Barcelona - Getafe 4:0
-
- milker 9 stycznia 2014, 00:03 · Dyskusja
0
On jest niemożliwy! Dwa trafienia na pełnym luzie po powrocie z kontuzji a to wszystko dzięki ciężkiej pracy jaką wykonał by do Nas wrócić, kocham Messiego, on jest nie do przebicia, nikt nie jest w stanie mu dorównać, człowiek z kosmosu, piłkarz z innej galaktyki! :)
-
- messi10lionel12 9 stycznia 2014, 00:02 · Dyskusja
0
messi,i tyle w temacie
-
- Arasz 9 stycznia 2014, 00:02 · Dyskusja
0
HAHAHAAH komentarz z rm.pl ,,Mesii wraca i już fuksi no ileż można pierwszy gol dobitka na pustaka a 2 bramka obronca mu się specjalnie rozsunął przed nim na bok czy jak to wyglądało jakby go Messi gonił w ganianego a ten przed nim uciekał totalna amatorka CR7 jutro mu zasalutuje! Hala Madrid! '' Padłem xd
-
- BarcaForever24 9 stycznia 2014, 00:02 · Dyskusja
0
Nie wiem do kogo trafi Złota Piłka za 2013 rok, ale wiem do kogo trafi za 2014 ;)
-
- SmoothCriminal 9 stycznia 2014, 00:02 · Dyskusja
0
Wchodzi na pół godziny po dwumiesięcznej kontuzji, strzela dwa gole w trzy minuty :D. Brak mi słów. Po prostu magia. TO jest właśnie LEO MESSI! VeB!!!
-
- NieRozumiem 9 stycznia 2014, 00:02 · Dyskusja
0
Roberto na duży plus, Puyol pewnie według mnie :) Cieszy to
-
- RmxMessi10 9 stycznia 2014, 00:02 · DyskusjaPolecają
1
Świetny mecz świetnie się go oglądało no i trzeba też pochwalić Cesca , który pod nieobecność Leo odwalił genialną robotę z Neymarem. A dzisiaj Song też pokazał klasę może na krótko wszedł ale to on dośrodkowywał Messiemu także szacun ;)
-
- radeknyc1 9 stycznia 2014, 00:01 · Dyskusja
0
Nie wiem czy to kogoś zainteresuje, ale podaję statystyki tego sezonu:
Fabregas 12/12
Neymar 11/12
Messi 16/5
Pedro 15/5
Alexis 11/6
Xavi 3/4
Adriano 2/5
Iniesta 1/4
Alves 2/2
Tello 2/2
Montoya 0/4
Sergio 2/1
Pique 2/0
Bartra 1/1
Dongou 1/0
Alba 0/1
Song 0/1
Co jak co, ale najbardziej cieszy powrót Messiego, i to jaki! :D
-
- Eric Clapton 9 stycznia 2014, 00:00 · Dyskusja
0
Dzieci.. Krol krolem, ale tu nie o forme i umiejetnosci chodzi, a o nogi i o miesnie. Byle zdrowie bylo to było to będzie dobrze, żeby żadnego urazu się nie nabawił. Świeżo po kontuzji to trzeba dmuchać i chuchać teraz, a bramki nie są ważne choć niewątpliwie cieszą.
-
- Barcelończyk1999 9 stycznia 2014, 00:00 · Dyskusja
0
Wiem , że teraz wszyscy piszą o Leo , ale w dzisiejszym meczu z dobrej strony pokazał się Sergi Roberto.


Sortowanie