Barcelona - Getafe 4:0
-
- N2O 9 stycznia 2014, 00:18 · Dyskusja
0
Tak jak mówiłem wczoraj. Messi wszedł i pozamiatał. Co mnie zaskoczyło? Niesamowite przyspieszenie, te z najlepszych lat. Nie spodziewałem się że po tak długiej kontuzji będzie w takiej dyspozycji fizycznej. Te 2 gole dadzą mu ogromną pewność siebie przed Atletico.
Atletico z Juanfranem niech sie szykuje bo nie będzie dmuchania na zimne w sobotę.
-
- koksik2700 9 stycznia 2014, 00:18 · Dyskusja
0
Zapraszam niedowartościowanych kibiców na RM.pl. Jednak proszę bez cytowania tutaj. Nie wiem czym się tu podniecać. Pozdrawiam.
-
- 9 stycznia 2014, 00:17 · Dyskusja
0
To pokazuje wielkość zawodnika z Rosario, to pokazuje jak daleko za nim jest Cristiano Ronaldo - i że jedyny sposób by ten go dogonił jest kontuzja Argentyńczyka.
Cris zasłużył na ZP 2013 ale to jest jego druga i ostatnia, bo raz - Messi wrócił i na kontuzję mu się raczej nie zbiera, a dwa że Portugalczyk jest coraz starszy
-
- Barcelończyk1999 9 stycznia 2014, 00:16 · Dyskusja
0
''No o wszystko wróciło do normy. Messi wrócił 2 bramy walnal . Teraz to już ich na pewno nie dogonimy. Zaraz będą hejty. I już zrównal się z ronaldo 2:2..... Ehhhhhhh'' komentarz z rm.pl bo ważna jest świadomość !
-
- dzefrej234 9 stycznia 2014, 00:15 · Dyskusja
0
Do administracji, wyrażam dume, emocje i wogole prosze nie brac tej wypowiedzi pod uwage :
MESSI! Jesteś prze chuj! Jedyny w swoim rodzaju, mistrz mistrz mistrz !
-
- AzulgranA1899 9 stycznia 2014, 00:15 · Dyskusja
0
cytujecie stronkę kibiców Realu więc postanowiłem tam zajrzec - wniosek - u nich, tak samo jak u nas są hejterzy pełni nienawiści ale czytając forum zrobiło mi się miło widząc wiele pozytywnych komentarzy w stronę Leo Messiego za co serdecznie im dziękuje. Widac że potrafią docenić przeciwnika. a co do meczu - piękniejszego powrotu Leo nie mogłem sobie wymarzyć. Ogólnie cała gra na plus i cieszy dobra gra Puyola który ostatnio wyraźnie odstępował innym. No cóż - legenda żyje wiecznie ale ciało się starzeje. Życze wszystkim dobrej nocy i czekamy na Atletico :)
-
- FCBmateuszFCB 9 stycznia 2014, 00:14 · Dyskusja
0
Messi wszedł i pozamiatał xD
-
-
Konto usunięte@danek944
To ja ci zacytuje komentarz mądrego kibica Realu
"Mesii wraca i już fuksi no ileż można pierwszy gol dobitka na pustaka a 2 bramka obronca mu się specjalnie rozsunął przed nim na bok czy jak to wyglądało jakby go Messi gonił w ganianego a ten przed nim uciekał totalna amatorka CR7 jutro mu zasalutuje! Hala Madrid!"
"
-
- Piotr,1985 9 stycznia 2014, 00:13 · Dyskusja
0
Nic tylko brać popcorn, cole, i iść na rm. pl i poczytać sobie hipokrytów, którzy maja ból dupy, że Messi strzelił 2 bramki no po prostu boki zrywać hehehehe:)
-
- pilkarzfcb10 9 stycznia 2014, 00:13 · Dyskusja
0
Ciężko w to uwierzyć, że Messi jest człowiekiem i mówi się, że jest kosmitąm, ale ja wątpie nawet w kosmitę, Messi jest poprostu GALAKTYCZNY!
-
- Matt_i1992 9 stycznia 2014, 00:12 · Dyskusja
0
Mialem isc spac, ale normalnie nie moge jak czytam komentarze na rm.pl ;d Oni sie tam klóca tylko ;d Ja np. potrafie docenic jak CR7 jaka ladna brameczke trafi czy cos, a oni gadaja, ze Obroncy sie podkladaja przed messim.. chore ;d albo, ze getafe to ogorki, a sami sie meczyli z wieloma "ogorkami" w tym sezonie.. Chore ;d ale smieszne


Sortowanie