczne gdy nadziewa sie na kontre.

0

Maasz racje. Barca ma duze luki w defensywie co pokazal dzis ten mecz. masche od kiedy gra na S to zawsze cos sie glosnego dzieje i to martwi bo zazwyczaj wplywa to negatywnie na sytuacje boiskowe. Na chwile obecna doskonale nadrabiamy to ofensywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?