zuziazla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Polecam iść na psychoterapię. To naprawdę pomaga, w moim przypadku naprawdę się sprawdza. Chcesz pogadać to pisz do mnie śmiało :)
0
@mikokarla to Barcelona jest za słaba :P
0
@maik Dokładnie. Potem przyszedł Guardiola i wszystko się zmieniło. Pamiętam, że nawet zmienili mu dietę na taką bogatą w czerwone mięso, co pozwoliło zmniejszyć lub prawie wyeliminować kontuzje mięśniowe :D
30
Pokora, pokora i jeszcze raz pokora. To się ceni! Wszystko co mówi jego ojciec brzmi obiecująco. Twardo stąpają po ziemi, oby coś z tego było.
3
Pozwolę sobie zapisać gdzieś ten komentarz i skonfrontować go z rzeczywistością po 1/8 :D
0
LM w weekend? Serio? A pomyślałeś, co wtedy z meczami ligowymi?
0
A w 2020 roku jest Euro. więc to nie będzie najważniejsze wydarzenie futbolowe roku.
16
chciał być miły :D
0
No i fajnie ;) przyda się
3
Dokładnie o tym samym pomyślałam.
4
Po tym sezonie powinien odejść. Z tymi rezerwowymi bramkarzami zawsze jest problem... Słaby być nie może, bo będzie źle w razie gry zajdzie konieczność jego gry. A z kolei jak jest dobry (tak jak np. Cillessen) to ciągnie go do gry w pierwszym składzie, co jest całkowicie zrozumiałe - po co ma się talent marnować na ławie. Dla mnie idealnym drugim bramkarzem był Pinto. był dobry i solidny, ale też miał swoje lata przez co nie ciągnęło go do innych klubów by grać w pierwszym składzie :P
2
bez przesady, myślę że byłby to zły pomysł :)
0
Nie wiem jak to jest u Was, ale mnie ta porażka Barcelony boli tym bardziej, że Real awansował i to w ostatnich sekundach, przez karnego... Wiadomo, że żyje się dalej, mieli kupę szczęścia i tyle. Ale to były chyba najgorsze dwa dni pod względem kibicowskim w moim życiu...
0
Jeśli wczoraj przez Barcelonę dostałam zawału, to dziś przez Real chyba umarłam... ;)
2
Niech się na gadaniu nie skończy a będzie super :)
14
Ciekawe kiedy za Bartomeu się wezmą :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie głupie jest takie przewidywanie wyników, ile bramek strzelimy a ile stracimy na podstawie statystyk z przeszłości... Wiadomo, wiara w wygraną jest, ale takie przedwczesne dzielenie skóry na niedźwiedziu bywa groźne, czego przykładem jest obecna sytuacja w lidze. Ile to już osób twierdziło, że liga na 100% jest nasza? Taka wielka strata Realu i Atletico do nas była, a teraz? To jest lekcja pokory dla kibiców i piłkarzy. Obyśmy się podnieśli i teraz już tylko wygrywali!
55
Nie ma w tym nic dziwnego :) mogę się założyć, że każdy zawodnik ma podobne zapisy w kontrakcie
7
Teraz się zastanawiam, czemu ja się na takie coś nie pokusiłam mając 12 lat... :P
1
Jeszcze trochę i wskoczy na swoje tory, spokojnie. Podobnie przecież było z Rakiticiem :)
0
Pytanie nr 4... Akurat byłam na tym meczu :)
23
No nareszcie :) To jest na pewno dobra decyzja.
8
NORZNEJ xD serio?
0
a gdzie mogę znaleźć taką oficjalną stronę ze snapami gwiazd? :)
5
akurat ten snap jest oficjalny bo Neymar sam się tym chwalił w mediach społecznościowych :)
Nie chodzi tutaj o nowych ziomeczków raczej, tylko po prostu jak ktoś jest jego fanem wielkim to czemu ma nie śledzić jego snapa? Nie rozumiem skąd ten hejt...
1
Jak wygląda mecz? Jestem w pracy i nie mogę oglądać bo mam połowę stron poblokowanych :/
3
ewidentnie chciał się przypucować kolegom z drużyny :)
1
na psy to ona już dawno zeszła :D
1
Ale on ostatnio już nie jest taki dobry jak go opisujesz :) więc chyba dobrze robi