zurek1207
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Busquets dzisiaj może już wystąpić w tym meczu z cruz azul? O Jordiego nie pytam bo on to na pewno jeszcze nie
0
Away from 2, 3, 4, wonderful wonderful wonderful, how good is he?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz jest to prawda, aczkolwiek dla mnie zdecydowanie valorant>cs :D samo strzelanie dla mnie łatwiejsze, ładniejsze skiny i skille dodają dużo funu, chociaż jak patrzy się na pro scenę to jest to mega wymagająca gra
1
@adi7adi8 też prawda, teraz się zajęli streamowaniem
0
@Image nie zanosi się narazie na żadną polską drużynę na pro scenie w valorancie, chyba, że jeszcze trochę potrenuję :D
1
Czy są tu jacyś gracze valoranta? Mam wrażenie że w Polsce ta gra jest mało popularna porównując do innych krajów
1
@MesQueUnClub_87 12 odcinek to jakiś kosmos, mega czekam na ostatni
1
@MesQueUnClub_87 Też nie rozumiem komentarza odnośnie rankingów i opinii bo wszędzie ma genialne :D ale wiadomo jeden powie tak, drugi powie nie
6
@mientusek1407 Better call saul lepsze od BB imo
0
@Encore jaka ranga tak z ciekawości? :)
1
@kryhaa Podrzucę i dzięki za odpowiedź :D
8
Cześć, piszę pracę licencjacką na temat zarządu Barcelony od 2015 do 2020 roku. Byłbym bardzo wdzięczny jakbyście poświęcili 5 minut na wypełnienie ankiety, która bardzo mi pomoże w napisaniu mojej pracy :) Dzięki z góry i miłego dnia!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZ3xLPSgtMDcH35-l4Zm4597wo-a_dqQXCwTizqxp9-AZ1g/viewform?usp=sf_link
0
Cześć znowu. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat Kadencji zarządu na czele z Bartomeu w latach 2015-2020. Bardzo pomoże mi to w mojej pracy licencjackiej a wam zajmie tylko 5 minut :) Dzięki z góry oraz miłego dnia Cules :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZ3xLPSgtMDcH35-l4Zm4597wo-a_dqQXCwTizqxp9-AZ1g/viewform?usp=sf_link
1
@mr_robot Zmienione, dzięki za wyłapanie tego :D
6
Cześć, jestem studentem 3 roku zarządzania po angielsku. Piszę licencjat na temat naszego zarządu, na czele z Bartomeu więc temat dosyć aktualny i ciekawy :D Ankieta zawiera same pytania zamknięte więc nie powinna wam zająć więcej niż 5 minut. Byłbym bardzo wdzięczny jakbyście ją wypełnili :) Miłego dnia!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZ3xLPSgtMDcH35-l4Zm4597wo-a_dqQXCwTizqxp9-AZ1g/viewform?usp=sf_link
0
Komentarz usunięty przez użytkownika