Barcelona B 4-1 Real Saragossa
7 września 2014, 20:52
- Przejdź do artykułuBarça B rozbiła Real Saragossa
Rezerwy Barcelony nie dały żadnych szans Realowi Saragossa, wygrywając na Mini Estadi aż 4:1. Na listę strzelców wpisali się Dongou (2), Gumbau oraz Joan Román. Goście zdołali odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem Handzicia.
Czytaj więcej-
- AREKFANFCB 10 września 2014, 10:30 · Dyskusja
0
Jeżeli chodzi o mecz Barcelony, to na pewno obejże Bayern z City niż Barcelone, i nikt nie ma prawa zarzucać mi że nie jestem kibicem fcb, bo co bo wole oglądać widowisko? jestem kibicem FCB ale przede wszystkim Piłki nożnej, a w I kolejce piłki więcej będzie w meczu drużyny z Bawarii.
Barcelone oglądam cały sezon w lidze,w pucharach czy w Europie od parunastu lat, byłem na stadionie, każde derby świętowałem, więc lepiej nie mówcie ku...a "nazywaj się kibicem Barcy gdzie indziej...".
-
- Michal1995 8 września 2014, 08:45 · DyskusjaPolecają
1
https://www.facebook.com/video.php?v=919847084710641- Sergi Samper!
-
- obaster 8 września 2014, 08:42 · DyskusjaPolecają
12
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosować na Barce! ale już!
-
- maniekk 8 września 2014, 02:45 · DyskusjaPolecają
1
Ludziska glosowac na mecz barcy!!! Chcecie zeby biale koszulki z nami wygraly?
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
-
- thiago messi 8 września 2014, 02:26 · Dyskusja
0
I znowu przegrywamy glosowanie
-
- kuba2014202 8 września 2014, 01:43 · Dyskusja
0
wszyscy mowia ze sensacja jest porazka portugali z albania dla mnie to zadna sensacja jak patrze na ich sklad
-
- Ledsbourne 8 września 2014, 01:33 · DyskusjaPolecają
2
Adama wkręcał obrońców w ziemię jak sondy geotechniczne, a Juan Roman uroczo odbił się od Dongou przy drugiej bramce. Obrońcy Saragossy średnio ogarniają ustawianie pułapek ofsajdoswych, zawsze ktoś im zostawał albo linia źle wychodziła. Naprawdę ładnie ta gra wyglądała, Barcy B nie stawiają takich autobusów jak pierwszej drużynie.
Swoją drogą, śmieszna sprawa z tymi absencjami. Więcej zawodników z naszych rezerw zostało powołanych do dorosłych (!) kadr narodowych niż z większości pierwszoligowych drużyn hiszpańskich (czwórka o ile dobrze liczę, chyba, że pominąłem kogoś jeszcze)...
-
-
Konto usuniętePowinni troszkę inaczej zrobić ten system oceniania, bo różowi wprowadzają wszystko na złość po 1 punkcie.
-
- EsteBlanco 8 września 2014, 00:16 · Dyskusja
0
Ehh ten wirus FIFA. Kontuzja Khediry, Carvajala, Alby, teraz znowu Reus. O kimś zapomniałem?

Sortowanie