Barcelona - Getafe 4:0
-
- Antimadridista~ 9 stycznia 2014, 11:57 · Dyskusja
0
Król piłki powrócił ;]
Ps Tysięczny dzien dni w serwisie ;D
-
-
Konto usunięteWyginam śmiało ciało:
http://ep00.epimg.net/deportes/imagenes/2014/01/08/album/1389218674_841787_1389219373_album_normal.jpg
-
- Zagorzały Fan F.C.B 9 stycznia 2014, 11:40 · Dyskusja
0
Wczorajsze spotkanie było dobre i solidne w naszym wykonaniu choć z początku mogło się wydawać, że nasz zespół nie dawał z siebie stu procent. Jednak z upływem minut nasza inicjatywa i kontrolowanie meczu nie ulegało najmniejszej wątpliwości. Momentem kulminacyjnym było rzecz jasna wejście Messiego który mimo iż nie kwapił się tak bardzo do gry (wiadomo świeżo po kontuzji) to i tak zdołał ustrzelić dwie bramki ,które definitywnie przekreśliły marzenia przyjezdnych na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Messi to ktoś więcej niż piłkarz i tego nikt i nic nie zmieni. Dlatego też możemy być szczęśliwi i dumni, że mamy kogoś takiego jak on po swojej stronie. Skoro Messi potrafił ustrzelić dwa gole po tak długim rozbracie z piłką to aż strach pomyśleć co będzie jeśli złapie odpowiedni rytm gry. Niemniej jednak pokazał wczoraj, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i całą pewnością drużyna Atletico ma się czego obawiać.
VEB!!!
-
- kaamil1910 9 stycznia 2014, 11:37 · Dyskusja
0
Z jednej strony się cieszę bo Leo jest najlepszy na świecie i robi przewage na boisku .. Ale z drugiej obawiam się o reszte drużyny bo bez Leo naprawde nasz styl był świetny ;)
-
- KurinhoooCules 9 stycznia 2014, 11:20 · Dyskusja
0
brawo Leo ! król wrócił na Tron ! :D
-
- FCBVentura21 9 stycznia 2014, 11:06 · Dyskusja
0
Niestety nie mogłem oglądać meczu, i jest mi z tego powodu bardzo przykro pracowałem do 2 nocy:d ... Martino wygra z man city :) zostaje jako trener :D
lubie jego taktyka mam :D widziłem trening 2 styczenia :) Tito Forcą :D
-
-
Konto usunięteNajlepsze jest to ze Atletico zremisowało tylko 1:1 z Valencją. Więc jest ogromna szansa wygrać z nimi chodz będzie to arcy trudny mecz liczę na zwycięstwo Vamos.
-
- FC1899Barca 9 stycznia 2014, 10:30 · Dyskusja
0
Oglądałem mecz... Powiem tylko tyle o mistrzu... Wraca GOLEADOR!
PS: Cesc obecnie przewyższa Inieste / Xaviego / Busquetsa o jeden poziom... Jest w niesamowitej formie... Moim zdaniem czas na jego przedłużenie kontraktu i poprawienie, dlaczego? Z tego co się oriętuje Cesc zarabia tylko coś w okolicach 5 mln... Wiadomo, gigantyczne pieniądze lecz jeśli Iniesta, Neymar zarabiają w okolicach 15 mln?... Pewnie w tym roku coś ruszy z nową umową Cesca. Zważywszy na to jakie ma statystyki oraz jaką ma formę. Skład na Altetico?
Valdes
Montoya / Bartra / Pique / Alba
Busquets
Iniesta / Cesc
Alexis / Messi / Neymar
-
- PSK_FANATYK 9 stycznia 2014, 10:21 · Dyskusja
0
Leo zamknął usta wszystkim antyfanom MISTRZ!
-
- Matt_i1992 9 stycznia 2014, 10:20 · Dyskusja
0
Super wczoraj grali, klepki momentami palce lizac, do tego pressing na calej dlugosci boiska zaraz po stracie pily.. Miodzio, oby tak dalej. Brawo Martino, na nowo ukladasz ta druzyne i swietnie Ci to wychodzi :) O Messim mowic nie ma potrzeby, najbardziej mnie zaszokowalo to, ze zryw do pily, przyspieszenie ma lepsze niz przed kontuzja. Fabs w tym sezonie przechodzi moje najsmielsze oczekiwania, super mecz :)) Busi jedynie za duzo strat jak na DM, z AM musi byc skoncentrowany na 100%. Iniesta sie budzi a zatem mam nadzieje na sobotnia obstawe Andres-Busi-Fabs!! Jesli Tata planuje od poczatku dac pograc Leo i Neymarowi, to ma niemaly bol glowy o to czy wybrac Alexisa czy Pedro ;d Ale zycze mu wiecej takich problemow!
VeB
-
- Kaktus3 9 stycznia 2014, 10:12 · Dyskusja
0
Gole z wczorajszego meczu
http://www.dailymotion.com/video/x19eoaa_t13-14-1-8-copa-del-rei-fc-barcelona-4-0-getafe-cf-rac1_sport?start=2
-
- lukaszlbk1234 9 stycznia 2014, 10:10 · Dyskusja
0
Aż lezka się zakrecila jak barca grała :-D widziałem podobieństwo za glardioli
-
-
Konto usunięteszkoda zmarnowanych 2 setek Alexisa, zabraklo tez kilku centymentrow i Pedro mialby gola, a Messi mialby ladna asyste


Sortowanie