zurek1207
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek szkoda, mega kibicuje młodej :) Ale jak tak będzie grać i się poprawiać to może być najlepsza kiedyś, potencjał ma ogromny
1
@mekston kapitalny meczyk będzie, oprócz Sinnera dwóch najlepszych tenisistów aktualnie :) jako kibic Brytola liczę że ukąsi, ale na tej nawierzchni więcej szans według mnie ma Alcaraz
0
Przewidywania na Hurkacza z Mensikiem dzisiaj? Dla mnie szybkie 2-0 Młodego ale obym się mylił
0
@FcPortoFan1999 nie przekreślam go, ale patrząc na formę obu graczy myślę, że Draper dzisiaj szybkie 2-0
0
@mekston dzisiaj wygrywa Draper i w Rzymie powtarza sukces :D obecnie jest potworem.
0
No i Draper awansuje po kreczu Włocha. Mocny kandydat do zwycięstwa w Madrycie, jak dla mnie jeśli chodzi o umiejętności to ścisła topka zaraz za Alcarazem i Sinnerem i może namieszać w tym roku :D
1
@4drian0 jak jeszcze nikt ci nie wysłał to mogę podesłać na priv :)
0
@LukaszFan jeśli takie jest twoje nastawienie do kibicowania to powodzenia na tym drugim meczu xd
1
@dzefrej234 kapitalna myszka. Nie gram już od 2 lat ale kiedyś nałogowo valorant i mogę polecić sprzęt :)
0
@MysticCat Pierścień na łapie więc ciężko będzie xd wybuliłem 45 zł, raz się żyje, ale dzięki panowie za mobilizację :D
0
@MysticCat też tego nie oglądam, ale narzeczona siedzi z koleżankami i pytają czy jestem w stanie jakoś to ogarnąć :p mógłbym poszerzyć canal+ o pakiet fame za 39 zł miesięcznie ale tak jak sam mówisz, szkoda na to coś pieniędzy
0
@FcPortoFan1999 absolutnie nie tutaj w dyskusji :p ale jakby ktoś miał to..
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@MesQueUnClub_87 ja właśnie parę minut temu skończyłem go oglądać chyba już 5 raz :) w mojej opinii najlepszy serial w historii.
0
@Rafalloxfcb tylko i wyłącznie rodzina soprano. Zresztą pingwin jest trochę zrobiony na Tony’ego Soprano :D ale oglądam już 5 raz i zawsze bawi tak samo, genialny serial :)
1
@Kapitan hawk zamówiony wczoraj do kolekcji innych funko pop, jak go zobaczyłem to musiałem go mieć :D
https://www.empik.com/figurka-lionel-leo-messi-10-argentyna-world-cup-prezent-inny-producent,p1524175368,zabawki-p?utm_source=app&utm_medium=share&utm_content=produkt
0
Dobry, ponawiam pytanko. Ktoś się orientuje czy będzie gdzieś retransmisja meczu Barcelony o 23? :)
0
Witam, orientuje się czy na jakimś kanale leci retransmisja dzisiejszego meczu o godzinie 23? Jestem dzisiaj w trasie i będę w domu dopiero właśnie przed 23.
1
ja właśnie mam wrażenie że im starszy jestem tym bardziej się jaram jak dziecko przed kolejnymi sezonami i teraz meczami :D
0
@GeneralXavi dla mnie zdecydowanie tak. Też używam iOSa i nawet sama kompatybilność daje mega dużo. Miałem pro, teraz przerzuciłem się na maxy i jestem mega zadowolony :) cena odstrasza ale w przypadku Apple to nic nowego niestety.
0
@vangoor yamal dyszka? Totalnie mi się to marzy i właśnie w tym celu pytałem, ale nie widziałem oficjalnego info, chociaż 27 też bym wziął jakby jednak z tym został
0
@AlwaysBlaugrana dzięki! Czyli trzeba będzie wybrać pewniaka do numeru na ten sezon bo planuję zamówić na premierę
0
Witam serdecznie, jest jakieś info odnośnie daty kiedy ogłoszą numery na koszulkach? Wiem, że same koszulki wychodzą 18 lipca, ale zastanawiam się czy była jakaś informacja o numerach.
0
@FcPortoFan1999 też prawda :)
0
@FcPortoFan1999 patrząc na terminarz to jeszcze tych Katowic nie byłbym taki pewny :p najlepszy terminarz ma chyba Wisła Płock, nie grają z nikim walczącym o baraże
0
Witam serdecznie. Jeśli widziałeś już tą ankietę scrolluj dalej, jeśli nie, zapraszam do wypełnienia, zajmie ona maksymalnie 2 minuty. Wielkie dzięki z góry!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebq7WNQSCTciUsQSzhmFRwPhlhjsVPNE_VfWvMYtOuowgecg/viewform?usp=sf_link
0
Witam serdecznie. Prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie maksymalnie 2/3 minuty. Z góry dzięki!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebq7WNQSCTciUsQSzhmFRwPhlhjsVPNE_VfWvMYtOuowgecg/viewform?usp=sf_link
1
@Commando tylko ze jak wykupisz Apple TV to dodatkowo trzeba wykupić jeszcze mls season pass za 60 zł na miesiąc :D
0
@escarabajo Apple TV mam bo mają kilka fajnych produkcji, ciekawe ile ten mls pass kosztuje. Może akurat na strumyku dzisiaj będzie meczyk :D
0
@escarabajo dzięki :) trzeba obejrzeć w takim razie