zurek1207
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Totalnie się nie spodziewałem że Carlitos straci seta dzisiaj a tu proszę bardzo. Musetti narazie serwis kapitalny.
2
@CLS63AMG jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.
0
@mekston jest do ukąszenia Sabalenka tylko tak jak mówisz lepsze własne podanie.
0
@Encore różnica klas dzisiaj.
1
Djoko ty kocurze graj ile ci zdrowie pozwoli :D oby wygrał ten turniej chociaż z Sinnerem a później Alcarazem będzie cholernie ciężko
0
@Frimpong według mnie zdecydowanie nie :D
2
Brawo Bublik, byłem za Anglikiem ale to co zagrał dzisiaj Bublik to jest niesamowite :D
1
Mam nadzieję że jak nie Iga to Mirra zwycięży tego Garrosa. Jak na swój wiek to naprawdę fantastyczna tenisistka :)
2
@AlexDark00 każdemu się zdarza :D
1
@AlexDark00 zdążył* :)
0
@mordini123 a no to widzicie Panowie to tego nie wiedziałem. Całe szczęście nie oglądam zwykłej telewizji więc mam wyłącznie serwisy streamingowe :)
0
@partymaker za 20 zł na maxie można wykupić na miesiąc pakiet sport i masz wszystkie dostępne mecze do wyboru :)
0
@mekston no narazie nie istnieje z Draperem. Świetnie go rozgrywa Brytol
0
@FcPortoFan1999 żeby za nudno nie było :)
0
@FcPortoFan1999 otóż to. Poziom niżej od Panów których wymieniłeś.
0
@FcPortoFan1999 albo mógłby zrobić siarę i nie awansować bez żadnego wygranego seta :) lubię Włocha więc za to trzymam kciuki.
0
Za 12 minut rozgrzewka przed hitem dnia Fonseca - Draper, mianowicie zmierzy się Zverev z Cobollim. Liczę na niespodziankę ze strony Włocha i wcale nie wykluczam że urwie jakiegoś seta Niemcowi.
0
@FcPortoFan1999 dajesz go Mariano!
1
@FcPortoFan1999 Dokladnie :)
0
@FcPortoFan1999 oby oby, nawet jeśli ma kolidować z finałem LM to wolę obejrzeć tenisa.
0
@FcPortoFan1999 kursy 1.46 na Drapera i 2.68 na Fonsece. Szkoda że któryś odpadnie bo uwielbiam obu. No i mam nadzieję, że dadzą starcie na późniejszą godzinę niż 11 bo sam idę na tenisa na tą godzinę :D
0
@Encore Wimbledon jest jego w tym roku
0
@FcPortoFan1999 zdecydowanie tak.
0
@FcPortoFan1999 nie da się nie lubić tego zawodnika, ale widać że fizycznie już po prostu nie mógł przebić Drapera. Gratulacje dla obu bo meczyk był kapitalny :)
0
@mekston az szkoda będzie żegnać jednego z nich na tak wczesnym etapie
1
@Szlag szkoda, lubię tego młodego Czecha, ale lubię też niespodzianki więc niech ich będzie jak najwięcej :)
0
@Encore też tak uważam, mimo, że nie byłem nigdy fanem tej nawierzchni przez Nadala, którego nie darzyłem nigdy sympatią :D dla mnie najciekawszy Wimbledon bo mega rzadko się w ogóle na trawie gra
1
Niesamowity jest to Roland Garros narazie, Bublik wygrywa z Minotaurem, zaraz Mensik opadnie z jakimś randomem z Portugalii, Ruud odpadł, Tsitsipas odpadł, brakuje jeszcze żeby zaraz Alcaraz, Sinner, Djoko i Draper odpadli i mamy komplet.
1
@Luciano99 Zheng wygrywa z Coco i Hurkacz wygrywa z Paulem.
1
@Eklerek ja również!!