Bramka Afellaya
-
-
Konto usuniętegratulację oby tak dalej tak samo tello :)
-
- daniel32778 24 sierpnia 2014, 19:48 · Dyskusja
0
ile ma lat ten cały Afellay ?
-
-
Konto usunięteI fajnie, niech mu się wiedzie, podobnie jak Oierowi, Jonathanowi, Bojanowi i Cuence :)
-
- wojtoterra 24 sierpnia 2014, 19:42 · DyskusjaPolecają
1
"Będziemy go odkupywać za grube miliony w przyszłości" za 3,2,1...
-
- daniel32778 24 sierpnia 2014, 19:39 · DyskusjaPolecają
4
za niedługo będą komentarze że odkupimy go za 50 mln euro :)
-
- Pierog_Cule2345 24 sierpnia 2014, 18:30 · Dyskusja
0
Dużo tego DNA barcelońskiego w tym Pireusie :P
-
- Pierog_Cule2345 24 sierpnia 2014, 18:29 · Dyskusja
0
Super. Wiedziałem, że będziemy żałować. Olympiakos - super inwestycja.


Sortowanie