Barcelona - Getafe 4:0
-
- Kaczka_Dziwaczka 9 stycznia 2014, 22:16 · Dyskusja
0
oglodam mecz realu i powiem jedno w tym sezonie znowu nic nie wygraja osasuna gra bez paru podstawowych zawodnikow na wyjezdzie a real z ogorkami sobie nie radzi ronaldo nie widoczny bale bez formy potrzebne im nowe transfery w lecie suarez i gundongan na pomoc niech perez szykkuje kase
-
- Piotr,1985 9 stycznia 2014, 22:09 · Dyskusja
0
Bale jaki strzał heheheh:)
-
-
Konto usunięteDla mnie twierdzenie, że Ronaldo to skrzydłowy jest śmieszne. Gość spędza prawie cały mecz w polu karnym i w środku pola. A najbardziej rozbraja mnie tłumaczenie kibiców Realu, że Ronaldo to skrzydłowy i strzela mniej bramek. Patrząc na to sądzę, że Messi spędza od niego sporo mniej czasu pod polem karnym. Messi często pląta się w środku pola.
-
-
Konto usunięteOsa dzisiaj rezerwowym składem gra więc Real powinien ich łatwo pokonać
-
- katolik 9 stycznia 2014, 22:02
0
-
- Michał101 9 stycznia 2014, 21:58 · Dyskusja
0
A w pucharze króla to sobie mogą, w niedziele grają z espanyolem więc mogą zaliczyć jakąś wpadkę bo przecież na wyjezdzie grają, no a barcelona wygrywając z atletico powiększyłby przewagę do 7 punktów, a to jest już duża strata, a propo meczu z atletico to ja bym chciał taki skład: valdes, alba, montoya, pique, bartra, iniesta, fabregas, bousqets, neymar, sanchez, messi:)
-
-
Konto usunięteKurde .. Cristiano może sie obrazić bo Benzema zabrał mu piłkę z głowy :D
-
- BlaWierz 9 stycznia 2014, 21:26 · Dyskusja
0
http://olemagazyn.pl/jak-ugryzc-40-milionow-euro-poleca-sandro-rosell/
Ktoś pisał kiedyś o artykule twierdzącym że Sandro przywłaszczył sobie te 40M, ale nie mógł go znaleźć. Wydaje mi się że jest to on. Jak się potem okazało w dokumentach z transferu Neymara nic złego nie było. ;)


Sortowanie