47

Pogrzało ich ?!

0

chyba tylko w tym, że jest bardziej medialny ;)

1

Obiektywnie patrząc to Ronaldo nie zasłużył na to by być w trójce, a już na pewno nie zasłużył na to bardziej niż Luis czy Neymar :)

5

W poniedziałek zostanie ogłoszona trójka najlepszych, na którą głosowanie zakończyło się 20 listopada :) dopiero w styczniu poznamy tego najlepszego, którym będzie oczywiście Leo :)

1

Czyli Messi, Suarez i Neymar. Zobaczymy czy w poniedziałek się to potwierdzi. Moim skromnym zdaniem powinno, bo właśnie MSN byli najlepszymi piłkarzami w zeszłym sezonie... na pewno nie powinien być tam Ronaldo i Lewy, ale znając życie może być różnie :)

0

Bardzo dobry artykuł i trudno się nie zgodzić ze zdaniem autora :)

0

Znacie może jakąś stronę ze statystykami futbolowymi? Chodzi mi np. o statystyki typu ile dany piłkarz strzelił goli w karierze, ile w jakimś klubie, itp. ?

0

Na facebooku: Dariusz Żmudzki: Barca po polsku

na YT nie ma skrótu meczu z Romą, bo UEFA sobie nie życzy :/
ale na stronie na fb jest ;)

0

Ach, to kolesiostwo ;)

1

Ja tam się cieszę :D do twarzy mi będzie w tym fiolecie :D

0

Prawo głosu powinno należeć do kibiców :P

1

1

Dokładnie, chociaż ja i tak uważam że podium powinno należeć właśnie do MSN, ale znając życie znajdzie się tam Ronaldo ;)

0

Masakra, ale zmiana w porównaniu z tym jak dzisiaj strona wygląda... :)
a przecież po drodze było kilka innych designów ;)

4

czego się nażarłeś ? :D że takie rzeczy pieprzysz

0

Wolę żeby nie zagrał a wyzdrowiał do końca, niż żeby miał zagrać z ryzykiem odnowienia się kontuzji. Damy radę bez Leo :)

25

Proszę, niech to będzie tylko wypożyczenie

2

Mega, pojechałabym też tak gdybym tylko miała z kim :P

1

Ale Wiedźmin ma o wiele większe wymagania niż FIFA :P
Nie opłacało się Wiedźmina optymalizować dodatkowo na starsze wersje konsol, ale w przypadku FIFY to w ogóle inna bajka :P

1

Uważasz, że grając dla Atletico powinien mówić, że marzy o grze dla Barcy? :D

0

osobiście to może i łatwo, ale listownie dużo trudniej i nie znam innej osoby której się udało :)
ale ma się swoje sposoby :D

6

Tak, ale dużo cenniejszy dla mnie jest właśnie autograf Bartry, który wisi nad łóżkiem :D

26

A Panie to nie?

11

Malowane, mam bardzo zdolną koleżankę ;)

10

Zapomniałam dodać, że cisza trwała chwilę :) potem znów był głośny doping

0

Ronaldo? No w życiu :/

4

NIeeeeeeee Marc nie odchodź!

0

pożyjemy, zobaczymy

0

Po takim sezonie, szczególnie po takiej końcówce powinien być od razu powołany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?