Barcelona - Getafe 4:0
-
- Kapitan hawk 9 stycznia 2014, 23:23 · Dyskusja
0
Ronaldo w 2014-na boisku 186min,2gole(śr 1bramka/93min.)
Leo w 2014r-30min na boisku-2gole(śr. 1bramka/15min.)
wniosek-w 2014r LEO Lepszy od Ronalda! :-D
-
-
Konto usunięteżałosna osasuna,nawet nie atakuje a o obronie pojecia nie ma...
-
- Francesc4Fabregas 9 stycznia 2014, 23:09 · Dyskusja
0
Właśnie za to tak bardzo nie lubię CR7:symulanctwo.
-
- messi10lionel12 9 stycznia 2014, 22:51 · Dyskusja
0
http://fangol.pl/view/33559/romantyczny-messi-gra uuuuuu leo
-
- Francesc4Fabregas 9 stycznia 2014, 22:49 · Dyskusja
0
Ronaldo wylądował na Benzemie, zabawnie to wyglądało :), chociaż dla Karima to nie było chyba zbyt przyjemne.
-
- Matt_i1992 9 stycznia 2014, 22:49 · Dyskusja
0
Co jak co, ale Ronaldo naprawde potrafi zawisnac w powietrzu ;d w dodatku ladnie wysoko skacze :D No jest drugim najlepszym na swiecie, nie da sie ukryc ;d
-
-
Konto usuniętePytanko: O co chodziło z tym Di Marią, w jakim celu on się chwytał za jaja?? Miało to w ogóle jakieś znaczenie??
-
- Wojciech6 9 stycznia 2014, 22:28 · Dyskusja
0
tesknicie za MOU nadal wolicie wygrac za wszelka cene koszten rozwalenia atmosfery w reprze
spojrzcie na Carlo co wygral jako trener a ma tylko 54 lata
1 rok w chelsea 3 puchary
milan laata 02-07
mistrzostwo kraju
puchar
superpuchar
2 ligi mistrzow
1 super pichar europy
klubowe mistrzostwa
francja psg
1 rok
mistrzostwo
malo?


Sortowanie