Adnan Januzaj
-
-
Konto usuniętePanie Netu jak masz jakieś kompleksy to je lecz ale nie tutaj.
-
- Batys 8 października 2013, 16:13 · Dyskusja
0
ale trzeba tez przyznac ze chłopak jest dobry jak na lige angielska mimo tego ze nie jest jakimś silnie zbudowanym zawodnikiem i radzi sobie w niej.Ale z drugiej strony mamy też swoich wychowanków ktorzy nie dostaja szansy więc wątpie aby ten transfer doszedł do skutku...
-
- messi 10 neymar 11 8 października 2013, 16:10 · Dyskusja
0
o ile pamiętam to przegraliśmy walkę o niego w 2011 z Manchesterem dali za niego troszkę ponad pół miliona euro
-
- Kapitan hawk 8 października 2013, 16:06 · Dyskusja
0
Po pierwsze: "angielska prasa pisze..." :)
Po drugie: Nie ukrywam, że pierwszy raz słyszę o tym zawodniku. Zrobiło się o Nim głośno, bo strzelił dwie bramki, a Manchester United jest w małym kryzysie więc taka sytuacja jest "wyolbrzymiana"...
Ale warto się przyglądać Jego dalszej karierze, bo kto wie...:)
-
- Netu 8 października 2013, 15:49
0
-
- victor_valdes 8 października 2013, 15:49 · Dyskusja
0
Wcale sie nie dziwie ze sie nim interesuja wlodarze. Jest naprawde dobry jak na swoj wiek. Bardzo dobry technicznie, dobrze drybluje, zarowno do gry atakiem pozycyjnym jak i z kontry.
-
- viscaelbarca89 8 października 2013, 15:42 · Dyskusja
0
Co m się w chłopaku podoba to duży przegląd pola, inteligentne podania, dobra technika, spokój mimo młodego wieku oraz zastawianie się i ogólnie gra ciałem mimo, że pakerem nie jest
-
-
Konto usunięteWolę wychowanków, inwestowanie w nich bardziej utożsamia się z Barcą.


Sortowanie