zuziazla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Pogrzało ich ?!
0
chyba tylko w tym, że jest bardziej medialny ;)
1
Obiektywnie patrząc to Ronaldo nie zasłużył na to by być w trójce, a już na pewno nie zasłużył na to bardziej niż Luis czy Neymar :)
5
W poniedziałek zostanie ogłoszona trójka najlepszych, na którą głosowanie zakończyło się 20 listopada :) dopiero w styczniu poznamy tego najlepszego, którym będzie oczywiście Leo :)
1
Czyli Messi, Suarez i Neymar. Zobaczymy czy w poniedziałek się to potwierdzi. Moim skromnym zdaniem powinno, bo właśnie MSN byli najlepszymi piłkarzami w zeszłym sezonie... na pewno nie powinien być tam Ronaldo i Lewy, ale znając życie może być różnie :)
0
Bardzo dobry artykuł i trudno się nie zgodzić ze zdaniem autora :)
0
Znacie może jakąś stronę ze statystykami futbolowymi? Chodzi mi np. o statystyki typu ile dany piłkarz strzelił goli w karierze, ile w jakimś klubie, itp. ?
0
Na facebooku: Dariusz Żmudzki: Barca po polsku
na YT nie ma skrótu meczu z Romą, bo UEFA sobie nie życzy :/
ale na stronie na fb jest ;)
0
Ach, to kolesiostwo ;)
1
Ja tam się cieszę :D do twarzy mi będzie w tym fiolecie :D
0
Prawo głosu powinno należeć do kibiców :P
1
http://en.toty.uefa.com/
1
Dokładnie, chociaż ja i tak uważam że podium powinno należeć właśnie do MSN, ale znając życie znajdzie się tam Ronaldo ;)
0
Masakra, ale zmiana w porównaniu z tym jak dzisiaj strona wygląda... :)
a przecież po drodze było kilka innych designów ;)
3
Już znalazłam! :)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/06/24/12/29ECAEAF00000578-0-image-a-40_1435145573411.jpg
4
czego się nażarłeś ? :D że takie rzeczy pieprzysz
0
Wolę żeby nie zagrał a wyzdrowiał do końca, niż żeby miał zagrać z ryzykiem odnowienia się kontuzji. Damy radę bez Leo :)
25
Proszę, niech to będzie tylko wypożyczenie
2
Mega, pojechałabym też tak gdybym tylko miała z kim :P
1
Ale Wiedźmin ma o wiele większe wymagania niż FIFA :P
Nie opłacało się Wiedźmina optymalizować dodatkowo na starsze wersje konsol, ale w przypadku FIFY to w ogóle inna bajka :P
1
Uważasz, że grając dla Atletico powinien mówić, że marzy o grze dla Barcy? :D
0
osobiście to może i łatwo, ale listownie dużo trudniej i nie znam innej osoby której się udało :)
ale ma się swoje sposoby :D
6
Tak, ale dużo cenniejszy dla mnie jest właśnie autograf Bartry, który wisi nad łóżkiem :D
26
A Panie to nie?
11
Malowane, mam bardzo zdolną koleżankę ;)
10
Zapomniałam dodać, że cisza trwała chwilę :) potem znów był głośny doping
0
Ronaldo? No w życiu :/
4
NIeeeeeeee Marc nie odchodź!
0
pożyjemy, zobaczymy
0
Po takim sezonie, szczególnie po takiej końcówce powinien być od razu powołany!