Adnan Januzaj
-
- mateusz114 8 października 2013, 14:56 · Dyskusja
0
brać zioma
-
- Miki_Messi2001 8 października 2013, 14:55 · Dyskusja
0
Dajcie spokók. 1 mecz mu wyszedł i zaraz pół Europy go chce. Śmieszy mnie takie coś.
-
- AlexisSanchez9 8 października 2013, 14:50 · Dyskusja
0
ma podobnych piłkarzy w drużynach młodzieżowych robią z niego gwiazdę po jednym meczu
-
-
Konto usunięte18 lat ma ale Barca go nie potrzebuje bo ma swoich dobrych wychowanków.
-
- Pyrzo_Barca 8 października 2013, 14:45 · Dyskusja
0
Mimo, ze nie ogladalem nigdy meczu z jego udzialem to ten filmik mowi wystarczjaco duzo. Ogromny talent, pewny, w jego grze nie ma przypadku, swietny przeglad pola, dobre prostopadle podanie, niezla kontrola pilki no i dopiero 18 lat. Wielka kariera przed nim, to pewne. Czy w MU? Tego juz nie jestem taki pewnien :)
-
-
Konto usunięteHmm... Od razu widac ze chlopak bedzie gwiazda. Szukal miejsca, gral na tempo i te dwie bramy. Szczegolnie druga. Szczerze to prawie zero szans na jego zgarniecie


Sortowanie