Barcelona - Getafe 4:0
-
- blaugrana1989 9 stycznia 2014, 09:58 · Dyskusja
0
Cieszy wynik, cieszy powrót Leo, ale martwi mnie jedno... . Wczoraj na meczu był Tito, jakby to nie on siedział. Trzeba wierzyć że wyjdzie z tego.
-
- barrtasswielki 9 stycznia 2014, 09:56 · Dyskusja
0
Super kolejny świetny mecz Barcelony oby taki wynik był w sobotę.
-
-
Konto usunięteAle przeżywacie ze pedro i alexis znikną, nie znikną tylko zostaną przyćmieni. może sprzedajmy messiego żeby pedro i alexis byli gwiazdami meczy ogórkowych. bo ani jeden ani drugi w meczach z Bayernem, czy city drużyny nie pociągnie, bo to nie ten poziom co messi czy neymar żeby uciągnąć cala drużynę w ważnych meczach. wole żeby messi przejął role strzelca bo on niezależnie od rywala będzie wielki, tamta dwójka z lepszymi rywalami nie istnieje, a bramka Alexisa z realem to to samo co jeffrena w manicie, mecz po prostu dobry ale bez szalu. co było z psg zanim Messi wszedł ? z Bayernem co było w rewanżu ? zespoły najwyższej polki i pedro i alexis byli tak wyłączeni ze można było zapomnieć ze są na boisku. wiec skończcie lamenty ze lider zespołu wraca, bo w najtrudniejszej fazie sezonu to od niego najbardziej będzie zależało gdzie zajdziemy. I to nie jest pojazd na pedro czy alexisa po prostu nie mogę słuchać tekstów ze znikną bo Messi wrócił. są gracze ważni i mniej ważni, tutaj Messi znaczy więcej niż oni obaj naraz.
-
- messiveb10 9 stycznia 2014, 09:44 · Dyskusja
0
Trafiony tytuł posta !!! :D
-
-
Konto usunięteChcesz coś mówić to mów, mistrz powrócił ma się zdrów.
-
- MarshallLAW 9 stycznia 2014, 09:31 · Dyskusja
0
zagrał ktoś średnio lub słabo? Widziałem tylko skrót a jestem ciekaw np. Adriano, Mascherano?
-
- Hen 9 stycznia 2014, 09:19 · Dyskusja
0
Ciekawi mnie co będzie dalej bo już widać że to będzie inny sezon niż zwykle. Chodzi mi o to że w styczniu i lutym nasza forma zbyt idealna nie była często a aktualnie jesteśmy w najlepszej dyspozycji od początku sezonu. Dwa doskonałe spotkania po 4-0 to nie przypadek.
-
- Messi91REM 9 stycznia 2014, 08:55 · Dyskusja
0
Wrócił Messi i od razu dwie brameczki cieszy to:) ale macie racje prawdo podobnie teraz Pedro i Alexis znikna i o ich swietnych meczach nie bedziemy pamietac;) szkoda tego...ale jak mamy wygrywac tak to nie mam nic przeciwko;) Fabregas moim zdaniem w tym sezonie jest liderem druzyny jesli go nie zobaczymy z Atletico to bede mocno zaskoczony strzela asystuje swietny. Co do ataku Pedro Cesc Alexis w drugiej polowie Neymar z Messim lepiej sie nie da na podmeczonych obroncow Atletico:)
-
- pride1899 9 stycznia 2014, 08:37 · Dyskusja
0
Nasi piłkarze dzisiaj zagrali tak fajnie, że nawet jakby mecz się skończył 1:0 to bym był zadowolony. Dawno już takiej dobrej i szybkiej piłki w naszym wykonaniu nie widziałem.
A co do powrotu Leo to boję się, że zaczyna się to co było przed kontuzją. Do 65 minuty Alexis i Pedro grali super i robili duże zamieszanie na skrzydłach a po wejściu Messiego nagle zniknęli i tak na prawdę oprócz paru piłek które polegały na przyjęciu i oddaniu już nic nie pokazali.
-
- DonAndres*8 9 stycznia 2014, 07:58 · Dyskusja
0
IDEALNY tytuł posta!
-
- viscaelbarca12 9 stycznia 2014, 07:30 · Dyskusja
0
Messi to jest geniusz, to nieprawdopodobne..
-
- jack_herrer 9 stycznia 2014, 07:15 · Dyskusja
0
Król jest tylko jeden ! LM
-
- Fernando29 9 stycznia 2014, 06:56 · Dyskusja
0
Kto wykonywał rzuty wolne ?
Bo nie oglądałem meczu.
-
- juliancarax 9 stycznia 2014, 06:27 · Dyskusja
0
Sanchez grał? czy pauzował za kartki? może kontuzja? ostatnio to się dość często zdarza(i to nawet u siebie z Getafe) ach te kontuzje na wyjazdach co chwile w LM zawsze i jeszcze wczoraj
-
- juliancarax 9 stycznia 2014, 06:24 · Dyskusja
0
Pedro co za asysta,co za zwody, co za koordynacja ruchowa, co za podania (chociażby to piętka od razu do kolegi) szybkie myślenie i szybka błyskawiczna gra tak się rozmontuje każdą obronę
Pedro w ostatnich 3 meczach - 4bramki,3asysty,2 wywalczone rzuty karne
statystyki godne tylko Leo Messiego zresztą ma takie od ponad już dwóch miesięcy(jak tylko gra w wyjściowym składzie strzela)
-
- blaugrana158 9 stycznia 2014, 06:21 · Dyskusja
0
Z takim gazem nic nam nie straszne. Tak dobrego stycznia nie pamiętam. Martino!
-
- N2O 9 stycznia 2014, 04:45 · Dyskusja
0
Postawię $200 na zwycięstwo Barcy na Calderon. Poza tym doda to dodatkowych emocji, owszem można wygrać ponad 2 razy tyle ponieważ kurs wynosi ponad 2 dolary, aczkolwiek zwycięstwo jest najważniejsze. Jeśli widzę Messiego w takiej dyspozycji, a do tego dojdą jeszcze Neymar i Alves to jestem przekonany że ich stadion będzie uciszany i to kilka razy.
-
- Daimonos 9 stycznia 2014, 04:42 · Dyskusja
0
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcy. Były momenty, w których się męczyli albo Getafe dostawało kopa, ale forma jest zdecydowanie dobra, wysokie zwycięstwo na 0 z tyłu cieszy przed meczem z Atletico. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem był Fabregas, a przy okazji pokazał Xaviemu jak sie wykonuje karne. Martino oraz zarząd muszą zwrócić szczególną uwagę na Bartre, Montoye i Roberto. Okazuje się, że mamy młodych na wysokim poziomie. O Marca jestem spokojny, bo udowodnił, że należy na niego stawiać, ale Sergi i Martin powinni dostawać więcej minut. Tello też powinien zostać jeżeli zgodzi się być "zapiedalaczem", który wchodzi w drugiej połowie i odwala dobrą robotę. Barcelona w formie, świetny trener i zdolna młodzież. Oby jeszcze trofea były.


Sortowanie