0

Totalnie się nie spodziewałem że Carlitos straci seta dzisiaj a tu proszę bardzo. Musetti narazie serwis kapitalny.

2

@CLS63AMG jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.

0

@mekston jest do ukąszenia Sabalenka tylko tak jak mówisz lepsze własne podanie.

0

@Encore różnica klas dzisiaj.

1

Djoko ty kocurze graj ile ci zdrowie pozwoli :D oby wygrał ten turniej chociaż z Sinnerem a później Alcarazem będzie cholernie ciężko

0

@Frimpong według mnie zdecydowanie nie :D

2

Brawo Bublik, byłem za Anglikiem ale to co zagrał dzisiaj Bublik to jest niesamowite :D

1

Mam nadzieję że jak nie Iga to Mirra zwycięży tego Garrosa. Jak na swój wiek to naprawdę fantastyczna tenisistka :)

2

@AlexDark00 każdemu się zdarza :D

1

@AlexDark00 zdążył* :)

0

@mordini123 a no to widzicie Panowie to tego nie wiedziałem. Całe szczęście nie oglądam zwykłej telewizji więc mam wyłącznie serwisy streamingowe :)

0

@partymaker za 20 zł na maxie można wykupić na miesiąc pakiet sport i masz wszystkie dostępne mecze do wyboru :)

0

@mekston no narazie nie istnieje z Draperem. Świetnie go rozgrywa Brytol

0

@FcPortoFan1999 żeby za nudno nie było :)

0

@FcPortoFan1999 otóż to. Poziom niżej od Panów których wymieniłeś.

0

@FcPortoFan1999 albo mógłby zrobić siarę i nie awansować bez żadnego wygranego seta :) lubię Włocha więc za to trzymam kciuki.

0

Za 12 minut rozgrzewka przed hitem dnia Fonseca - Draper, mianowicie zmierzy się Zverev z Cobollim. Liczę na niespodziankę ze strony Włocha i wcale nie wykluczam że urwie jakiegoś seta Niemcowi.

0

@FcPortoFan1999 dajesz go Mariano!

1

@FcPortoFan1999 Dokladnie :)

0

@FcPortoFan1999 oby oby, nawet jeśli ma kolidować z finałem LM to wolę obejrzeć tenisa.

0

@FcPortoFan1999 kursy 1.46 na Drapera i 2.68 na Fonsece. Szkoda że któryś odpadnie bo uwielbiam obu. No i mam nadzieję, że dadzą starcie na późniejszą godzinę niż 11 bo sam idę na tenisa na tą godzinę :D

0

@Encore Wimbledon jest jego w tym roku

0

@FcPortoFan1999 zdecydowanie tak.

0

@FcPortoFan1999 nie da się nie lubić tego zawodnika, ale widać że fizycznie już po prostu nie mógł przebić Drapera. Gratulacje dla obu bo meczyk był kapitalny :)

0

@mekston az szkoda będzie żegnać jednego z nich na tak wczesnym etapie

1

@Szlag szkoda, lubię tego młodego Czecha, ale lubię też niespodzianki więc niech ich będzie jak najwięcej :)

0

@Encore też tak uważam, mimo, że nie byłem nigdy fanem tej nawierzchni przez Nadala, którego nie darzyłem nigdy sympatią :D dla mnie najciekawszy Wimbledon bo mega rzadko się w ogóle na trawie gra

1

Niesamowity jest to Roland Garros narazie, Bublik wygrywa z Minotaurem, zaraz Mensik opadnie z jakimś randomem z Portugalii, Ruud odpadł, Tsitsipas odpadł, brakuje jeszcze żeby zaraz Alcaraz, Sinner, Djoko i Draper odpadli i mamy komplet.

1

@Luciano99 Zheng wygrywa z Coco i Hurkacz wygrywa z Paulem.

1

@Eklerek ja również!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?