Barça B - Numancia 1:1 (15.11.2014)
-
- szymek_sempre 16 listopada 2014, 14:13 · Dyskusja
0
Luzuj gumę.
-
- Ney and Leo 16 listopada 2014, 10:31 · Dyskusja
0
Munir grał ? I nie strzelił ? Taka perełka ?
-
- misiaty7 16 listopada 2014, 08:26 · DyskusjaPolecają
4
Znowu bramka Sandro i ten chlopak pokazuje ze naleza mu sie minuty kosztem Munira. Adama jest przesilny, szybki i bardzo przebojowy w tym swoim dryblingu. Jesli poprawi jeszcze technike, ostatnie podanie i wykonczenie to bedzie kozakiem. Na te chwile to on spokojnie zostal by kozakiem ale w lidze angielskiej gdzie jego cechy idealnie by pasowaly do szybkiej i otwartej gry.
Zauwazylem tez jedna niedogodnosc w naszych rezerwach, mianowicie stracone gole i zagrozenia pod bramka w wiekszosc z bocznych sektorow boiska. Mam nadzieje ze Eusebio to widzi bo ja co mecz widze ze na bokach jest po prostu jedna wielka lipa.
-
- ProMILs 16 listopada 2014, 00:03 · DyskusjaPolecają
1
Adama to naprawdę niespotykany piłkarz. Nie wiem w jaki sposób on łączy ten świetny drybling, szybkość i niezwykłą siłę fizyczną. Mam nadzieję, że jego talent będzie rósł systematycznie, a nie tak jak w przypadku Dongou, który oklapł totalnie, takie patelnie marnował, że głowa mała. Prawie jak Munir.
-
- pepo_barcarzadzi 15 listopada 2014, 23:55 · DyskusjaPolecają
1
I po raz kolejny Sandro pokazuje że powinien być powoływany na mecze pierwszej drużyny Barcy w miejsce Munira.
-
- konajoncek 15 listopada 2014, 23:51 · DyskusjaPolecają
12
Adama,Sandro i Samper bardzo dobry mecz.Obrona słabo,dużo chaosu.
Munir słabiej od Adamy i Sandro.Ta dwójka powinna dostawać jego minuty w pierwszym zespole.


Sortowanie