Barcelona - Getafe 4:0
-
- alwaromessi10 9 stycznia 2014, 17:59 · Dyskusja
0
To był prawdziwy powrót króla jak by go wpuścili na boisko trochę szybciej to te 3brameczki by były :)
-
- wpwelement 9 stycznia 2014, 17:55 · Dyskusja
0
Najlepsza wczoraj, według mnie, była sytuacja, w której Tata podszedł do Leo, gdy ten stał już gotowy do wejścia. Podekscytowane Camp Nou czekało na wejście Leo, a tu karny. Po prostu idealnie. Gdyby wszedł i strzelił, scenariusz prosto z Hollywood. Król powraca i pierwszym dotknięciem piłki zdobywa bramkę. Ale Lionel Messi zrobił coś lepszego, poczekał, bez żadnego grymasu na twarzy, gdy Tata (zapewne) powiedział, że jeszcze nie teraz. Kiwnął głową, bo dla niego liczy się coś więcej niż jego własne ego - fair play, dobro drużyny - automatyczny wybór jak odruch bezwarunkowy. Przecież jego nie było na boisku gdy wywalczyli karnego, to by było nie sprawiedliwe wobec całego zespołu. Co zrobił potem Messi każdy widział.
-
- matthew230 9 stycznia 2014, 17:39 · Dyskusja
0
Ej panowie gdzie będzie można oglądnąć jak najszybciej powtórkę meczu ATM-FCB? ta żeby nie trzeba było widzieć wyniku podczas wyszukiwania itd, tu też bym nie chciał wchodzić bo artykuły i tabela by mi powiedziały mniej więcej jak to wyglądało a chciałbym wszystko oglądnąć "na żywo" ale w sobotę nie da rady więc jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc. :D
-
-
Konto usunięteMessiego to chyba tak za powrót wybieracie :) Pierwsze minuty nie najlepsze, ale z każdą grał coraz lepiej. Moim zdaniem Iniesta MVP meczu, kombinował ile się da.
-
-
Konto usunięteCristiano może oficjalnie zamknąć krótki rozdział w swoim piłkarskim życiu pod tytułem "Najlepszy Piłkarz Świata 01.10.2013-08.01.2014"
:DD
-
-
Konto usunięteZ Barcą dzieje się coś pozytywnego, wczoraj dużo było takich akcji jak za czasów Pepa, pressing również coraz lepiej funkcjonuje.
Kibice też się spisali, oglądałem pierwszą połowę i cały czas dopingowali piłkarzy.
-
- artur21lks 9 stycznia 2014, 16:53 · Dyskusja
0
Mi się ten wolny Messiego podobał. No i co, że niecelny, ale za to każdy myślał że gol i ten jęk kibiców. Bezcenne
-
- Marcin1997 9 stycznia 2014, 16:52 · Dyskusja
0
Ci co głosowali na messiego: Proszę was wszedł na 30 minut wwalił 2 bramy okej ale to nie powód żeby był zawodnikiem meczu. Powinien nim być Fabregas który przez cały mecz grał zajebiście się wyrażę. Strzelał bramki pięknie dogrywał, walczył o każdą piłkę.
Również uwielbiam messiego ale w tej sytuacji piłkarzem meczu musi być Cesc Fabregas.
-
- messi101018 9 stycznia 2014, 16:46 · Dyskusja
0
To jest dopiero zgranie drużyny! C.Fabregas drobnym gestem dostaje dośrodkowanie i strzela bramkę. Brawo Barca!
-
- Kacper1432 9 stycznia 2014, 16:28 · Dyskusja
0
Nie no nie wieże ;) Messi wchodzi na boisko 30 min przed końcem strzela 2 bramki i pozamiatane xd. A pierwsza bramka to normalnie... zupełny luzik i spokój jakby grał na podwórku z synkiem :p 2 drugiej nie trzeba komentować kropka ;) pzdr
-
-
Konto usunięte1:30- w tym momencie widać, jaki wpływ ma na Messiego Gerardo Martino.
