Argentyna - Boliwia 7:0 (05.09.2015)
-
- ViscaBarca123 5 września 2015, 19:51 · DyskusjaPolecają
3
Tylko główny artykuł:
-65 usuniętych komentarzy
-11 banów
:)
-
-
Konto usunięte
-
- ViscaBarca123 5 września 2015, 19:19 · DyskusjaPolecają
13
Barcelona B remisuje z Espanyolem B 2:2.Obecnie jest 65 minuta.
Dla Barcy B strzelali:
-Gumbau
-Aitor
Dla Espanyolu:
Dalmau-x2
-
- ViscaBarca123 5 września 2015, 19:17 · DyskusjaPolecają
5
Jeden z redaktorów pisał ostatnio,że niedługo będzie " czarno na białym" napisane za co będą dawane bany i od czego będzie się odwoływać.A więc kiedy to będzie? Bo sam już nie wiem co można a co nie.Wiem,że nie wolno pisać o imigrantach,polityce i sprawach odbiegających od sportu.Ale niektóre bany są kompletnie nie uzasadnione.
-
- 5 września 2015, 19:11Polecają
2
-
- 20matirix10 5 września 2015, 18:55 · DyskusjaPolecają
4
-
- msmsms 5 września 2015, 18:52 · DyskusjaPolecają
6
Według mnie nasz zarząd powinien się nim poważnie zainteresować w przyszłym roku. Młody, za rok kończy 24 lata, może grać również w ataku, świetny drybling, strzały z dystansu, podania. Idealnie pasuje do Barcy. Jeszcze będzie miał zgranie z Neymarem. Pewnie za rok będzie kosztował 50 mln, ale to i tak nic jak na tak dobrze zapowiadającego się pomocnika. :)
VeB!
-
- ranger3120 5 września 2015, 18:50 · Dyskusja
0
Wiecie gdzie w telewizji będzie mecz Hiszpania-Słowacja?
-
- Piotr,1985 5 września 2015, 18:49 · DyskusjaPolecają
3
Od 3 godzin nikt nie pisze o emigrantach i polityce, ale co tam nadal jest o tym płacz w komentarzach. To może dla zasady redakcja rozdaje bany tym którzy wiecznie płaczą o tym od trzech godzin.
-
- lukpakq15 5 września 2015, 18:47 · DyskusjaPolecają
7
Jarają sie tym podaniem Ronaldo:http://fangol.pl/view/117032/genialne-podanie-cr7
Messi wykonuje takich 5 na mecz.:D
-
-
Konto usunięteWięcej komentarzy znika, niż się pojawia, taka rola redaktora magika :d
-
- Croocers
0
Gdzie można znaleźć zasady/regulamin komentowania artykułów?
-
- dasouzar11 5 września 2015, 18:45 · DyskusjaPolecają
1
Może naprawdę El Jarek przyszedł do redakcji nocny przegląd :) i te bany
-
- Criss18Barca 5 września 2015, 18:43 · DyskusjaPolecają
1
Pytanie do redakcji.
Pisaliście, że od września będzie typer, bo koniec wakacji. Za 6 dni już pierwsza kolejka od kiedy będzie można typować?
-
- Jl_Earek 5 września 2015, 18:43 · Dyskusja
0
Widzę, ze każdy tutaj podjarany Ukrainą, która wygrywa 2:0 z europejską "potęgą" Białorusią. Rzeczywiście cała europa drży przed mocarną Ukrainą, która jak na razie zajmuje 3 miejsce w grupie z takimi mocarstwami jak Luksemburg, Macedonia, Białoruś, czy Słowacja. Grają też z Hiszpanią, która mimo, iż jest legendarną drużyną jednak to już nie ta Hiszpania co kiedyś
-
- Criss18Barca 5 września 2015, 18:42 · Dyskusja
0
Ukraina już 3-0. Kto by się spodziewał, że oni po 40 minutach strzela więcej bramek niż Anglia.


Sortowanie