1

@Lola120 Polecam iść na psychoterapię. To naprawdę pomaga, w moim przypadku naprawdę się sprawdza. Chcesz pogadać to pisz do mnie śmiało :)

0

@mikokarla to Barcelona jest za słaba :P

0

@maik Dokładnie. Potem przyszedł Guardiola i wszystko się zmieniło. Pamiętam, że nawet zmienili mu dietę na taką bogatą w czerwone mięso, co pozwoliło zmniejszyć lub prawie wyeliminować kontuzje mięśniowe :D

30

Pokora, pokora i jeszcze raz pokora. To się ceni! Wszystko co mówi jego ojciec brzmi obiecująco. Twardo stąpają po ziemi, oby coś z tego było.

3

Pozwolę sobie zapisać gdzieś ten komentarz i skonfrontować go z rzeczywistością po 1/8 :D

0

LM w weekend? Serio? A pomyślałeś, co wtedy z meczami ligowymi?

0

A w 2020 roku jest Euro. więc to nie będzie najważniejsze wydarzenie futbolowe roku.

16

chciał być miły :D

0

No i fajnie ;) przyda się

3

Dokładnie o tym samym pomyślałam.

4

Po tym sezonie powinien odejść. Z tymi rezerwowymi bramkarzami zawsze jest problem... Słaby być nie może, bo będzie źle w razie gry zajdzie konieczność jego gry. A z kolei jak jest dobry (tak jak np. Cillessen) to ciągnie go do gry w pierwszym składzie, co jest całkowicie zrozumiałe - po co ma się talent marnować na ławie. Dla mnie idealnym drugim bramkarzem był Pinto. był dobry i solidny, ale też miał swoje lata przez co nie ciągnęło go do innych klubów by grać w pierwszym składzie :P

2

bez przesady, myślę że byłby to zły pomysł :)

0

Nie wiem jak to jest u Was, ale mnie ta porażka Barcelony boli tym bardziej, że Real awansował i to w ostatnich sekundach, przez karnego... Wiadomo, że żyje się dalej, mieli kupę szczęścia i tyle. Ale to były chyba najgorsze dwa dni pod względem kibicowskim w moim życiu...

0

Jeśli wczoraj przez Barcelonę dostałam zawału, to dziś przez Real chyba umarłam... ;)

2

Niech się na gadaniu nie skończy a będzie super :)

14

Ciekawe kiedy za Bartomeu się wezmą :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla mnie głupie jest takie przewidywanie wyników, ile bramek strzelimy a ile stracimy na podstawie statystyk z przeszłości... Wiadomo, wiara w wygraną jest, ale takie przedwczesne dzielenie skóry na niedźwiedziu bywa groźne, czego przykładem jest obecna sytuacja w lidze. Ile to już osób twierdziło, że liga na 100% jest nasza? Taka wielka strata Realu i Atletico do nas była, a teraz? To jest lekcja pokory dla kibiców i piłkarzy. Obyśmy się podnieśli i teraz już tylko wygrywali!

55

Nie ma w tym nic dziwnego :) mogę się założyć, że każdy zawodnik ma podobne zapisy w kontrakcie

7

Teraz się zastanawiam, czemu ja się na takie coś nie pokusiłam mając 12 lat... :P

1

Jeszcze trochę i wskoczy na swoje tory, spokojnie. Podobnie przecież było z Rakiticiem :)

0

Pytanie nr 4... Akurat byłam na tym meczu :)

23

No nareszcie :) To jest na pewno dobra decyzja.

8

NORZNEJ xD serio?

0

a gdzie mogę znaleźć taką oficjalną stronę ze snapami gwiazd? :)

5

akurat ten snap jest oficjalny bo Neymar sam się tym chwalił w mediach społecznościowych :)
Nie chodzi tutaj o nowych ziomeczków raczej, tylko po prostu jak ktoś jest jego fanem wielkim to czemu ma nie śledzić jego snapa? Nie rozumiem skąd ten hejt...

1

Jak wygląda mecz? Jestem w pracy i nie mogę oglądać bo mam połowę stron poblokowanych :/

3

ewidentnie chciał się przypucować kolegom z drużyny :)

1

na psy to ona już dawno zeszła :D

1

Ale on ostatnio już nie jest taki dobry jak go opisujesz :) więc chyba dobrze robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?