Kiedy został odgwizdany rzut karny, Messi miał już wejść, poprawiał koszulę, a arbiter czekał z ogłoszeni9em zmiany. Wszystkim jednak zależało, aby Leo wszedł dobrze w mecz, a karny to loteria, lepiej, żeby Messi po takiej przerwie nie brał na siebie odpowiedzialności strzelania karnego, dopiero po wejściu na boisko.
6:20- ten strzał jest fenomenalny. Tak lekko strzelony, a leci jak pocisk.
LEO IS BACK!!!BARCA is BACK!!!
-
- sojerrrr 9 stycznia 2014, 16:07 · Dyskusja
0
Podsumowując – Jak jest już wynik i się patrzy na gole Messiego, wydaje się – eeee tam, gole proste, Getafe leszcze... Wcale tak nie było, Getafe jakoś radziło sobie, choć nie do końca w obronie, bo Barcelona miała multum sytuacji pod bramką rywala i dużo pecha i troszkę niedokładności. Ale walczyli jak mogli, do tego stosowali szybki pressing, który odbierał miejsce Barcelonie. natomiast co do powrotu Leo... Messi grał jak prawdziwy altruista, jednak tam gdzie było trzeba (właśnie dla dobra drużyny) kończył sam, jak prawdziwy profesjonalny piłkarz, który ma głowę na karku. Dzięki za przeczytanie. Mam nadzieję, że fajnie się czytało moje uwagi. Pozdrówka i życzę miłego dnia i ciekawego meczu, w którym Osa będzia starała się użądlić Królewskich.
-
- sojerrrr 9 stycznia 2014, 16:06 · Dyskusja
0
82’ to genialny rajd Leo prawie cudowna asysta na głowę Pedro. Tej akcji było mi wyjątkowo szkoda. Kolejny dowód na altruizm Messiego i... wzrost naszych piłkarzy :) Bo tak czy siak Pedro ładnie wyszedł do główki. 86’ – podanie Leo (dość niewygodne) do Tello, który nie potrafił przyjąć piłki. 88’ wolny Messiego – źle wykonany w mur.
89’ – gol – tak, tak, Messi król itd. Chcę zwrócić tutaj uwagę na jedno. W ilu akcjach Barcelona się męczyła przy wykończeniu? A ten sobie tak po prostu – cyk i już. Montoya wywalił się i zdążył jeszcze jakoś odbić piłkę do Messiego, który nie narzekał, że ma niewygodnie. Przyjął piłkę z pełnym profesjonalizmem, uspokoił ją i uderzył jak należy! Takie proste, a takie trudne! Aż wstyd dla Barcy, że drugi gol z akcji po tak ładnej grze przyszedł dopiero w końcówce meczu...
Później w 91’ znów Messi popisał się genialnym dryblingiem, po czym w 92’ minucie z dużego dystansu wykonywał rzut wolny. To był niemal genialny strzał! Piłka miała idealną moc, piłka świsnęła chyba metr obok lewej strony bramki! Tu znów było mi szkoda tak genialnego strzału, byłoby takie golaso jak niedawne Alexisa! :)
93’, a właściwie ostatnie sekundy meczu, to połączenie dryblingu i szybkości Argentyńczyka. Piękna bramka na zakończenie meczu i pokaz siły Messiego, który chce wszystkim objaśnić, że kontuzję ma już za sobą. Przynajmniej widać, że jest jak najbardziej gotów na te pół godziny gry. W tej sytuacji warto zwrócić uwagę na Tello, który zamiast podłączyć się razem z Leo, jakby zwolnił i patrzył, jak Leo zaczyna i kończy golem. Ale w sumie, podanie do Tello w takiej sytuacji byłoby zbyt ryzykowne, bo Messi miał na plecach goniących go i spóźnionych obrońców. CD


Sortowanie