Barcelona - Getafe 4:0
-
- konajoncek 9 stycznia 2014, 15:17 · Dyskusja
0
Po wczorajszym meczu mamy paru pewniaków na mecz z Atletico
Valdes,Pique,Alba,Xavi,Busi,Iniesta,Alexis
2 stoperem bd albo Mashe albo Barta natomiast na prawej obronie wubór miedzy Alvesem I Montoya
środek pola jest nam znamy i pewny bez Cesca niestety
atak bedzie tworzyc Alexis i właśnie kto dalej? Messi lub Cesc na środku i zależey od zdrowia Neymar lub Pedro na lewej
-
- mati2519_VeB 9 stycznia 2014, 15:13 · Dyskusja
0
Również zagłosowałem na Pedro, napędzał większość akcji podbramkowych. Co do Messiego - co tu dużo mówić, wchodzi na 30 minut żeby poczuć gre i mimo wszystko wali od razu 2 bramki jakby od niechcenia :) Bardzo mnie cieszy jego powrót, ale jest jedno ale.
Wczorajszy mecz momentami był naprawdę świetny, dawno nie widziałem takiej tiki-taki i co najważniejsze - pressingu z Pedro i Alexisem na czele. (brakowało jedynie konkretnego kończenia akcji). Kiedy wszedł Messi (oczywiście trzeba zaznaczyć, że w większości spacerował, nie ma się co dziwić, chciał na spokojnie wejść po kontuzji) gra się jakoś zmieniła. Nie wiem czy to zawodnicy odpuścili, faktem jest, że Messi w pressingu nie brał absolutnie żadnego udziału, co zdarzało mu się już przedtem. Przy takiej formie Alexisa i Pedro szkoda jest ich marnować, dlatego mam tylko nadzieję, że w następnych meczach gra nie będzie jak zawsze ukierunkowana tylko na Messiego, bo jak widzieliśmy przez te 2 miesiące, można żyć bez Messdependencji i to w bardzo dobrym stylu. A Messi mógłby grać również większym pressingiem, chociaż w jego wydaniu może wystarczyć to, co pokazał wczoraj. W każdej chwili potrafi strzelać bramki.
-
- 9 stycznia 2014, 14:49 · Dyskusja
0
Występ Rafinhii przeciwko Realowi gdyby ktoś szukał ;)
-
- barca__rządzi 9 stycznia 2014, 14:46 · Dyskusja
0
Neymaar wraca do treningow czyli na Atletico nie bedzie ani przemeczony ani chory
-
- Maniek321 9 stycznia 2014, 14:42 · Dyskusja
0
Oddałem swój głos na Pedro, fakt Cesc i Leo zagrali wyśmienicie, ale to Kanaryjczyk mi zaimponował najbardziej. Asysta do Cesca, znów wywalczył rzut karny, bardzo zwinny, szybki i dynamiczny. Ojj współczuję Tacie wybierania zawodników w ataku na następne mecze. Pozdrawiam
-
- 9 stycznia 2014, 14:32 · Dyskusja
0
Boże, jakie to żenujące a zarazem smutne, kibice Realu juz mają ból dupy i że messi ''snofu strzela bramki na farcie jebany karzel''. Zazdro level maks, Król Powrócił i nic to nie zmieni ;)
-
- zabamix 9 stycznia 2014, 14:31 · Dyskusja
0
Pięknie wyglądał ten rajd Messiego w samej końcówce, może nie było tyle magii co tutaj
ale również zakończony golem !
Najbardziej podobała mi się prędkość Leo, widać że po kontuzji nic nie pozostało i to cieszy.
Również bardzo podoba mi się gra CAŁEGO zespołu, w tym sezonie jesteśmy bardzo skuteczni. Nie chcę zapeszać, ale sądzę że to będzie udany sezon, czas pokaże!
VeB ! ! !
-
- FCBandOL 9 stycznia 2014, 13:33 · Dyskusja
0
Król powrócił. Widać było że zależy mu aby wrócić z golem. Nie grał tiki-taki, nie rozgrywał. Gdy dostawał piłkę to po prostu szedł sam, ewentualnie zagrał jakieś dalekie podanie. No cóż kto mu zabroni :D Dwumecz rozstrzygnięty, Leo wrócił teraz czas aby Argentyński Bóg football'u pomógł w ograniu Atletico.Podczas meczu naszła mnie pewna refleksja. Stęskniłem się za jego grą, za tym tak rzadkim stylem. Chyba tylko Maradona grał podobnie. Przy całym szacunku dla CR jego gra zawsze sprawia dla mnie wrażenie "wymuszonej", "sztucznej" i "takiej sztywnej". U Messiego wygląda to naturalniej, ma więcej "wolności". Dlatego jego gra daje mi więcej radości, chociaż do Ronaldinho sporo pod tym względem brakuje. Nie wiem czy tylko dla mnie tak to wygląda czy dla innych też ale przez to jestem w stanie uwierzyć że CR to głównie praca, a Messi to głównie talent.
-
- !urek 9 stycznia 2014, 13:23 · Dyskusja
0
Dawno nie byłem tak zadowolony z gry jak po wczorajszym meczu.
Grali bardzo wysoko, na na prawdę wysokim gazie. Może to efekt gry bez Xaviego, który prawie zawsze spowalnia akcje.
No a Leo to mnie zadziwił, nie spodziewałem się aż takiego powrotu !
W 5 minut uciął wszystkie wątpliwości typu "co on ma w głowie po 2 miesiącach przerwy?"
-
- daniomen2002 9 stycznia 2014, 13:11 · Dyskusja
0
Barca jest wielka nawet to to potwierdza i jeszcze do tego Leo pokazuje na co go stać i znów robi to co robił Maradona pod każdym względem i dla tego lubię Barce bo to wielki klub...


Sortowanie